NORTHRIDGE� N28II- הבחירה החדשה ! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NORTHRIDGE� N28II- הבחירה החדשה !

OR007

Recommended Posts

לאח שכמעט הלכתי על דגם 26 מאותה סדרה יצא לי לשמוע את ה-28, והחלטתי שהוא הרבה יותר טוב

רמקול מדפי (אך גדול למדי) עם 8 אינץ' וופר והספק של 150W !

ראיתי אותו בחנות אחת (יקרה לטעמ) והמוכר רצה כ-2200 שקל על זוג חדש שבאינטרנט ראיתי שהם נמכרים ב-200-220 $ ~

בכל אופן היה גם זוג מתצוגה ב-1300...

החלטתי לעשות קצת מחקר שווקים אך מסתבר שלא הרבה חנויות מחזיקות את הרמקול הזה...עד שמצאתי חנות (טרקלין חשמל) המוכר

לא הסכים להגיד לי את המחיר בטלפון (ויש לי בעיה להגיע למקום)

אז אם מישהו יודע היכן הרמקולים האלה נמכרים ובכמה שיעדכן אותי ! תודה רבה

גם חווות דעת עליהם לא תזיק למרות שאם אני אמצא אותם במחיר סביר אני הולך עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה לא הולך לשמוע את הSYSTEM AUDIO 205 בסכום של 2400 ש"ח, אתה עושה טעות!

מה אכפת לך לשמוע?

אני מבין שקשה לך למצוא אותם, וזה הגיוני, כי אלו רמקולים (אעיז ואומר) אקזוטיים...

זה שאתה לא מכיר את החברה לא אומר שהיא לא טובה.

היבואן שלהם הוא אייל פור מ"אודיו פידליטי", וכל אודיופיל בארץ שמכבד את עצמו מכיר את אייל ואת הסחורה שהוא מייבא.

אני לא בא לעשות לו פרסומת, ולמען האמת אין לי כל עניין לשווק אותו, אבל אני מנסה להעלות לך לתודעה את החברה "סיסטם אודיו" הדנית ואת המיצוב שלה אצל אודיופילים בעולם. אייל מייבא מוצרי היי-אנד יקרים לאין-שיעור מהסכום הצנוע שאתה עומד להוציא על רמקולים.

אני מבטיח לך שצפויה לך חוויה נעימה מאד עם הרמקולים האלו, ולא אתפלא אם תזנח את הJBL האלו לטובתם.

אתה הולך לחיות עם הרמקול זמן רב (אני מניח) וזה מכאיב לדעת שקנית נחות מאחד אחר שיכולת להשיג בעבור אותו הסכום!

את הרמקול תוכל לשמוע אצל היבואן ברחוב דרך חברון 85, ירושליים.

או אצל המפיץ שלו בצפון - בני טסלר מ"אודיופיל", רח' מוריה 15 , חיפה.

אל תקנה בלי לעשות אודישן לרמקולים האלו...אתה לא תתחרט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסיסטם אודיו, אתה לא יכול לקבוע שהם יותר טובים מה- אולי הוא יאהב יותר את הJBL... כי אני מניח שהגוון של הסיסטם אודיו הוא יותר אקוסטי ומיועד למוסיקה קלאסית ויותר "אודיופילית" אם אפשר לקרוא לזה כך...

חוץ מזה הוא גם יותר יקר והעיצוב שלו מבעס לעומת הJBL עם העיצוב העתידני והיפה

וגם הם יותר יקרים... אבל לא יודע, אולי אני טועה ובאמת עדיף לו לשמוע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסיסטם אודיו, אתה לא יכול לקבוע שהם יותר טובים מה- אולי הוא יאהב יותר את הJBL... כי אני מניח שהגוון של הסיסטם אודיו הוא יותר אקוסטי ומיועד למוסיקה קלאסית ויותר "אודיופילית" אם אפשר לקרוא לזה כך...

חוץ מזה הוא גם יותר יקר והעיצוב שלו מבעס לעומת הJBL עם העיצוב העתידני והיפה

וגם הם יותר יקרים... אבל לא יודע, אולי אני טועה ובאמת עדיף לו לשמוע :P

אתה צוחק? קרא שוב את ההודעה וצטט אותי קובע קביעה בנוסח: 'כל אחד יעדיף את הסיסטם אודיו על פני ה ,JBL בכל הודעה שאני כותב אני יוצא מתוך נקודת ההנחה ההגיונית ש"על טעם ועל ריח אין להתווכח". כל מה שעשיתי הוא לתת המלצה חמה (מאד) לרמקול אחר; זה הכל!

