מהו האורך המקסימאלי המותר של סכין שנושאים אותו על הגוף?,האם גרזן חוקי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו האורך המקסימאלי המותר של סכין שנושאים אותו על הגוף?,האם גרזן חוקי?

asta

Recommended Posts

ולפני שכל יפי הנפש העירוניים ששורצים כאן בפורום יתנפלו עליי מילולית ויאכלו אותי חי אני רוצה להבהיר שאני צריך סכין להגנה עצמית אחרי שלפני כחודש כמעט נטרפתי חי על ידי להקת כלבים משוטטים ואני לא מאחל לאף אחד לעבור את הסיוט שעברתי .

זה היה עלול להיגמר בפציעה קשה ואולי אפילו מעבר לכך לולא הזדמן למקום שכן שלי שטייל בשטח ,הבחין באירוע וירה בהם עם ה-m16 שלו מהצבא (חבל רק שהוא ירה בהם כדורי פלסטיק).

בתכלס חטפתי נשיכה קצת מעל הקרסול ,למזלי הייתי עם נעליים גבוהות כך שהנשיכה נבלמה ברובה על ידי הנעליים ולא חדרה לעומק.

נמנעתי מלבצע את החיסון נגד כלבת מפני שמדובר בסדרת זריקות כואבות וגם החיסון עצמו יעיל לפרק זמן מוגבל למדי.

מאז התקרית מיעטתי לצאת מהבית מפני שהאזור שאני חי בו משופע בלהקות כלבים משוטטים ,תנים,שועלים ואפילו צבאים.

היות והפרוצדורה להשגת רישיון לאקדח היא כמעט בלתי אפשרית החלטתי לעת עתה להצטייד באמצעים אפקטיביים ורצוי חוקיים ,היות ואין לי שום כוונה להסתגר בבית.

אל דאגה אין מצב שתפגשו אותי בפאב\הדיסקוטק\הבר החביב עליכם היות ואני לא נהנה לשהות במקומות רועשים ,צפופים ומסריחים מעשן סיגריות ואני גם ממש לא סובל אלכוהול משום סוג שהוא.

אין לי שום בעיה לקנות סכין ציידים\קומנדו בכל חנות לציוד מחנאות ,אולם אין לי שום חשק להסתכן בקבלת תיק פלילי ולכן אני מחפש סכין שהיא ארוכה מספיק לשם הגנה עצמית אבל גם לא מוגזמת מדי שתסבך אותי עם המשטרה.

למישהו כאן יש מושג מהו האורך המקסימאלי בסנטימטרים המותר לסכין שנושאים אותה על הגוף?

חשבתי על אמצעים נוספים כמו גרזן קטנה (גרזן אינדיאני ) שככול הידוע לי ,החוק לא אוסר את נשיאתם.

האם ההגבלה על נשיאת סכין מתייחסת רק לאזור עירוני או שהיא חלה גם על השטח הכפרי?

האם ההגבלה על נשיאת סכין מתייחסת לסכין קפיצית או שהיא מתייחסת באופן שווה לכל סכין?

אם ישנם מקורות אמינים לאינפורמציה נוספת אנא ציינו אותם.

איך אפשר להגיע ישירות באמצעות האינטרנט לחוקים המתייחסים לנשיאת קר? (לא לפרשנות של החוק כפי שהמשטרה מפרשת אלא לחוקים עצמם שהכנסת חוקקה).

רעיונות נוספים יתקבלו בברכה

דרך אגב, אל תמליצו לי על כל מיני תרסיסים מפני שיש לי כבר ניסיון שלילי איתם (רוקנתי פעם מכל גז מדמיע שלם על כלב רוטוויילר ענק ומלבד השתעלויות מצידו ,לא עשה רושם שזה ממש הזיז לו מפני שהוא המשיך להתקדם לכיוון שלי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בונה תגיד איפה אתה גר?

בג'נגל או משהו כזה?...

:screwy: :screwy: :screwy:

לא ראוי להתייחסות כנראה סתם אידיוט משועמם \ ילד מפגר שגר בעיר מסריחה ושאת החיות היחידות שהוא ראה בחיים הוא ראה על מרקע הטלוויזיה או אצל השכנים.

