מחפש המלצות למשחקי אסטרטגיה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות למשחקי אסטרטגיה

Tomerb1

Recommended Posts

PERIMETER וההרחבה שלו.

GROUND CONTROL 2.

WARHAMMER 40K:DAWN OF WAR (יש לו גם שתי הרחבות והשלישית בדרך).

SW:AN EMPIRE AT WAR.

ACT OF WAR:DIRECT ACTION וההרחבה שלו.

הבנתי שהכיוון שלך הוא משחקי RTS עתידניים (גם הכיוון המועדף עלי ב - RTS ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא:

RED ALERT2:YURIS REVENGE הישן והטוב

generals zero hour

emperor

אלה ישנים יחסית אבל בהחלט מעולים.

נ.ב

השניים הראשונים אתה צריך להתקין גם את המשחק שלפניהם (ברד אלרט אתה צריך להתקין רק את 2 לא את אחד).

וחוץ מזה ראיתי פעם אוסף של כל המשחקים של C&C (לא רק הטיבריום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין אנשים. איך לעזאזל בהמלצה על משחק אסטרטגיה אפשר לא לכלול את world in conflict?

זה המשחק אסטרטגיה הכי טוב שאי פעם שיחקתי בו והוא הרבה רמות מעל האחרים...

טוב בכל מקרה זאת הייתה ההמלצה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משעמם אותך RTS אולי תחליף ג'אנר ל RTS + PAUSE או turn base strategy . אפשר לשחק top down shooter שבמשחקים קבוצתיים אתה משחק חייל אחד והמשחק הקבוצתי קובע את ההשיגים . אני די מכור לinfantry ב CTF :) .

יש גם משחק היברידי שנקרא space rangers 2 dominators שיש בו גם RTS וגם TBS . אני ניסיתי את הדמו ולא אהבתי כי אני די משתעמם מRTS. אני מעדיף TBS ומכיר הרבה משחקים בג'אנר הזה.

עריכה תיקון שם ושיחקתי קצת בדמו משחק לא רע בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד שאתה לא רוצה משחק של מלחמת העולם השניה (אני מבין אבל למה ) כי compeny of heroes הוא אחד ממשחקי האסטרטגיה הכי טובים ששיחקתי בהם בחיים שלי

הגרפיקה הסאונד המדהים הפרטים הקטנים ותוכן אסטרטגי שלא ראיתי במשחק אחר שנובע מהסביבות ניתנות ההריסה זתאמרת שאתה יכול להרוס לשרוף ולפוצץ פחות או יותר כל דבר בעולם המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה world in conflict ניראה מצויין אבל אני לא אוהב משחקים ממלחמות עולם ראשונות ושניות...

Niseg מה זה RTS + PAUSE? =\

המליצו לי פעם גם על compeny of heroes [=.

יש אולי איזה משחק חדש שעומד להשתחרר או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WiC זה מלחמת העולם השלישית כביכול - תרחשי של מה היה קורה אילו המלמה הקרה הייתה הופכת ל"חמה"...

בכל אופן משחק מאוד כיפי עם סינגל מעולה ומולטי די כייפי

company לא משנה שאתה לא אוהב מלחמת העולם השנייה - אם אתה מגדיר את עצמך כחובב RTS, זה בהחלט משחק שאתה חייב לשחק כי זה פשוט אחד מאותם משחקי אסטרטגיה שיוצאים פעם ב...

וכמו שהבחואר מעליי אמר יש לך גם את קומנדוס שהם יופי של משחקים, עוד משחק בסגנון זה desperados... ויש עוד משחק די מאתגר סטיל קומנדוס של מלחמת העולם השנייה - Soldiers:howw2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה משחקי RTS+ PAUSE . זה משחק שאתה עוצר אותו ונותן פקודות לחילים שלך והם אותן כשאתה ממשיך אותו. המשחק הראשון שאני זוכר בג'אנר זה xcom apocalypse . המשחק השני שאני זוכר זה סדרת UFO AFTER שכוללת aftermath, afthershock ו afterlight . זה מאוד דומה לאסטרטגיה בתורות אבל זה הרבה יותר מהיר. גם בfallout tactics אפשר לשחק בrts+ pause אבל אפשר גם להעביר את זה למשחק בתורות. יש גם משחקי אסטרטגיה בתורות שמתחילים ב RTS ואז הקרב בתורות כמו jagged alliance 2 וגם בfallout שזה משחק RPG זה ככה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...