אינטרנט בכבלים בעוד 11 ימים !!! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט בכבלים בעוד 11 ימים !!!

Ibrow-Now

Recommended Posts

לא כשיש לך שכונה עמוסה...

תחשוב על זה, משתמש לא מוגבל אחד מסוגל להגיע לכמעט 10 מגהביט בהורדה. תחשוב מה זה עושה לשאר...

ארבעה כמוהו ונגמר על השכונה.

לכן, גם למי שחשב שביום שהכבלים יקבלו אישור הוא יוריד במהירויות שעולות על חצי מגהבייט בשניה, שימשיך לחלום.

חברות הכבלים יגבילו את המשתמשים, מי שיצליח להסיר את ההגבלה מה טוב מי שלא, בעסה...

?

ומה זאת השטות הזאת להסיר את ההגבלה?

זה לא מוגבל ממך, זה מוגבל מהמרכזיה\uplink שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחחחחחחח נכון אנשים פה לא מבינים מהחיים שלהם המודמים לא מוגבלים אין שום דרך להסיר את זה מהמחשב......

הכבלים יוגבלו אל תדאגו..... אבל אל תזיינו את השכל שזה יאט כי כרדע יש לי את הניסוי וטכנאי בא אלי לתיקון ואמר שלא יהיה שום בעיה לספק להרבה אנשים ולא יהיה שום האטה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה נכון שלא תהיה בעייה לחבר הרבה אנשים אפילו עם מהיריות גדולות כי הציוד שלהם יוכל לעמוד בעומס בלי בעייה

דבר שני לגבי הסרת המגבלה זה נכון שההגבלה היא דרך המוקד שלהם שמשם הם מגבילים אבל דווקא כן אשפר להסיר את ההגבלה

זה כמובן לא חוקי ויכולים לעלות על זה אבל זה כן אפשרי (דרך TELNET צריך לעשות מספר דברים ובדוק שזה עובד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על הADSL, לא ניתן להסיר את ההגבלה לכל לקוחות WOW נקודה.

בכבלים בחלק מהמודמים.. נשלח קובץ למודם מהמרכזת אשר נותן לו את ההוראה להגביל את מהירות הסנכרון ניתן למחוק את הקובץ הזה וע"י כך להסיר את ההגבלה (לדוגמא במודמים של 3COM) תאמינו לי שאני יודע טוב טוב על מה אני מדבר ומדובר כאן על נסיון של שנה אחורנית.

נ.ב כבלים, שכונה בה יהיה אחד שמוריד במהירות גבוהה ייפגע בכל שאר המשתמשים וזאת עובדה!!! אין קשר ליכולת הציוד במרכזת, מאחר והשכונה עצמה מוגבלת ביכולת ההעברת הנתונים שנתנה לה (45 מגהביט).

כבלים זו פרמיטיבית שמחייבת את התשתית להשתדרג בלי סוף על מנת להשיג ביצועים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון .

מבחינת טכנולוגיה ADSL יותר מתקדם , פשוט עושים הגבלה מגוחכת .

אולי עם הזמן ירחיבו את הפס שלהם ויתנו חבילות יותר מהירות על בסיס החבילות של היום , כמובן זאת רק מחשבה שלדעתי לא תתקיים בחיים , כי הם מונופול עדיין ושום דבר לא ישנה את זה ולא איכפת להם מהלקוחות העיקר שיהיה להם את הרווח שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודוקא היום כתוב בכלכלה של מעריב שהמיזוג בין חברות הכבלים נדחה בינתיים..

משחקים עם כולנו בחרא ואין מה לעשות. מי שיש לו את הכסף ל-ADSL לפחות נפטר מהמודם 56K האומלל... מי שלא צריך להמשיך לזחול >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראוה מי שמדבר על טכנולוגיה פרמיטיבית אני מציעה שתשב ותשתוק עלק כבלים זה פרמיטיבים

חוטי הנחושת המחורבנים של שאליהם עובד הDSL שלכם זה חרא ממדרגה ראשונה

וכבלים זה פי אלף יותר טוב וROCKFORD תפסיק לדבר שטיות על העומס של השכונה זה נכנון אבל לא ב 100 אחוז

כי פעם מישהו מארה"ב של"ח במהירות של 500 קיי ייציבים במשך כל זמן השליחה (זה היה במירק והורדתי ממנו איזה סרט) אני רוצה לראות מישהו עם DSL לא משנה איזה סוג שולח במהירות כזו והבחור הזה ששלח לי אמר שרוב החברות שנותנות אינטנרט בכבלים עומדים בהבטחת מהירות שהם נתנו למשתמש. נגיד לקחתה חבילה שבה ההורדה 400 וUPLOAD 50 זה מה שתקבל ללא קשר לעומס בשכונה

אז חלס עם שטיות

ודבר נוסף זה לא רק מודמים של 3COM מקבלים קובץ מהמוקד שמגביל אותם זה כל מודם כבלים

ואפשר להסיר את ההגבלה לכל מודם דרך TELNET פשוט צריך לדעת איך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה כל הלחשושים האלה על "מידע פנימי" מוכרים לי??

D'oh!

נזכרתי!

זה בדיוק הלחשושים שהיו במשך 3-4 שנים אחרונות!

אז מה the fuck השתנה עכשיו?

אחי אני ממש לא יודע זה מה שהתכנאי של האינטרנט אמר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...