המלצה ל-MP3 במחיר גמיש של כ-300 ש"ח : 1GB,קל,לא אוכל סול&#1 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ל-MP3 במחיר גמיש של כ-300 ש"ח : 1GB,קל,לא אוכל סול&#1

xtract1

Recommended Posts

בקיצור ובתור שורה תחתונה - הדבר הכי טוב שאפשר לקנות בתקציב הזה.

חשוב לציין,אני רחוק מלהיות אאדיופיל ואני לא מחפש משהו שאיכות השמע היא הדבר הכי חשוב בו. אז לא להציע לי איפודים או לא יודע מה.

אני מצד שני לא מעוניין בנגננים הסיניים הג'נריים הללו שמוכרים בוואלה שופס וכו'..

1GB מספיק לי כעיקרון אבל אם התקציב שלי מספיק לנגן שעונה על הדרישות והוא עם 2GB אז מילא,אבל באמת שאין צורך ביותר מ-1GB וגם זה מעל ומעבר בישבילי.

הנגן כעיקרון מיועד כדי להעביר את הזמן בנסיעות מהבית לבסיס (בערך שעתיים נסיעה) וכדי לרוץ איתו במד"סים ושאר דברים בסגנון.

כמובן מומלץ ואף רצוי שיגיע עם אוזניות נורמאליות (שוב,לא להשתגע,עד כה היתי מרוצה מאוזניות שעלו כ-40 ש"ח).

הימצאות רדיו יכולה להיות בהחלט יתרון לא רע אבל זה לא חובה.

תודה מראש,

דור.

נ.ב.

התקציב יחסית גמיש אבל שוב,לא להגזים.

עריכה:

מה דעתכם על זה?

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=9428

מה דעתכם באופן כללי על בטריות נטענות שלא ניתנות להחלפה? באופן אישי אותי זה קצת מפחיד..במיוחד כשמדובר בנגן זול יחסית עם אחריות של שנה בלבד ולא על נגן יקר ואיכותי עם אחריות של שנים.

עריכה שניה:

מן הסתם מי שלא הבין,אם כבר אתם חושבים שנגן עם בטריה מובנית זה כזה נהדר,אז כמובן לא להמליץ לי על כאלו שנטענים דרך ה-USB כי אני מקווה שברור לכולם שאין מחשב זמין בצבא,לא איפה שאני נמצא לפחות.

עריכה שלישית:

דעתכם על זה ?

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5016

מקווה שאם תמליצו על זה ניתן יהיה להשיג את זה בהרבה יותר זול

עריכה רביעית :

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5324&perur=2&t=12&c=364

בנתיים זה נראה לי הכי טוב מבחינת נתונים יבשים..אשמח להתמקדות בעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסנסה קליפ הוא הנגן עם האיכות סאונד הכי טובה לפחות עד 500 שקל...

והוא משתלם ביותר... האיכות סאונד שלו יותר טובה מהT50 - אבל לפי מה שאמרת אתה לא אודיופיל אז אין סיכוי שתבחין,

אבל יתרון גדול של הקליפ לעומת הT50 הוא הגודל - הוא הרבה יותר קטן ונוח לנשיאה...

ולגבי הבטרייה הנטענת... חשמל יש בבסיס מן הסתם נכון? אז תוסיף עוד 50 שקל כמו שאני עשיתי, ותקנה מתאם לחשמל...

50 שקל ואתה מסודר הרבה יותר נוח מסוללות פשוט הרבה אנשים לא חושבים על האפשרות הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על האפשרות אבל יש עדיין כמה חסרונות..

בבסיס אומנם יש חשמל אבל לא יותר מדי

ודבר שני,אני קצת מפחד מהבטריות הללו בנגנים במחירים הללו. אני פשוט חושב שהן לא יותר מדי איכותיות ונוטות להגמר מהר. כשהבטריה הולכת כבר קונים נגן חדש כי מן הסתם לא כדאי להחליף.

ככה שאני עדיין מעדיף על בטריות ואם יש אפשרות ל-AA כמו ל-T50 אז בכלל מעולה.

אני אשמח להתמקד ב-T50 מכל שאר הבחינות.

הבנתי שהוא עם איכות שמע פחותה,אבל זה פחות רלוונטי ואני בכל מקרה מתכנן לשמוע לפני שאני קונה.

מה בדבר הממשק,הנוחות שימוש האיכות הכללית..כל מה שתוכל להגיד לי בנושא

עריכה:

אשמח להתמקדות לגבי Sansa Clip לעומת ה-T50 בנוגע ל...הכל בעצם.

אני נורא מקווה שדיברת מניסיון אישי ומידע ולא מדעות אישיות (הכוונה אלייך אדון מגדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי בשתיהם אז אני מדבר מניסיון..

לגבי הסאונד - אני מבטיח לך שאלה אם יש לך של 700 שקל + אתה לא תבחין ביניהם - ואתה תהיה מהT50 בדיוק באותה מידה מבחינת הסאונד...

לגבי הבטריה - הT50 לוקח בגדול - גם בזכות ה50 שעות נגינה וגם בגלל שזה רק בטריה אחת...

לT50 יש גם אפשרות של למרות שזה לא הכי משנה...

הממשק של הסנסה יותר נוח אבל אתה לא תתבאס מהממשק של הT50 הוא דיי נוח, ייקח לך איזה יום יומיים להתרגל אליו אבל הוא הופך לנוח אחרי כמה ימים...

הבעיה היחידה בT50 זה העובי - אבל אמרת שתלך לנסות אותו אז אתה תחליט אם הוא גדול או לא...

בכללי הT50 הרבהי יותר מתאים לך - מבחינת הסוללה וגם מבחינת האיכות...

אני ממליץ לך על הT50...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הIAUDIO G3 שהיה ברשותי.

נגן פלאש MP3 מאוד נוח וקטן.בחירת השירים נעשית תוך כדי סיור בתיקיות.

הוא מתוחזק על ידי סוללה רגילה ויכול לנגן עד 50 שעות (40+ בדוק).יש לו רדיו FM שליטה מלאה באקולייזר ולא רק לפי גאנרים מובנים.יש לו VOICE RECORDER בסיסי הקלטה מרדיו וגם LINE IN RECORDER שזה אומר כבל שאתה מחבר לשקע אוזניות של נגן אחר ומקליט מתוכו את מה שנשמע.יש לו PLAYLIST שניתן לערוך תוך כדי נגינה וגם PRESETS ברדיו שניתנים לעריכה וגם אפשרות BOOKMARK-אפשרות לחזור לאותו שיר ולאותה נקודה גם אם שמעת שיר אחר או היית ברדיו (טוב לAUDIOBOOKS).

קצב העברת הנתונים הוא בערך 25 מגביט לשנייה.

זה ממש בקצרה.

נגן ממש מומלץ בתקציב זה. הנה לינק http://zap.co.il/model.asp?model_id=131678

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה חנויות ידועות באינטרנט שמוכרות אותו(G3), אני יודע שBUG מכרה אותו פעם אבל היא הורידה אותו מהאתר - אבל אתה יכול לבדוק אם נשארו להם עודפים בכמה סניפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לעדכן כי היתי בצבא אבל ה-T50 נקנה לפני שבוע כבר ואני מאוד מרוצה. אכן לוקח מעט זמן ללמוד את הממשק אבל מהתנסות של 10-15 דקות כבר שלטתי בו מספיק טוב ואני מאוד מאוד מרוצה.

תודה לכל מי שעזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...