הורדתי דריבירם של 40.72, לא שיפור ולא בטיח. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדתי דריבירם של 40.72, לא שיפור ולא בטיח.

eli.g

Recommended Posts

תראה.

נגיד שהמסך שלך על 75HERTZ? אז לפעמים, ממש מעט פעמים, יש בעיות כאשר המשחק מציג יותר FPS מאשר קצב הרענון של המסך, ואז התמונה תהיה מעוותת. אז זה מגביל את המשחק שלא יציג יותר FPS מקצב הרענון של המסך.

אם אתה רוצה יותר FPS, תבטל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שתהיה אותה בעיה, כי אתה צריך לאפשר את ה-Vsync ולא לבטלו.

ובכלל, שיפור ניכר יותר יהיה במעבר מגרסאת ה-Detonator של 43.03 ל-43.45. מאז ה-42.72 וקודמיו (שהיו טובים), הייתה ירידה בביצועי הדרייברים בגרסאת ה-43.00 וה-42.90. כפי שאמרתי, אחריהם מגיע ה-43.03 שהציג ביצועים ירודים יחסית גם הוא, ורק הדרייברים האחרון, ה-43.45 מציג ביצועים טובים שכמו ה-42.72 וקודמיו, והוא אף טוב יותר מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה, Spirit, אבל אתה ציינת קודם שאם הוא עושה כמה שהוא יכול וזה עובר את קצב הרענון של המסך, התמונה תהיה מעוותת. בגלל זה אמרתי לו שלא לבטל את הVsync אלא לאפשר אותו. ושוב הוא שואל, אז אני עונה- לא להשאיר אותו על Off אלא לאפשר אותו. להעביר אותו למצב On. בנוגע לדרייברים- אני לא יודע למה זה כך, אבל גם דרייברים מאכזבים- שמתי לב כאן (זה אמנם בקוריאנית אבל דיי מובן) שאיכות התמונה שב-42.72 טובה יותר מב-43.03 (הלא היא אחת הגרסאות המאכזבות). שלא נדבר על איכות התמונה הטובה יותר (למרות שזה מאוד לא בולט) שב-43.45.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר העלת את איכות התמונה אז יש לי באפשריות של הדריברים בדירקט 3d אפשרות לבחור בין הביצועים הכי טובים לאיכות התמונה הכי טובה וגם כל מיני אפשרויות באמצע, אז זה בא על איכות התמונה הכי טובה, אבל רציתי לבדוק מה הכי טוב אז העברתי את זה לביצועים הכי טובים, עשיתי בדיקה ב ואומנם היו הבדלים, היו רק שיפור של 150 נקודות אבל בכל זאת, גם משהו, אבל עם זאת גם היה איכות תמונה ירודה אז שאלתי היא: על מה עדיף להשאיר איכות תמונה טובה, אבל ביצועים טיפה פחות טובים, או ביצועים טובים אבל איכות תמונה לא כל כך טובה, או משהו באמצע בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחזיק בכרטיס מסך חזק, איכות תמונה טובה יותר (Best Quality אם אני לא טועה..) תהיה הבחירה. אם לא, אז תעביר את המדד לאמצע הפס. בעתיד, כשמשחקים יתחילו לרוץ כבר פחות טוב, תעביר את זה לאמצע, ומאוחר יותר כשגם זה לא יעזור, תעביר את זה לBest Performance. בשביל לקבל ביצועים טובים יותר, הייתי ממליץ לעבור לגרסאת ה-43.45 של ה-Detonator.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...