בדרך להשלמת מערכת המים שלי... [חלק 5 מתוך 5][200Kb*20 PICS] - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך להשלמת מערכת המים שלי... [חלק 5 מתוך 5][200Kb*20 PICS]

Kriz

Recommended Posts

אוקי אז הינה כל כולה , עדיין לא הכנסתי הכל לתוך המארז (בשביל לקבל מקסימום בטחון שאין נזילות) ,רק את הבלוק עצמו...

PICT1.jpg

PICT2.jpg

PICT3.jpg

PICT4.jpg

PICT5.jpg

PICT6.jpg

PICT7.jpg

PICT8.jpg

PICT9.jpg

PICT10.jpg

PICT11.jpg

PICT12.jpg

PICT13.jpg

PICT14.jpg

PICT15.jpg

PICT16.jpg

PICT17.jpg

מעלות לפני (בדיקה רק עם MBM) :

cpu1.jpg

מעלות אחרי (הקריאה הנכונה היא זאת של הSIV FOR GBT כיוון שהMBM השתגע אצלי והחליט להציג טמפ' משוגעות בקפיצות - כמו למשל 50 מעלות ולאחר מכן ישר 40 , 37 ,34 ... קיצור השתגע לגמריי) :

cpu2.jpg

מעלות בIDLE (אותו סיפור עם הMBM):

cpu3.jpg

-בדקתי את העניין לעומק במהלכו עשיתי RESET במהלך TORTURE MODE בPRIME95 והמעלות שקבלתי בBIOS כ5שניות רווח בין ההרצה של הPRIME לקבלת מעלות בBIOS היו 27-30... לכן אני נוטה לא להאמין לMBM...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובן,

בכל הבלוקים שראיתי יש כניסת מים קרים ויציאת מים חמים.

מה בדיוק אתה עושה במערכת שלך?

כניסה אחת של מים קרים ושתי יציאות של מים חמים? למה זה טוב? זה לא שיכולים לצאת יותר מים ממה שנכנסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה ויעיל אבל רק חצי עבודה.

הממ... כיוון שאני בליין LANPARTIES ידוע אני צריך את המחשב ואני לא מוכן להסתובב עם מחשב מלא במים, רק חסר לי שתהיה דליפה מטלטולים , אני בתחילת רעיון כלשהו של ניקוז המים ע"י ברז שיבצבץ בצד התחתון , מהדלת השמאלית של המארז , לפני שאני אתחיל להזיז את המחשב אני אנקז את הCOOLANT בבקבוק , הגיע למקום המסיבה ואמלא את המערכת מחדש. לכן אני חזרתי לשלב התיכנונים של איך להכניס הכל בתוך המארז בצורה הכי אסטטית ויעילה תוך כדי שילוב של ברז ניקוז (נקודת מילוי נמצאת במיכל , החלק הגבוהה ביותר במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף תקנתי את הMBM ועשיתי REMOUNTING לבלוק והנה תוצעות מעודכנות

IDLE

cpuf.jpg

LOAD

cpuf2.jpg

-עובדות מעניינות :

*הVOLTAGE לא שונה ואם זאת שימו לב בין שתי הבדיקות יש הבדל של 0.03V

*PRIME95 נפל תמיד בשלב מסויים אז שמתי מאוורר 80ממ על הNORTHBRIDGE ובמטה קסם הכל עבד כראוי (38C->31C)

*ה12- שלי נראה משוגע למדי... שימו לב להבדלים בין שתי התמונות.. תמוהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-עובדות מעניינות :

*הVOLTAGE לא שונה ואם זאת שימו לב בין שתי הבדיקות יש הבדל של 0.03V

זו תנודה נורמאלית לגמרי.

*ה12- שלי נראה משוגע למדי... שימו לב להבדלים בין שתי התמונות.. תמוהה...

אין ללוח קריאה של 12- ו5-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...