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

:imwithstupid: :imwithstupid: :imwithstupid: :imwithstupid: :imwithstupid: :imwithstupid: :imwithstupid: :imwithstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לך לשאת שוקר חשמלי עם מתח נמוך, ככה לפחות לא תזיק לבעל החיים יותר מדי, הרי בכל זאת המטרה היא להנצל מפגיעה, לא לפגוע או להרוג את בעל החיים שבסה"כ מגן על הטריטוריה שלו.

מה גם ששוקר יהיה הרבה יותר יעיל בהכנעת הכלב, סכין רק תפצע ותכאיב לו, מה שיגרום לו להכנס לאמוק ועוד יותר לקרוע אותך, שוקר ישתק אותו במקום וייתן לך מספיק זמן לברוח.

ואיפה באמת אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוק חשמלי זה הפיתרון האידיאלי בשבילך, ככה לא תפגע בתיקך הפליל וגם לא בכלבים.

אני מאמין שאחרי פעם אחת שתשתמש עם השוק נגדם הם יבינו את העניין ולא יתקרבו אלייך יותר.

מבחינת חוקיות אסור לך ללכת עם שום גודל של סכין (ושלא נדבר על סכין קומנדו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לך לשאת שוקר חשמלי עם מתח נמוך, ככה לפחות לא תזיק לבעל החיים יותר מדי, הרי בכל זאת המטרה היא להנצל מפגיעה, לא לפגוע או להרוג את בעל החיים שבסה"כ מגן על הטריטוריה שלו.

מה גם ששוקר יהיה הרבה יותר יעיל בהכנעת הכלב, סכין רק תפצע ותכאיב לו, מה שיגרום לו להכנס לאמוק ועוד יותר לקרוע אותך, שוקר ישתק אותו במקום וייתן לך מספיק זמן לברוח.

ואיפה באמת אתה גר?

נכון מאוד. אני לא מכיר הרבה אמצעי הגנה יעילים, אבל שוקר חשמלי בוודאי יעיל בהרבה.

פותח הדיון, סכין או כל נשק חד, במקרה הטוב לא יעזור לך. במקרה הרע, אם באמת תצליח לפגוע בכלב תוקף, הסכין רק יגביר את האגרסיביות שלו. במקרה הרע מאוד, אם זה כלב גדול, הנסיון לחשוף את עצמך ולהתקרב אליו כדי לנעוץ בו סכין יחרוץ את גורלך.

בהנחה שמדובר בכלב שהחליט לתקוף אותך בשיא האגרסיביות (ולא רק לרדוף אחריך), אם אתה חושב שתצליח לפגוע בו עם סכין באופן חמור מספיק כדי להכניע אותו, לפני שהוא יספיק לקרוע אותך לגזרים, אתה טועה. זה לא כמו אצל בנאדם, שמאוד נוח להגיע לאזורים הקריטיים עם הסכין כך שאפשר להסתפק ב 2-3 דקירות כדי שיהיו קטלניות. אצל אין מצב שתצליח לנעוץ סכין בצורה מדויקת באזור קריטי, כך שאתה תצטרך לדקור אותו פעמים רבות לפני שהוא באמת ירפה ממך. בזמן הזה התקיפה שלו עליך תהיה הרבה יותר קטלנית ויעילה.

על אחת כמה וכמה כשמדובר בחבורת כלבים. דווקא נשיאת הסכין תגביר את הסכנה, כי בגלל שתחשוב שיש לך כלי להתמודד עם התקיפה ותנסה להשתמש בו, אתה תחשוף את עצמך לסכנה עוד יותר במקום להקדיש את כל האנרגיה שלך כדי לנסות למצוא דרך להמלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר מקומות עם תנים ושועלים?

