אינטרנט בכבלים בעוד 11 ימים !!! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט בכבלים בעוד 11 ימים !!!

Ibrow-Now

Recommended Posts

זו שאלה טובה..... עם הקריסות של הספקים בחו"ל ובכלל..., אני בספק אם שווה להשקיע וללכת על החבילות Extra & .

זאת אמנם לא תוספת גדולה במחיר כשמדובר בנזק (30 שקלים בין החבילות Wow & Wow Extra), אבל בספק יש הבדל של יותר מ20 דולרים, ובימינו זה המון.

אני שוקל מעבר לחבילה הזולה ביותר, כי פשוט לשלם 47 דולרים בחודש בשביל קריסות שמתרחשות יום יום, איטיות, פינגים גבוהים ומהירות שלא עוברת את ה70 קילובייט מחו"ל בלילה (שעות העומס...), זו פשוט אכזבה ובאמת שחבל על הכסף הרב שאני משלם מדי חודש.

דרך אגב, הבעיה הזו ידועה אצל כל הספקים, אבל מדובר כאן במשקל. יום אחד ספק מסויים ב TOP ובערב למחרת, נמצא למטה.

נכון להיום, 012 נחשבים לספק "הכי אמין" שמספק מהירויות טובות ופינגים נמוכים אבל בשעות העומס, הפינגים גבוהים (ההורדות לא ממש מושפעות מזה...) ויחסית התקלות שלהם נפסקות אחרי פרק זמן קצר יחסית. בנוגע לשאר הספקים, לא הייתי אומר שלהתרחק כמו מאש. יש גם הטוענים שזה תלוי באיזור המגורים שלך... אף ספקית לא מסוגלת להבטיח ללקוחותיה שירות מהיר ואיכותי 24/7.

בטח שלא במחירים מטורפים של 40 - 50 דולרים פלוס!

סתם חומר למחשבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוףף מה אתם טיפשים? אני בניסוי מתב אינטנט "מהיר" בכבלים, כבר יותר משנתיים.

בהתחלה באמת היה מהיר!. אבל בגלל שהייתי N00B לא ממש ניצלתי את זה

אבל הורדתי בין 700 ל 600 קש"ס

אבל היום!?

פינגים בשמיים , חוץ מבישראל

ADSL של 012 מקבל פינגים מטורפים לחול ( 90-110 ).

בזמן שאני מקבל איזה 300 ולפעמים איזה 190.

אבל בארץ אני מקבל איזה 10-20.

אבל זה כשאין תקלות ( ויש הרבה תאמינו לי ) , תופעה שקוראים לה ping spike

הפינג פשוט מקפץ לו ל טווחים משוגעים כמו 8000

כל איזה 10 שניות , ולגמרי מחסל לך את הקשר אחרי איזה 5 דקות

המהיריות נעות בין 100-90 קש"ס לארץ

ואולי ביום ממש טוב 5-10 קש"ס לחול.

קיצר ברגע שמת"ב יוצאת עם הכבלים , שלא יצפו ממני לשלם לחרא הזה, הם יכולים לדחוף את זה עמוק עמוק לתחת.

ADSL הפתרון היחידי בישראל כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףף מה אתם טיפשים? אני בניסוי מתב אינטנט "מהיר" בכבלים, כבר יותר משנתיים.

בהתחלה באמת היה מהיר!. אבל בגלל שהייתי N00B לא ממש ניצלתי את זה

אבל הורדתי בין 700 ל 600 קש"ס

אבל היום!?

פינגים בשמיים , חוץ מבישראל

ADSL של 012 מקבל פינגים מטורפים לחול ( 90-110 ).

בזמן שאני מקבל איזה 300 ולפעמים איזה 190.

אבל בארץ אני מקבל איזה 10-20.

אבל זה כשאין תקלות ( ויש הרבה תאמינו לי ) , תופעה שקוראים לה ping spike

הפינג פשוט מקפץ לו ל טווחים משוגעים כמו 8000

כל איזה 10 שניות , ולגמרי מחסל לך את הקשר אחרי איזה 5 דקות

המהיריות נעות בין 100-90 קש"ס לארץ

ואולי ביום ממש טוב 5-10 קש"ס לחול.

קיצר ברגע שמת"ב יוצאת עם הכבלים , שלא יצפו ממני לשלם לחרא הזה, הם יכולים לדחוף את זה עמוק עמוק לתחת.

ADSL הפתרון היחידי בישראל כעת.

גם אני בניסוי (שנה וחצי) ולי לא מוכרת התופעה הזאת "ping spike" (ואני בשרתים מחול הרבה).

בקשר ל-"ואולי ביום ממש טוב 5-10 קש"ס לחול" .... אתה יכול להשתמש בפרוקסי אתה יודע... ואז אתה תוריד מחול באותה מהירות כמו בארץ ותגלוש לאתרים מחול מהר כמו שצריך.

חוץ מזה, אני בטוח שמתב הולכים לסדר את התקשורת לחו"ל לפני שאנחנו נשלם על האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת"ב גם עשו הגבלה של הפס רחב אתרים בחו"ל פשוט איטיים, אפשר להוריד עד 100 קילו בייט

וגם ההעלאה שפעם הייתה 100 קילו בייט לשנייה הפכה ל-15 גג!!!

