מלחמה בתאונות הדרכים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמה בתאונות הדרכים

maverick

Recommended Posts

המשטרה אומרת ש"רוב התאונות היו בגלל הגורם האנושי"

עכשיו שני דברים אני לא מבין-

1) למה לצאת בהצהרה כזאת

2) מי אשם בקומץ (הרי הם לא אמרו כל, הם אמרו רוב)

בכלל- מי שנוהג מכאן, בטוח ששם לב לדעיכה של מצב הכבישים אחרי הגשמים- תוסיפו לזה את הסימון המוזר והמטעה לפעמים של הנתיבים, וזה מתכון לתאונות.

אני חייב להתייחס לזה גם :)

אני אמנם נהג פרוע ועצבני, לצערי הרב השד נכנס בי, אני באמת לא יודע למה!!

אבל אני חייב לציין שיש איזה קטע בכביש החוף באיזור וינגייט שפשוט הסימונים שם על הפנים הכתום מתבלבל עם הלבן וקטע הכביש מאוד צר.

חייבים לתקן את המפגע התחבורתי הזה.

אבל הכי חשוב לתקן את עצמנו, ולהיות רגועים יותר בכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמ.. אני גם צוחק/מצחקק על הבנאדם אבל גם מסכים איתו. ;)

יש לי משהו להגיד בקשר לסקרים שלו:

אני בטוח ב100% שאם לאנשים שהצביעו היתה רוקת איזה עבירה והיו צריכים לשלול את האוטו או הרשיון לפי התאוריה שלו.

אז אני בטוח שאף אחד לא היה רוצה שיעשו לו את זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה באמת כואבת ומערכת המשפט לא עושה כלום בנידון. אנשים שוכחים שבממוצע נהרגים יותר מ-500 אנשים בשנה. 500 משפחות הרוסות, אלפי (או אולי עשרות אלפי) פצועים. כאשר נהרג אדם אחד בפיגוע, מדינה שלמה מתאבלת אבל זה לא כך בתאונות דרכים.

כנראה שהשלמנו עם העובדה שאנשים נהרגים בכבישים וזה לא טוב.

אנחנו חייבים להתעשת ולהילחם בתאונות הדרכים. הת'רד הזה הוא רק טיפה בים, אבל אם הצלחתי אפילו להציל בן אדם אחד אני אהיה מאושר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל די מהותי.

כשאתה נהרג בתאונת דרכים, זאת אשמתינו או אשמת הנהג השני, זה קרוב, זה שונה ממישהו שנרצח על ידי טררוריסט.

אבל! אני מסכים איתך במאה אחוז שהנהגים בארץ עצבניים וחותכים ואני לצערי אחד כזה, אני מודה, אני מהחארות שיחתכו אותכם בכביש וזה פשוט השתלט עליי ואני מפחד מעצמי כבר!!! בזמן האחרון הצלחתי להתאפק, אבל אני מרגיש שאני מתאפק, שאני צריך מאמץ כדי לא להתנהג ככה על הכביש. מה אפשר לעשות שזה יהיה פשוט תת מודעי, שזה ייעשה אצלי בלי לחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ענישה מהותית ונוקשה תביא לירידה בתאונות הדרכים. לפעמים אני מעריך מדינות "פרימיטיביות" שמענישות בחומרה על פשעים מסויימים. אני לא אומר שצריך להוציא להורג מישהו שנסע קצת מעל המהירות המותרת אבל צריך להיות תקיפים יותר ולתת עונשים משמעותיים ולא רק לנפח את קופת המדינה בקנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שעושים...אתה יודע שבסינגפור אם אני לא טועה, יש עונשים אלימים.

לא עונש מוות אלא הצלפות עם שוט :) כאילו...רעיון מעולה נגדנו הישראלים...רק כוח אנחנו מבינים..חחח...

בכל אופן, הרי עכשיו החוקים ממש נוקשים.

קנסות על לעבור באור אדום 1000 שקל

חוסר דיבוריות ושיחות בפלאפונים בזמן נהיגה 750 שקל

חצי שנה מלווה!

ועוד דברים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תגיד לי שרשמת אותחה במקום [b/]אותך

בבקשה....!

בכל אופן, בררתי כמה סטטיסטיקות בעולם, והנה! בבלגיה נהרגים כל שנה 1450 איש והמדינה אוכלוסייתה 10000000 תושבים (10 מיליון למי שכבר ספר מספיק אפסים בחייו) שזה ביחס יותר הרוגים מאצלנו, והם בעקרון רגועים כאלה, עם השוקולדים והשטויות האלה.

500 אנשים מתוך 6 מיליון תושבים זאת עשירית האחוז, אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מי שאשם בתאונות הוא משרד החינוך כי אם הם היו מחנכים אנשים להתנהג כמו שצריך בכבישים הרבה תאונות לא היו קורות וגם יש אנשים שפוט נולדים חסרי דרך ארץ=אנשים עם ילדות מאוד קשה=אב מכה=המיתון אשם=משרד החינוך לא לימד אותנו איך להתעסק עם כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא קראתי ממש את כל התגובות אבל לדעת צריכה לעשות כמה דברים כדי לעצור את הרמה הגבוה כל כך של מקרי מוות מתאונות דרכים.

דבר ראשון המבחנים צריכים להיות הרבה אבל הרבה יותר קשים ככה שלא כל בן אדם יוכל להתקבל רק אלה שרצינים ובאמת רוצים את הרישיון יקבלו אותו בסוף.

דבר שני צריכים להעניש הרבה יותר בחומרה לדוגמה אני לא בטוח שזה נכון אבל נגיד תופסים אותך בלי חגורה? 400 שקל מאקסימום לא? לדעתי צריך שזה יהיה משהו כמו 1000 שקל ויותר

או דיבור בפלאפון בנהיגה צריך להיות 1500 שקל וכאלה דברים

או נהיגה בזמן שתיה צריך להיות משהו בסיגנון של עיקול הרישיון ורק אחרי 4 שנים יהיה מותר לבן אדם רשיון רק אחרי טסט חוזר.

פשוט צריך להחמיר והרבה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...