מאיפה כדאי לקנות משחקים? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה כדאי לקנות משחקים?

talisman

Recommended Posts

את האמת שגם אני ממליץ על PCgames למרות שיש להם קטעים (מנסיון אישי) שאתה מוסר להם פרטים עקב בקשתך למוצר מסוים והם אומרים: "אנו נבדוק ונחזור אליך בהקדם", והם חזרו בהקדם? לא... הם בכלל לא חזרו :screwy:

אבל בכללי הם סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את mediagame.co.il וגם את arcadia.co.il אבל לא הזמנתי משניהם.

מפריק אני לרוב קונה בחנות שלהם (אני קונה אימפולסיבי ויש להם חנות יפה) . אם זה משחק בן שנה + אני לרוב מחפש בחנויות בחו"ל או כי לרוב זה יותר זול. לרוב יש לפריק את הכי הרבה מבחר אבל המחירים בהתאם. אני קמצן מטבעי אז אני תמיד מחפש את העסקה הכי טובה.

יש חנות שאני לא הולך לנקוב את שמה (לא יודע אם זה חוקי) שאני ממליץ לך לא לקנות ממנה בגלל שהיא לא פעילה אבל האתר עדיין נותן לך להזמין. יש מספר לא מבוטל של אנשים שהתלוננו עליה בפורומים אחרים . הם אמרו שהם הזמינו מהם משחק ולא קיבלו כלום ואפילו לא תשובה למייל או לטלפון. כדאי להתקשר לבדוק אם חנות בכלל פעילה אם זה חנות שאתה נתקל בה אבל לא הוזכרה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שגם אני ממליץ על PCgames למרות שיש להם קטעים (מנסיון אישי) שאתה מוסר להם פרטים עקב בקשתך למוצר מסוים והם אומרים: "אנו נבדוק ונחזור אליך בהקדם", והם חזרו בהקדם? לא... הם בכלל לא חזרו :screwy:

אבל בכללי הם סבבה.

אני גם ממליץ על PCGAMES.

ושהשארתי פרטים והם אמרו שהם יחזרו אלי ברגע שהם מקבלים את המשחק, ובאמת הם התקשרו ביום שהמשחק יצא והגיע לארץ.

אחלה חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה, הכי זול -

EBAY!!!!

ואם אתה מכיר מישהו שאמור לטוס לארץ מארצות הברית/קנדה אז זה אפילו יותר זול :-)

עם הפרש של 20-30 שקלים, עדיף לקנות את המשחק בארץ.

רק למקרה ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בזמנו הייתי קונה בallgames.co.il

אבל האתר לא קיים יותר....

אם אתה מוכן לוותר על האריזה והדיסק, קניה בSTEAM או בDirect2Drive וכל החרטא האלה זה הכי נוח.... אני אישית שונא את זה, אבל מודה שקניתי את COD4 כי פשוט לא יכולתי לחכות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...