עשיתי תאונה אתמול...מי אשם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי תאונה אתמול...מי אשם?

dorviper

Recommended Posts

אתמול יצאתי מהבית וממש כמה דקות עוד בתוך המושב עשיתי תאונה

אני נסעתי בכביש הראשי של המושב ומישהי (כמובן :lol:) השתלבה לכביש הראשי אחרי פנייה שמאלה

בגלל שכשיוצאים מפניה מן הסתם נוסעים במהירות נמוכה יצאתי לעקיפה (הייתי על 50-60) תוך כדי שאני עוקף אותה כשהרכבים היו בערך מקבילים היא התחילה לאותת שמאלה ובלי להאט/לעצור ישר חתכה ונכנסתי בה עם כנף ימין

היא כנראה גם לא הסתכלה במראות לפני הפנייה

בערך ראיתי את זה קורה אז שברתי שמאלה תוך כדי צפירה ולחיצה על הבלמים אבל עדיין נכנסתי בה ועפתי לכיוון חומה של בית אז שברתי בחזרה ימינה ועצרתי משו כמו 20 סנטימטר מהחומה

מזל שגם אני וגם חבר שלי היינו חגורים ושזה לא היה במהירות גבוהה מדי אחרת זה היה נגמר אחרת

בכל מקרה כולם בסדר רק המכוניות נפגעו

בקיצור לפי החוק מי אשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומישהי (כמובן :lol:)

אין לך שום זכות להגיד דבר כזה, כי בשורה התחתונה גם אתה לא בדיוק היית גאון על הכביש. על סבלנות שמעת? יהרוג אותך להתעכב ב 5 שניות? (הזמן שהיה לוקח לה להאיץ)

חוקית, אתה צודק, בעיקרון המשתלב צריך לתת זכות קדימה, ואמור להיות מוצב שם שלט שמורה על כך.

בדוק את זירת התאונה ומצא את השלט. מומלץ גם לצלם אותו.

גם נכון אבל הסיבה המרכזית היא שהיא אישה ... היא אשמה

שאומרים את זה כבדיחה בקלילות, זה מצחיק.

איך שאתה אומר את זה, זה לא פחות מדוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינת כשאומרים כבדיחה וזה איך שאמרתי

ואין שם שלט...זה מושב דיי בעייתי כבר כמה פעמים ששמו ומישו לקח אותו הביתה חחח

(זה לא המושב שאני גר בו פשוט כדי לצאת מהמושב שלי חייבים לעבור במושב הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך ניסיון של שנים בנהיגה אני יכול להגיד לכם שכאשר קורה משהו שמוציא ממני קללה עסיסית (ואני לא אחד שנוהג לקלל) אז אני מקלל בלשון נקבה.

פשוט סטטיסטיקה יבשה , מעל ל 95% מהפעמים היה מדובר באישה בסופו של דבר. ואם זה היה גבר אז הוא נהג כמו הומו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...