מכונית חשמלית- זה העתיד? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית חשמלית- זה העתיד?

Armageddon1

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכונית המונעת על חשמל זה כן יהיה העתיד.

מכוניות המונעות ע''י השמש קצת קשה לי להאמין - לפי ידיעתי עדיין לא פטרו את הבעיה של התחממות הרכב בפנים.

לגבי הרוח לא שמעתי.

וכמו שחברי המלומד - "arik100" אמר

נקווה שיהיה מכוניות עם נהג אוטומטי :).

(שזה יקח לפחות 8-9-10 שנים של מערכת כזאת [לפי דעתי] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר פתחו דיון יש לי שאלה-נכון יש טורבינות רוח,אז למה אי אפשר להכין גלגלים כמו טורבינות וכל עוד ה (4) גלגלים יסתובבו זה יצור אנרגיה חדשה ואז זה יפעל בלי סוף ( :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי טורבינה מקבלת את האנרגיה מהרוח וממירה אותה לאנרגיה חשמלית (או אחרת).

הגלגלים מקבלים את האנרגיה ממנוע, לא מאיזה מקור אנרגיה חיצוני אז אי אפשר להמיר אותו לאנרגיה אחרת בחזרה. (עקרונית אפשר, ונדמה לי שקיים מנגנון שעושה את זה לפחות חלקית, למחזר חלק מהאנרגיה שהולכת לאיבוד בחיכוך בגלגלים)

עריכה- בעצם המנגנון הזה הוא די בסיסי במכונית חשמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מטעינים פעם 1

בהתחלה יש לה 100 % חשמל

נוסעים נגיד ב 60 קמש למשך 10 דקות ואז נשאר 90 % חשמל

ב 10 דקות האלה הגלגלים מסתובבים המון ככה שאפשר לחבר להם איזה גנרטור

ככה הם יכולים להפיק חשמל בחזרה ל 100%

060329_104444-235_lil-aveo-car-2006-s.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xyo - רק דיברנו על ויש אחת!!!!

סתכלו בחדשות - ערוץ 22

עם יאיר לפיד.

(יש זמן - אחרי הפרסומות).

עריכה :

מכונית מדהימה,

הם הולכים לעשות מקומות הטענה רבות,

כך שלא יווצרו בעיות עם ה''בטריות'' של המכונית.

ואיזה שקט יש בה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם גם יודעים מה זה אומר' date=' אי אפשר לעשות פוזות עם הסאונד של המנוע.[/b'] :(

אני לא בן-אדם של פוזות. ;)

אני מאמין שעד 2020 רוב המכוניות בעולם יהיו מונעות לפחות! בחלקם באמצעות מנועים חשמליים

אפילו 19-18.

המפתח הישראלי של הרעיון אמר כי אם זה יצליח הוא מאמין שב-2010 מכוניות חשמליות יצאו לייצור המוני.

8-9 שנים מספיקות שחצי מהאוכלוסיה בעולם תעבור למכוניות אלו.

הם גם אמרו שמחיר של מכונית כזו עולה לפחות חצי ממכונית רגילה כיום,ולא צריך לשלם עליה גם דוחות על זיהום ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתח הישראלי של הרעיון אמר כי אם זה יצליח הוא מאמין שב-2010 מכוניות חשמליות יצאו לייצור המוני.

לא מאמין איך אתה באמת מאמין לזה.... אם ואני חוזר שוב אם יתקדמו למכוניות חשמליות (כי יש את האופציה של תאי דלק שהיא הרבה יותר טובה לדעתי) אז תאמין לי שכול המעבר הזה יקח כמה עשרות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין איך אתה באמת מאמין לזה.... אם ואני חוזר שוב אם יתקדמו למכוניות חשמליות (כי יש את האופציה של תאי דלק שהיא הרבה יותר טובה לדעתי) אז תאמין לי שכול המעבר הזה יקח כמה עשרות שנים.

