מלחמה בתאונות הדרכים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמה בתאונות הדרכים

maverick

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מורנו ורבינו חיים הכט??? אלוהים....

הבנאדם מתלהם, צועק וסתם מעצבן, הרעיונות שלו מטומטמים והוא עצמו אדיוט.

לעקל את הרכב? פליז...רעיון גרוע במיוחד, וההשוואה לאקדח מפגרת לאללה, הוא מתאר את זה

כאילו הנהגים בארץ מכוונים את המכוניות שלהם על הולכי רגל תמימים...

ראשית אני רוצה להעיר שהוא לא התכוון לעכל את הרכב לצמיתות, אלא לקחת את הרכב מבעליו לתקופה מסוימת (לפי חומרת העבירה), ולאחר מכן להחזיר אותו.

אני דווקא מאוד אהבתי את הדרך שבא הוא הנחה את התוכנית, עדיף ככה מאשר שישב באיזה אולפן עם איזה פרופסור שיטען שכולם טועים ורק הוא צודק.

אולי תסביר למה זה רעיון גרוע כל כך ?

מה כל כך מפגר בהשוואה שלו ? כמעט כל יום נהרגים אנשים כתוצאה מתאונות דרכים ואת רוב האונות האלה היה ניתן למנוע.

ולא, הוא לא מתאר את זה כך שכל הנהגים הורגים בכוונה, הוא פשוט מסביר שמכונית יכולה להיות, מלבד אמצעי תעבורה, גם "כלי נשק" מאוד מסוכן וההוכחה לכך ניתנת במספר ההרוגים שניתן היה למנוע.

וכאן באה ההשוואה בין האקדח למכונית, שוב, אם ירית ולא פגעת את האקדח יקחו, אם עשית תאונה ו"רק" פצעת המכונית תשאר.

אני מסכים איתך שחינוך היא הדרך הטובה ביותר אבל עובדה שזה לא הולך, היית צריך לראות את שיעורי הזה"ב (זהירות בדרכים) שהיו לי, אולי שלושה, ארבעה תלמידים היו מגיעים ואם יותר השיעור היה הופך לבדיחה גדולה.

זהו בהחלט עונש מרתיע ואני מאמין שאם הוא יתקבל הוא יעשה את העבודה, מפני שכיום קשה לחיות בלי מכונית, ואולי אחרי שמישהו "יאבד" את הרכב שלו לכמה חודשים הוא יחשוב פעמיים איך לנהוג בפעם הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום (27.4) אנו מתבשרים על עוד הרוג בת"ד והפעם זה שוטר בתפקיד שהתנגש עם ניידת בעץ.

בלי כל קשר (עדיין לא ברורות נסיבות התאונה) רציתי לדבר על נהיגה פרועה של שוטרים בתפקיד. מי מאיתנו לא היה עד לנהיגה פרועה של שוטרים (בתפקיד או לא) כאשר הם נוהגים ברכבי משטרה מסומנים. רק לפני שבועיים אילץ אותי שוטר לסטות מנתיבי באמצע הצומת וזאת רק מפני שהוא רצה לעבור מהר את הצומת. ושלא נדבר על נהיגה במהירות שלא הייתה מביישת אף טייס ניסוי בחיל האויר. ובימים שבהם חברי כנסת נתפסים במהירות מופרזת ניתן לומר שהדג מסריח מהראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד שתי סיבות שכחתם להזכיר אותם

1. לחץ חברתי! מי שבן 17-21 עם חברים באוטו יודע בדיוק למה אני מתכוון!

2. להרשים (לשחק אותה גבר) וזה הדוגמא מכונית הב.מ.וו נחתה בחצר הבית

ואפילו לפני איזה 30 דקות שלקחתי את אחי! היה מאחוריי נהג שלא הסכים לנסוע על 40 בכביש רטוב וכמעט ניכנס בי!

אני ראיתי את האנשים שמקבלים רישיון! וזה פשוט טימטום! טסט של 15 דקות ויש לך רישיון! צריך לעשות טסטים קשים ובכלל לעשות לפחות איזה 4 טסטים עד שמקבלים רישיון שמוגבל למספר חודשיים ואחר כך עוד טסט! נכון זה נשמע מוגזם אבל מספרי ההורגים רק ממשיכים לעלות!

ובקשר לבחור שעשה את התוכנית!