אבל זה לא משנה לי יש לי את זה שנה וחצי וגם עכשיו זה די מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שחושב שאיטרנט בכבלים זה חרא אז הוא מפגר בעצמו

כל החברות כבלים שהגבילו את האנשים זה היה מסיבה אחת פשוטה והיא:

הם המשיכו להוסיף אנשים לניסוי בתקווה שהממשלה הפגרת שלו תאשר להם לספק את האינטרנט המהיר לכולם תוך זמן קצר

אחרי שנה הם ראו שהממשלה המפגרת הזאת לא מאשרת ויש להם כמות יותר מדי גדולה של מנוי בתוקפת ניסיו (וההפסדים הכספיים שנגרמו להם עקב כך) אז הפתרון הוא הגבלה!

והטיפשות הזאת של אנשים להגיד שכאשר נהאינטרנט בכבלים יהיה זמין לכולם הוא יהיה איטי זה דבר הכי מטומטם שקיים

כי כאשר הם מקבלים אישור תוך יום יום הם עושים UPGRADE לקווים שלהם לחו"ל ותקבל כאלה מהיריות שלא ראיתה בחיים שלך עם ADSL

ואני מדבר מניסיו כי הייתה שנה בניוסי של ADSL וכאשר זה נהיה מסחרי וראיתי את המחיר מהר מאוד התנקתקי מהזבלים האלה ועברתי לניוסי של הכבלים והורדתי מחו"ל באיזה 700 קי ועם הDSL לא עברתי אף פעם את ה 500 (והיה לי ADLS של אורקיצ לא מוגבל שליחה של איזה 60 קי ועם כבלים שלחתי איזה 120)

אז תפסיקו לזיין בשכל

ודבר נוסף קיום לנטוויזן אין את הרוחב פס הכי גדול לחו"ל

אלא ל012 יש כי נטוויזן יש להם איזה 2 קווי ATM לשדרת האינרטנט בNY ול012 קונים רוחב פס מחברה שהעבירה כבל תת ימי לחו"ל ולהם יש רוחב פס הכי גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא לכולם יש קשרים , ומשיגים פרוקסים..

וכל התקלות עושים תאינטרנט הזה ממממש מעצבן.

אני לא יודע איפה אתה גר אבל פה בבת-ים לא הייתה לי תקלה רצינית (שאין יום שלם או משהו) כבר 10 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא לכולם יש קשרים , ומשיגים פרוקסים..

וכל התקלות עושים תאינטרנט הזה ממממש מעצבן.

פרוקסים אתה יכול לקבל בחינם, יש מלא אתרים שנותנים שרתים בחינם.

לא פרוקסים שממוקמים בארץ, וזה מה שיפעל.

JOBNICK, חחחחחחחח כל בנאדם עם קצת שכל יגיד לך , שככל שיש יותר משתמשים תקבל מהירות נמוכה יותר.

והיום הכבלים מוגבלים ל 100 DOWN

ו 15 UP

אז שקט עם השטויות של ה 700000000000 ובלא ובלא

זה ברור שאין לך מושג בזה.

וכן הכבלים הולכים לעשות UPGRADE דיי רציני, חבר שלי עובד ב NONSTOP וסיפר לי על מערכות SGI יקרות מאוד שהם כבר רכשו אך לא משתמשים.

אבל אל תשכח שפה זה , והתאכזבנו כבר יותר מפעם פעמיים פה מכל מיני הבטחות, אז אני לא מצפה למשהו...

BTW :

אני מדבר פה על מת"ב , אין לי מידע או ניסיון על חברות אחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו מי שמדבר פה

דבר ראשון הכבלים מוגבלים בגלל ההפסדים הכספיים שלהם טז הם הקטינו את הרוחב פס כי יותר רוחב פס יותר כסף וגם ככה יש להם יותר מדי לקוחות בניסיו

דבר שני לגבי השטות הזו שאתה אומר שכאשר יהיה הרבה אנשים זה יהיה יותר איטי זה שטיות

אתה בכלל יודע כמה רוחב פס יש למרכזיה שכונתית של כבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יודע. אם מת"ב יהיו ספק ממש טוב, אני מצפה שהמהירות תהיה דיי טובה , הבעיה פה זה כמה הם יכולים להרשות לעצמם.

מבחינת רוחב פס, יש שיתוף בין כל GRID או איך שאתה קורא לזה שכונה.

אז אם הרבה אנשים חורשים תאינטנט בשכונה שלך המהירות שלך תירד בהתאם, אבל שוב, אם מת"ב ישדרגו בהתאם , הבעיה תיפתר.

כן ואני יודע שהם יכולים להגביל את המודם עם DOCSiS , אבל יש כמה דרכים , שאם היה לי כוח לנסות ולחבר תמודם לטרמינל של ה מחשב שלי אוליי יכולתי לפתוח את ההגבלה ;D

אבל אין לי מספיק ידע במודל של המודם שלי כרגע.

ומותק, זה לא רק אצלנו, בכל העולם זה קורה, כשיש יותר משתמשים בכבלים המהירות יורדת! זה לא ADSL זה קו משותף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שהקו הוא לא משותף?

אני אמרתי רק שהציוד של מת"ב שמותקן במרכזיות שלהם הוא בין הטובים שעולם ותאמין לי הם רק צריכים לשדרג את הסרברים שלהם הציוד

יכול לעמוד בעומס

דבר נוסף כנרא שהאינטרנט בכבלים לא יהיה כמו בשאר העולם (שחברת האינטרנט היא גם הספק) בגלל הממשל המפגר שלנו

אלא תהיה תחרות כמו ב ADSL שחברות הכבלים יהיו "תשתית" ותוכל לבחור לעצמך איזה ISP שתרצה בתנאי שהוא תומך כמובן

אבל מצד שני חברת הכבלים יהיו גם ISP וזה נרא לי יהיה השילוב הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...