אני יכול להגיד שבכפר סבא ורעננה יש יחסית המון

בכפר סבא ליד הקאנטרי בלילה מסובבים שם שועלים כמה שזה נשמע הזוי זה נכון. ::)

ברעננה לא פעם ראיתי כמה שועלים רצים בפארק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתגעת??? מה זאת אומרת לא לקחת חיסון נגד כלבת? אולי אתה לא מודע למחלה הזאת. עיין נא בערך בוויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%9C%D7%91%D7%AA

המחלה עלולה להתפרץ עד מספר חודשים לאחר ההדבקה

כלבת היא מחלה קטלנית. מהרגע שהמחלה פרצה ישנם 100% תמותה, כאשר המוות הוא מוות ביסורים קשים מאוד. החיסון הוא לא כנגד פגיעה עתידית. העניין הוא שמרגע ההדבקה (הנשיכה) עד להתפרצות המחלה יכולים לעבור כמה חודשים. החיסון ניתן כדי שבפרק הזמן הזה הגוף יספיק לפתח נוגדנים, שכן אחרת הנדבק ימות.

(מתוך ויקיפדיה) ידוע על מקרה אחד של החלמה ממחלת הכלבת. מדובר בנערה בת 15 שנדבקה מנשיכת עטלף. כדי להציל אותה הכניסו אותה לתרדמת, ופיצצו אותה בתרופות. ציטוט: "היא עברה כמה שבועות של טיפול שיקומי ושוחררה ב-1 בינואר 2005. עד נובמבר 2005 היא הייתה מסוגלת ללכת בעצמה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לדעת מסקרנות.. מי אמר לכם שלהסתובב עם סכין זה לא חוקי?

אני יודע שהוציאו חוק שלמי במתחת לגיל 18 אסור להסתובב, אבל לבוגרים??

דבר שני איפה אתה גר???? יכול להיות שאין שם משטרה (אם אתה אומר שיש לך כזה גן חיות ליד הבית)

אולי זה בכלל באפריקה ואני לא יודע אם יש שם חוקים בכל מקום

סכין כמו שכתבו לך לא יעזור, ובוודאי שגם לא שוקר (לפחות ככה אני רואה את זה) אפילו אם זה כלב אחד אתה יודע איזה מהירים הם? אתה רק תקרב את היד שלך תקבל ביס

אולי יש איזה אירגון או רשויות שיכולות לעשות משהו בנושא אם זה כזה מסוכן (יש אצלכם זקנים שלא יכולים להתגונן? אם כן זה סכנת חיים ולא יודע איך לא שומעים על זה בעיתונים) אם זה לא כזה סכנת חיים אז אולי אתה לא צריך כל כך להזהר מזה. נסה גם צער בעלי חיים ותנו לחיות לחיות אני חשוב שהם יוכלו לעזור לך

תרסיס פלפל אני עדיין לא מבין איך הכלב יכול לעשות משהו, זה פשוט נורא הדבר הזה

ותתאר איפה אתה גר, כמה זמן, איפה תקפו אותך (כמה פעמים)

ותיכנס לפורמים של בעלי חיים תשאל שם

עריכה:

האלת שוקר הזאתי נשמעת לי ראש טוב:

http://www.spy.org.il/sg_products~9.htm

ובקשר לחוקיות: כנס לפורמים של עורכי דין, תישאל שוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בימקומך לא הייתי יוצא מהבית בלי M16,אפוד מגן,קסדה,סכין קומנדו,רימוני הלם,וקח איתך גם איזה קבוצה של 6 אנשים אם תחמושת דומה לסיור בשכונה

ואם יש תקציב ממליץ על טנק

מיסכן איך אתה עושה את הדרך לבית ספר כול יום ?

אני לא הייתי יוצא מהבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כלבת בארץ.

כלבת = 99.9999% תמותה.

אסורה אחזקת סכין בשום מקום לשום גיל

היוצאים מן הכלל היחידים הם: סכין מתחת ל 9 ס"מ ואתה צריך להוכיח שהמטרה של ההחזקה אינה עוינת.(כמו לקלף תפוח) אם תגיד שזה להגנה עצמית אתה עובר על החוק.

גרזן מיד משויך למחלקת כלי תקיפה ואין זה חוקי להסתובב איתו.

ASTA, תפישת המציאות שלך והתגובה שלך אליה מאד מאד מאד מאד מאד מאד מאד מאד מאד מאד מאד מעוותים!

אתה חייב לפנות למשרד הבריאות לקבל חיסון לאלתר.

וגם אם היה לך סכין או אפילו גרזן זה לא מספיק טוב מול חבורת כלבים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...