אגב, לגבי העיצוב - חבל שאתה אפילו מציין את זה. אם מישהו קונה בגלל העיצוב הוא ראוי לצאת ממאגר הגנים האודיופילי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק היו לי 2400 שקל, תאמיו לי... הכל היה נראה אחרת :)

אני כולי תקווה שאת ה- אני אצליח להשיג ב-1500 !

אבל שטויות, שיהיה לי יותר כסף אני אקנה משהו רציני יותר ואת אלו אני יעביר לאחי או אמכור, נסתדר כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק? קרא שוב את ההודעה וצטט אותי קובע קביעה בנוסח: 'כל אחד יעדיף את הסיסטם אודיו על פני ה ,JBL בכל הודעה שאני כותב אני יוצא מתוך נקודת ההנחה ההגיונית ש"על טעם ועל ריח אין להתווכח". כל מה שעשיתי הוא לתת המלצה חמה (מאד) לרמקול אחר; זה הכל!

אגב, לגבי העיצוב - חבל שאתה אפילו מציין את זה. אם מישהו קונה בגלל העיצוב הוא ראוי לצאת ממאגר הגנים האודיופילי...

לא אמרתי שקונים בגלל איך שהם נראים (אחרת מזמן כבר היו לי פירלס בחדר ;D) אבל העיצוב יכול להשפיע במידה רבה לעיתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן, מסתבר שיש N28 ויש N28II, מישהו יודע מה ההבדלים ביניהם ? לא מצאתי בארץ את ה-II, ונאמר לי

שלפי היבואן (ניופאן) ה-N28 עולים כ-1200 שקל, הנה לינק לפרטים על שניהם:

N28

http://www.1-electronics-store.com/bookshelf-speakers/JBL-N28-Northridge-B00002EQCH.html

N28II

http://www.jbl.com/home/products/product_detail.asp?ProdId=N28II&SerId=NOR&sCatId=

מישהו יודע מה ההבדלים ביניהם, או שמע את שניהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?? ::) מעניין...

מי אמר לך שאין את ה-2 בארץ? ניופאן??

ואם כן, אז איזה דגם שמעת בחנות? ולמה זה כל כך יקר?! (איזה חנות זאת היתה)

אני מצאתי הבדל אחד בין שני ה"דגמים":

הגימור עץ של ה2 נראה יותר איכותי מה-1 שנראים קצת פלסטיקיים ;D... אבל יכול להיות שזה בגלל התמונה והצילום וזה גם לא ממש משנה..

ההבדל היותר משמעותי זה הגריל הקדמי והלוגו של - שים לב שב-1 הלוגו הוא ממש על הבוקסה ובגריל יש מעין "מפרץ" כזה שבו "יושב" הלוגו.

וב-2 הלוגו מודבק על הגריל...

תנסה להיזכר איך הם נראו בחנות אם אתה לא יודע איזה דגם זה היה...

{* 1 הכוונה ל-N28, ו-2 הכוונה ל-N28II}

ולדעתי אם המחירים כאלה גבוהים תבקש לקנות ישירות מניופאן, ואם אי אפשר אז תשאל אותם מאיפה אפשר לקנות אותם במחיר שהם צינו...

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סילחה מראש על הבורות,

הסתכלתי על שני הרמקולים האלו ורציתי לדעת אם הם באמת שווים את המחיר ? זה נראה לי דיי יקר בשביל זוג רמקולים... במיוחד אם אתה מרכיב מערכת ביתי וזקוק ל 5 וסאב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?? ::) מעניין...

מי אמר לך שאין את ה-2 בארץ? ניופאן??

ואם כן, אז איזה דגם שמעת בחנות? ולמה זה כל כך יקר?! (איזה חנות זאת היתה)

אני מצאתי הבדל אחד בין שני ה"דגמים":

הגימור עץ של ה2 נראה יותר איכותי מה-1 שנראים קצת פלסטיקיים ;D... אבל יכול להיות שזה בגלל התמונה והצילום וזה גם לא ממש משנה..

ההבדל היותר משמעותי זה הגריל הקדמי והלוגו של - שים לב שב-1 הלוגו הוא ממש על הבוקסה ובגריל יש מעין "מפרץ" כזה שבו "יושב" הלוגו.

וב-2 הלוגו מודבק על הגריל...

תנסה להיזכר איך הם נראו בחנות אם אתה לא יודע איזה דגם זה היה...

{* 1 הכוונה ל-N28, ו-2 הכוונה ל-N28II}

ולדעתי אם המחירים כאלה גבוהים תבקש לקנות ישירות מניופאן, ואם אי אפשר אז תשאל אותם מאיפה אפשר לקנות אותם במחיר שהם צינו...

בהצלחה ;)

שמתי לב להבדלים האלו... ידברתי על הבדלים רציניים (פרטים טכניים) טוב נו כנראה שאין !

ד"א אל תשכח לברר לי על המחיר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...