oc ראשון pentium D 805-אשמח לעצות ועזרה... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

oc ראשון pentium D 805-אשמח לעצות ועזרה...

reggaewithdoli

Recommended Posts

שלום לכם שלום :hi:

למפרט שלי בצד התווספו:

corsair 450VX

Geforce 8800GT sonic

sunbeam Tuniq

כפי שבטח שמתם לב המעבד שלי D 805 ישן,ברצוני להמהיר אותו על מנת שיסחוב עוד כמה זמן,אך אין סיבה להתפרע...

ניסיתי לעבור קצת על המדריך באתר אך הפאשרויות בביוס לא מופיעות אצלי ולכן הייתי רוצה קצת עזרה -מה האפשרויות שאני צריך לשים לפני שאני בכלל עושה משהו?

ומה הלאה....חשבתי לעשות oc ללא העלאת מתחים....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה אמור לעשות?

העלאתי את הfsb עד 700 כלומר ל3.5Ghz וווינדוז,הכל נראה כעקרון בסדר אבל זה לא עמד בבדיקת מאמץ אחרי הרבה זמן...קיבלתי מסך כחול...

WTF :kopfpatsch:

פותח התרד אם אתה לא יודע אל תיגע..תעיין במדריכים ברשת/באתר..ומה שבטוח תחזיר את ההגדרות למצב הרגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז להלן הנתונים הראשוניים:

מה שעשיתי עד עכשיו,כנראה בחוסר הצלחה וידע מספיק... :-[ ,היה לשנות בביוס מoptimal->expert ואז להעלות את הfsb לאט ולבדוק את וינדוווז אם הכל בסדר.... הכי הרבה שהעלתי ,כמו שאמרתי, היה 700 ,כלומר 3.5 Ghz, שכשאר הרצתי s&m הוא נתן לי מסך כחול אחרי כמה זמן.... הטמ"פ המקסימלית אותה ראיתי באוורסט היתה 38 מעלות למעבד כמדומני....

עזבו את זה....איך להתחיל נכון?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

System Clock Mode - EXPERT.

New MEM Speed (DDR) - 667

PCIE Frequency (MHz) - 100

LDT Frequency - תשאיר על 4 במידה ואתה עולה עם QDR מעל 1000 אז תוריד ל 3.

DIMM OverVoltage Control - בהתאם למתח המצוין לזכרונות ע"י היצרן (תיזכור שהבסיס הוא 1.8V) - תוכל לבדוק זאת ב CPUZ תחת לשונית ה SPD.

בנתיים את PCI-E OverVoltage Control , FSB OverVoltage Control ו SATAII OverVoltage Control תשאיר עם NORMAL.

CPU Voltage Control - תתחיל עם מתח סטוק ותראה לכמה אתה יכול למשוך אותו.

לבדיקת יציבות תשתמש ב PRIME 95 או ORTHOS על SMALL FFTS תוך כדי ניטור טמ"פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...