'תיבת נגינה' למטרות מסחריות, עד -4500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'תיבת נגינה' למטרות מסחריות, עד -4500 ש"ח

אנדי

Recommended Posts

שלום חברים,

התחלתי להתעניין במחשב נייד למטרות תקליטנות.

מה חשוב לי שיהיה במחשב הזה?

* עליו להיות סופר אמין - אין מצב שיקרוס/יתקע לי באמצע העבודה. אין מצב שהמוסיקה תקפוץ לי (וכבר נתקלתי במקרים כאלה. פאדיחה..).

* עליו להפיק אודיו איכותי (ניתן כמובם לרכוש כרטיס חיצוני, אבל זו לא חכמה גדולה..).

* מינימום נפח דיסק - 80GB, רצוי SATA או SATA2.

מה לא מעניין אותי?

* המשקל - את רוב העבודה המחשב יבצע כאשר הוא מונח על שולחן. הנשיאה שלו היא רק מהרכב לאולם.

* אורך חיי הסוללה - כמעט בכל המקרים המחשב הזה יעבוד באמצעות חשמל מהרשת

* אלחוט ואינטרנט - כלל לא רלוונטי לעניין, ניתן לוותר.

על איזה דגמים תמליצו לי?

ושאלה נוספת - בבדיקת פרסומים של מספר סוכנויות מחשב, לא מצאתי אף סוכנות שמשווקת מחשבים ללא - כולם נמכרים כש'ויסטה' כבר תקועה בהם.

יש לכם המלצות לסוכנויות שמשווקות 'עירומים'?

תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גודל מסך אתה רוצה? 15.4", 12", או משהו באמצע?

בכל מקרה, הניידים של נוצרו בדיוק בשביל אנשים בשבילך.

-איכותיים, לא יקרים, מגיעים בלי , אמינים, ועם שנתיים אחריות.

הצד הקצת חלש שלהם הוא זמן הסוללה, שבד"כ עומד על קצת פחות מ 3 שעות בעבודה קלה (ברוב המחשבים זה בסביבות ה 4)

אבל כמו שאמרת, אם הוא הולך להיות מחובר לרשת החשמל מתי שאתה משתמש בו, זה לא רלוונטי בכלל.

תיכנס לאתר של KSP

לך למחשבים , תבחר ג'יגבייט, ותעיף מבט על הדגם הזה-

W566U-DC2TM

עולה שם 4390.

עבדתי בחנות מחשבים חצי שנה, יש לי נסיון עם הניידים של ג'יגבייט, והם פשוט אחלה. מבחינת תמורה למחיר לא קיים משהו שמתקרב אליהם.

אין בעיה לקנות את המחשב ב KSP או כל מקום אחר (איפה שהכי זול, כרגע זה KSP) כי השירות לא בחנות, אלא דרך מור לוי טכנולוגיות, היבואן של ג'יגבייט בארץ- שגם הם אחלה, ככה שאין מה לדאוג לגבי אחריות.

אם אתה מחפש 12", לך על W251U, למרות שמה שנכנס בתקציב זה מעבד T2130 (מעל ומעבר בשביל מה שאתה צריך, אבל כבר נחשב די ישן) עם הארדיסק 80.....

אם לא איכפת לך מהמשקל, לך על 15.4".

ממליץ בחום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...