:lol: :lol: :lol:

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מטעינים פעם 1

בהתחלה יש לה 100 % חשמל

נוסעים נגיד ב 60 קמש למשך 10 דקות ואז נשאר 90 % חשמל

ב 10 דקות האלה הגלגלים מסתובבים המון ככה שאפשר לחבר להם איזה גנרטור

ככה הם יכולים להפיק חשמל בחזרה ל 100%

LOL אני מציע לך לחפש מושג שנקרא Perpetuum mobile בוא רק נגיד שאם תצליח ליצור מכונית שעצם ההנאה שלה מספקת כח להנעה שלה, אתה לא רק תזכה בפרס נובל, אתה גם כנראה תהיה האיש העשיר ביותר בעולם. ביל גייטס יהיה קטן לידך! אז קדימה לדרך! :)

וברצינות, אי אפשר ליצור אנרגיה אפשר רק להמיר אותה מצורה אחת לאחרת. אם תחבר איזשהו סוג של גנרטור לגלגלים של הרכב מישהו יצטרך לספק את האנרגיה הנוספת להזזת הגלגלים האלה (הגנרטור כנראה יפעיל חיכוך על הגלגלים ולשמור על אותה מידה של תנועה תצטרך לספק יותר אנרגיה). האנרגיה הנוספת תגיע מהמצבר (שאותו אתה רוצה להטעין) ואם אין לך מוליכי על (כלומר שבכל התהליך לא התבזבז שום אנרגיה על חום/חיכוך וכו') אתה פשוט תבזבז את האנרגיה במצבר במהירות יותר גדולה.

אני משער שמה שבילבל אותך היא העובדה שבמכוניות כיום מטעין את המצבר מהתנועה של הרכב, אבל האנרגיה להנעת הגלגלים מגיעה משריפת הדלק ולא מהמצבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל זה באמת מכוניות העתיד אבל יש בעייה לעשות מכונית על חשמל בלבד נכון להיום.

אם תיקח מכונית עם מצברים אז יש בעייה של המצברים שנהרסים מהר תחת העומס של השימוש בהם, וצריך לטעון אותם ובנוסף לזה לא נותנים מומנט גבוהה למנוע.

מכונית אשר מעבירה חלק מהאנרגיה מהגלגלים יש, CIVIC וTOYOTA מה שהם עושות הם מעבירות אנרגיה של חומם שנוצר מהבלמים ומחזירות את זה למצברים של המכונית שנהם זהים.

מכוניות סולאריות לא תראה באופק, פשוט כי הקולטים הסולרים אינם חזקים דיים כרגע ולכן זה לא יהיה פרקטי אלה עם כן אתה נוסע במכונית בגודל של סמיטריילר.

מכונית שמונעת ע"י הרוח? טוב זה יכול להיות אמצעי נוסף להפקת חשמל, אבל יהיה פרקטי רק בזמן נסיע.

לא יודע תוך כמה שנים נראה את המכוניות האלה על הכבישים, תוכניות ודגמים של מכוניות כאלה ניתן היה למצא עוד בשנות ה-90 אבל בגלל פוליטיקה המכוניות האלה לא ראו כביש מעולם, בסוף ה-90 לGM היה 1500 אבטיפוסי מכוניות חשמליות אשר חולקו לציבור, הבעלים היו מאושרים אבל יום אחד ללא התראה מראש פשוט באו ואספו את כל המכוניות, לא ברור למה אין שום סיבה נראת לעיין אבל זה מה יש, לHONDA ולTOYOTA היו באותב תקופה מכוניות זהות אבל הם לא עזבו את החניונים של החברות באותב תקופה, גם תמוהה אבל...

והדבר הבא במכוניות אומרים שאולי זה מכוניות על מימן, מכונית שנוסעת ומהאגזוז יוצים מים מזוקקים, הבעייה העלויות של מימן, כרגע לתדלק מכונית עולה בארה"ב בערך 400$ לטנק ואתה נוסע עם זה בערך 300 מייל. אז זה יקר, GM בכול זאת שחררה 2 מכוניות ניסוי לאנשים ממש עשירים והם נוסעים בארה"ב על המכוניות האלה ועד כמה שפורסם הם מבסוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...