מה נותן כ.טלויזיה?.. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נותן כ.טלויזיה?..

pringles

Recommended Posts

האיכות שאני מתכוון בהשוואה היא בין חיבור כאבל רגיל כמו של הוידאו אין בין הממיר למסך... חיבור שפשוט מעביר את הוידאו>>...

אז השאלה פה האם האיכות שאני אקבל על המסך תיהיה יותר טובה ברגע שזה יועבר דרך הכ.טלויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היתכוון האיכות של הכרטיס באיכות שידור נגד ממיר, איזו איכות שידור יותר טובה?

לדעתי זה תלויי בסוג של כרטיס הטלוויזיה, כרטיס איכותי יניב לתוצאות טובות אך לא מעל לאיכות של הממיר.

אני מקווה שהבנתי אותו בכול אופן.

או שהיתכוונת לחיבור שיש בכרטיס מסך S-Video? ברור שחיבור כזה לא איכותי ועדיף חיבור של כרטיס .

חיבור כזה בעצם רק מראה לך את המחשב בטלוויזיה ולא ההפך וגם אינו מקליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נתחיל מחדש קצת סתינו מהנושא

אין קשר לכ. מסך כלכך

יש לי מסך שיש לו כניסה של קומפוננט

אז מהממיר אני מוציא קאבל למסך ואז רואה את השידור

עכשיו אני שואל עם אני אחבר את הכאבל במקום למסך לכ.טלויזיה האיכות שידור צריכה להשתנות או שלא?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן סוג חיבור הכבלים קובעים את איכות התמונה.

אז מה ההבדל בין חיבור כרטיס לחיבור ישיר למסך מהממיר?

בעצם חיבור כרטיס למחשב שלך יכול לתת לך תמונה + אפשרות הקלטה, האומנם איכות תמונה ירודה תלויי בדגם.

בממיר תיתקבל איכות תמונה יותר טובה בחיבור ישיר למסך אבל ללא אפשרות הקלטה, השאלה איזה חיבור זה כבר תיקרא בהמשך.

אם יש לך חיבור סקארט עדיף לחבר דרכו, הוא נחשב הכי איכותי.

אם אין לך במסך\ממיר חיבור כזה מומלץ לחבר על קומפונט.

עכשיו לשם מה אתה צריך את כול השטויות האלה? בישביל לקבל את איכות התמונה המירבית שהממיר\מסך שלך מוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן רשמתי עם אין סקארט אז עדיף קומפונט שהוא גם איכותי מבין כול היציאות חוץ מסקארט.

אם אתה רוצה לחבר דרך חיבור VGA שהוא חיבור כמו שיש לכרטיס מסך אז האיכות תמונה תיהיה ירודה יחסית לסקארט\קומפונט.

אל תיתפוס אותי בשורה מלמעלה, ליפעמים קורה שהאיכות תמונה ב-VGA יותר איכותי מהקומפונט ליפעמים.

פשוט תנסה ותיראה איפה מיתקבלת איכות תמונה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...