מרוץ מכוניות - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרוץ מכוניות

r.b.y

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אי אפשר להעביר הילוך בלי קלאצ', אל תדאג...

והפניות ממש מציאותיות, ויש עוד משהו שזה אחד הפיצ'רים שהכי אהבתי זה שאפשר לשלוט עד כמה מנגנוני

ההחלקה יהיו פעילים אם לא טועה יש 4 : DRIVE AID , SPORT, SPORT ו OFF, שזה המצב שממש קשה לנהוג שהוא

אמור ליהיות הכי מציאותי, דוד שלי שיחק ב זה במצב OFF עם גיימפאד והוא אמר שזה ממש דומה למציאות... (אני לא יכול להגיד

כי עדיין אין לי רישיון :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שלא רשמו את זה אבל אם אתה רוצה סימולציה מדוייקת אז תנסה את LIVE FOR SPEED.

אם אתה מוכן להתפשר על גרפיקה וסאונד בשביל לקבל חווית נהיגה הכי קרובה למציאות אז זאת אופציה מס' 1 שלך.

DIRT לא ניסיתי אבל שמעתי שהוא ממש טוב ונראה מדהים.

בכל מקרה, לעשות DRIFT ב LIVE FOR SPEED עם הגה באיכות כמו ה G25 זה ממש חוויה.

ואם אתה רוצה אקשן אז תמיד יש את MOST WANTED. מרדפי המשטרה הכי יפים שראיתי במשחק מחשב. חבל שאין מודל נזקים איכותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה סימולציה אמיתית שנראית גם לא רע לך על:

GTR שניתן להשיג בארץ.

GTR 2 שעוד לא הגיע לארץ.

RACE 07.

שלושתם חייבים הגה.

אין טעם לנסות אותם עם מקלדת או ציוד אחר.

LIVE FOR SPEED גם מצויין ומגיע עם ההגה עם אתה הולך על G25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מDIRT (אולי זה טוב לא ניסיתי אותו עדין )

אם אתה רוצה משחק מרוצי רחוב ממש טוב בסגנון NFS יש רק משחק אחד :

Juiced 2!!!!!

o_juiced2_2_3.jpg

JUICED%202%20PC.jpg

משחק חזקק רצח - אתה מתחרה בכל מיני סוגי מרצוים ..יש מרוצים נגד השעון , יש מרוצי דריפטים שאתה צריך לצבור נק' , יש מרוצים נגד אוטו מהיר במיוחד אז יש לך פור של 5 שניות לצאת לפניו...וכל פעם שאתה מנצח אתה מקבל כסף ועוד אפשרויות נפתחות כמו , עיצוב הרכב, שיפור המנוע, שיפור חומר הנייטרו ועוד מלא!!!

יש לו גרפיקה מדהימה אני משחק עם מסך 22" על הגרפיקה הכי גבוהה והרזלוציה הכי גבוהה (עם 88GT) ונהנה מהחיים ממליץ בחום !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...