הייתי מת לתפוס את אלה שמצלמים אנשים שעושים טעיות! צריך פשוט לחסל את האנשים חסרי חיים האלו! מלשינים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לבחור שעשה את התוכנית!

הייתי מת לתפוס את אלה שמצלמים אנשים שעושים טעיות! צריך פשוט לחסל את האנשים חסרי חיים האלו! מלשינים >:(

תפסיק לדבר שטויות. אנשים אלו עושים עבודה קדושה באיתור עברייני התנועה שיש בארץ. תאר לך שאתה תעבור בצומת באור ירוק ואיזה אידיוט, שרוצה להספיק לעבור כי הוא ממהר, יעבור באדום ויפצע אותך. נראה איך תגיב. תפסיק לבלבל את המוח עם השטויות של "מלשינים" כי זה ממש לא לעניין. אולי אתה גם חלק מהבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני אתה חושב שמה שהם עושים עוזר?!

אני לא מאמין! תראה כל אחד לפעמיים עושה טעות בנהיגה מה לעשות זה קורה! גם אני עשיתי טעיות ותאמין לי שכל פעם שעשיתי טעות הראש שלי עבד איך לא לחזור עליה! ואני לא מאמין אחרי שעשיתי את הטעות (הטעות זה לא נסיעה ב180 קמ"ש+- שלא תבין לא נכון או משהו בסגנון) ואני חושב איך לתקן אותה!

הם פשוט מעישירים את המדינה וזה מה שאני חושב! כי לעזור במניעת תאונות הדרכים! אתה רואה שזה ממש אבל ממש לא עוזר.

אני יודע שיום אחד הוא יצלם את המישהו הלא נכון! והמישהו הלא נכון יטפל לו במצלמה ובבחור שמצלם!! כמו שצריך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה טעויות קטנות ?

לא לעצור בתמרור עצור זה קטן ?

לעבור בפס לבן זה קטן ?

לדבר בסלולרי זה קטן ?

לעבור באדום זה קטן ?

לא לתת זכות קדימה זה קטן ?

ועוד ועוד.. "טעויות קטנות"

דע לך, שכל טעות כזאת עלולה לעלות בחיי אדם.

צריך לתת ציון לשבח לאנשים האלה ! אתה חושב שהם מקבלים משהו מזה ? זה הנאה בשבילהם ?

הם סך הכל רוצים שאנשים ינהגו כפי שצריך לנהוג בכביש !

אז אם אתה נוסע כמו שצריך, האנשים האלה בכלל לא צריכים מטרד עבורך,

ואם לא, אני שמח שהם הטרדה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חלקית בעד ההצעה של החינוך מגיל צעיר, מסביבות חטיבה-תיכון~.

אני רואה עכשיו את אחי הגדול, הוא בן 20, והוא לא לומד לקח בכלל מטעויות, הוא "חלק מהבעיה", שמדובר עליה..

פעם אחת קנסו אותו על נסיעה ב 140קמ"ש בכביש הערבה, רצו לשלול לו את הרשיון לשנתיים (דיי בצדק, גם היו איתו 2 חברים ברכב, [יכול להכנס כאן גם ה"לחץ החברתי" שדובר עליו גם כן], ומי יודע אם הוא אכן היה עובר תאונה או משהו הוא מסכן לא רק את עצמו אלא גם את החברים שלו.), לבסוף לא שללו, העו"ד שיחרר לו את הרשיון אחרי שבוע.

הוא היה מזה לחוץ ומבואס שלא יהיה לו רשיון בהתחלה.. אחרי שבועיים~ שהוא כבר קיבל את הרשיון, הוא כבר המשיך לנהוג בפראות.

עכשיו, שהוא קיבל חדש, 2ל', דבר שבטח מגרה אותו לסחוט מהכוח של הרכב .. , ורק לפני שבוע נסעתי איתו מהרצליה לערד, ואיך הוא נוהג? על 130~ רוב הזמן, בזמן שהוא גם נוסע ב"זיגזגים", אתם בטח מבינים את התופעה עליה אני מדבר, כשנתקעים מאחורי , ואז עוברים לנתיב ימני, ואז שוב נתקעים, ועוברים לשמאלי.. וכן הלאה במשך שעתיים נסיעה (בד"כ, הוא קיצר אותה בהמון..), ואם כל זה לא מספיק, הוא גם דיבר בפלאפון, וברגע שהוא ראה שוטר עומד בצד של הכביש מרחוק, פתאום הוא ילד טוב, העיף מהר את הפלאפון למושב האחורי, וירד ל 100קמ"ש בערך.

