מתנת יומולדת למישהי, תנו בראש. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנת יומולדת למישהי, תנו בראש.

fuck off

Recommended Posts

נגן MP3? יש לה איפוד חדשדנדש 80 ג'יגה.

בושם? כשאני חושבעל זה קנתה לא מזמן איזה משהו.

תיק? ארנק? קנתה חדש גם כן לא מזמן, ואלה גם מתנות של חברות לחברות.

לגבי העגיל הרוטט, זה אכן גדול ולא נוח, אבל הי לכמהזמן זהכברצריך להיות שם... וזה רוטט מספיק חזק כדי שירגישו את זה על הלשון, לפרטים נוספים - .

לגבי ערכת הרחצה, זה יכול להיות ממש מגניב, אבל אין לי ת'תקציב, הבטלה זה קשה. וגם אני בטח שיש לה ארונות של כאלה.

ד"א היא אמרה שהיא רוצה "משהו חמוד"... אין לי מושג מה זה יכול להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם ידידה שלי והיא אמרה לי שאם יש לבחורה כבר דברים כמו ,איפוד , תיק וכו'... הכי חמוד זה יהיה לתת לה איזה דובי מתוק ב100-200 שקל. אם אתה יכול אז ביותר.

זו המתנה האידאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהי, שאני לא יודע איך להגדיר את הקשר בינינו, יומולדת ואני רוצה לקנות לה איזה מתנה מקורית, העניין הוא שאין לי מושג מה, היא רצתה איזה שעון ואמא שלה כבר קנתה לה למרות שאני בניתי לעשות את זה, היא רצתה עגיל רוטט ללשון, הבאתי לה בלי קשר ליומולדת. אין לי מושג מה עוד אפשר לקנות לה...

ד"א היא בת 18 ביומולדת...

אפשר גם דברים מהאינטרנט, הכי חשוב - מקוריות.

:kopfpatsch:

אז מה הקטע? למה לטרוח סתם כמו איזה כלבלב כשאתה לא בטוח שתקבל תמורה להשקעה הזו? אולי לפחות תשאל אותה איך היא רואה את הקשר איתך? זה יעזור לך לבחור לה מתנה לכל הפחות...

אם התשובה לא תהיה לטעמך תמיד תוכל להביא לה בלטה. בראש. ;D

יש לנו (הגברים) נטייה מעצבנת להשקיע בקשרים שלא תמיד שווים את זה (אני כועס על עצמי כשאני חושב כמה אנרגיה הלכה לי על קטעים כאלה), הכי טוב לברר מה המעמד שלנו ולהמשיך משם.

אולי תדפיס איזה תמונה שלכם ביחד ותדביק על דף מעוצב כמו פפירוס למשל? גם מקורי, גם יפה, גם מרגש, וגם לא עושה חור בכיס. אני לא כזה מקורי, חברה שלי לשעבר הביאה לי משהו דומה ליומלדת ושמרתי את זה עד היום. תאמין לי שמתנות כאלה זה באמת משהו שגורם לך להגיד ואו ולזכור אותך לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא מארץ אחרת אני מציע לא לקנות לה משהו יקר, כי לא תמיד היא תעריך את זה.

מספיק שתזמין לה איזה מוצר מאיביי ב40$ ובשבילה זה בערך 40 שקל, אז עדיף שתזמין משהו סמלי.

אם אתה רוצה להזמין לה משהו מגניב והיא גיקית תזמין לה את השלט שמכבה הכל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושם לא קונים-מאיזו שהיא סיבה אנשים שקונים להם בושם או דורדורנט נוטים לחשוב שקנו להם את זה כי הם מסריחים.

זה בגלל שהם אידיוטים. בושם מתנה מצויינת ואיכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו (הגברים) נטייה מעצבנת להשקיע בקשרים שלא תמיד שווים את זה (אני כועס על עצמי כשאני חושב כמה אנרגיה הלכה לי על קטעים כאלה), הכי טוב לברר מה המעמד שלנו ולהמשיך משם.

וואי כמה שאתה צודק!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא בקטע של אביזרים רוטטים,לא חסר מגוון בשוק....

ד"א מי שאתה מדבר עליה הופכת תוך כדי השיחה הזאת למעניינת יותר ויותר :lol:,במיוחד אחרי המשפט הזה:

"כן העדיל הזה מציק,אבל הי כמה זמן זה כבר צריך להיות שם"

חח אנחנו לא יודעים,ספר לנו למה העגיל משמש:-D

אמממ בקשר למתנה,אני יכול להגיד לך מחבר שלי שקנה לידידה שלו לגיוס מן נעלי בית כאלה שהם בעצם גרביים עבות מאוד...לא יודע איך זה נראה ואיפה בדיוק אפשר להשיג את זה(אבל לא מדובר על מקום אקזוטי,הוא קנה את זה בקניון)אבל אתה יכול לחשוב בכיוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ בקשר למתנה, אני יכול להגיד לך מחבר שלי שקנה לידידה שלו לגיוס מן נעלי בית כאלה שהם בעצם גרביים עבות מאוד...

רעיון מעולה, פרקטי מאוד! תוסיף לזה גם איזו ברכה חמודה ואתה מסודר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...