מה שאני מנסה להגיד, שלקח כמעט אף אחד לא לומד, מה שכן אולי זה יגרום להיסוס ויכול להיות גם יותר מזה לפעמים, לאחר עונש כבד (יחסית) כמו שלילת רשיון לתקופה ארוכה + הוצאות גדולות על טסט ושיעורים והכל מחדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי במדינה שלנו אנשים מפיקים לקחים רק לאחר שאנשים מקפחים את חייהם

רק אחרי אסון אנשים מתחילים להבין שמה שהם עשו היה חוסר אחריות משווע,

ואם קצת תשומת לב אפשר היה למנוע הרבה תאונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק הישראלים לא יודעים לנהוג

וכל הניסיונות האלה לשפר את המצב לא ממש עוזרים לדעתי

יצא לי השבוע לנהוג אחרי מלך העולם

הבן אדם נוסע לו בBMW סידרה 7 אוטו ששוה משהו כמו חצי מליון שקל פלוס. הבעיה היחידה שהבן אדם הוא קצת זקן וחושב שהוא נמצא בבריטניה ככה שיצא לי לנהוג אחריו בכביש של 70 קמ"ש במהירות של 40 קמ"ש כאשר הנתיב הימני פנוי לגמרי. לא רציתי לעקוף אותו משמאל (חוקי טיפשי) אז הרמתי לו אורות גבוהים, לא עזר, התחלתי לצפצף, כמובן שגם זה לא עזר. לבסוף עקפתי אותו מצד ימין (כמובן) ואז פתאום הוא החליט שהנתיב השמאלי לא מספיק לו והוא רוצה גם את הימני, לא רעיון כל כך חכם. הדברים האלה ממש מרגיזים אותי ובזה לא עושים כלום.

ודרך אגב לא רק ישראלי לא יודעים לנהוג. הנה גוש מתכת ששווה איזה 1.5 מליון דולר

mac1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לדבר שטויות. אנשים אלו עושים עבודה קדושה באיתור עברייני התנועה שיש בארץ. תאר לך שאתה תעבור בצומת באור ירוק ואיזה אידיוט, שרוצה להספיק לעבור כי הוא ממהר, יעבור באדום ויפצע אותך. נראה איך תגיב. תפסיק לבלבל את המוח עם השטויות של "מלשינים" כי זה ממש לא לעניין. אולי אתה גם חלק מהבעיה.

LOL!!! :lol: קרעת אותי עכשיו!!

אתה חושב שהחסרי חיים האלה שמצלמים אנשים בצמתים יעזרו למישהו?

אם כן, קלוט את הסיפור של החבוב הזה.

תראה לאיזה סיטואציות מורנו ורבינו חיים הכט רוצה להכניס אותנו...

ובכלל, אתה חושב שהמשטרה תעשה משהו עם כל התמונות האלו? הם יזרקו אותן לפח כאילו כלום.

ובקשר לתגובה על השוטרים העבריינים, זה באמת תופעה מעצבנת, ואם מתלוננים בתחנת המשטרה הקרובה, נאמר לך שהניידת הנ"ל נאלצה לבצע את העברה משום שהיא הייתה בפעילות מבצעית באותו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתבייש להביע את דעתי אפילו לשוטר בתפקיד. כאשר שוטר טיפש החנה את ריכבו על המדרכה וחסם את כולה כך שניתן היה לעבור רק ע"י ירידה לכביש אמרתי לו שהוא חוצפן. יש גם גבול לחוצפה של המשטרה.

וחוץ מזה הסיפור ששלחת הוא על אנשים עם רכוש גנוב.

מי שעבר כבר באור אדום לא ממש יחזור (אפילו לא בכדי להרביץ לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה הסיפור ששלחת הוא על אנשים עם רכוש גנוב.

מי שעבר כבר באור אדום לא ממש יחזור (אפילו לא בכדי להרביץ לך).

זה ממש לא משנה, זה העקרון, אתה רוצה להגיד לי שהיית אתה עצמך מסתכן במקרים מן הסוג הזה והולך ומצלם עברות תנועה בצמתים?

במוקדם או במאוחר, מישהו יתעצבן, ולא יעזרו לך שום תירוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...