וויל סמית'- "כל אדם הוא טוב בבסיסו" - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וויל סמית'- "כל אדם הוא טוב בבסיסו"

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

כותרות עיתוני העולם מופצצות בידיעה הבאה:

וויל סמית'- הכוכב האהוב על כולנו, "פלט" (זוהי ההגדרה שלי) את הפסקה הבאה:

"Even Hitler didn't wake up going, 'let me do the most evil thing I can do today'," said Will. "I think he woke up in the morning and using a twisted, backwards logic, he set out to do what he thought was 'good'. Stuff like that just needs reprogramming.

לוויל סמית', מסתבר, יש תפיסה כלשהי (דבילית משהו, לדעתי) כי כל אדם הוא טוב בבסיסו.

הראיון המלא יותר הוא פה:http://www.dailyrecord.co.uk/entertainment/celebrity-interviews/2007/12/22/will-smith-my-work-ethic-will-make-me-a-legend-86908-20262460/

אני לא יודע אם זוהי הגרסה שגם הודפסה בעיתון.

רוב העיתונים, כמובן, מעלים ישר את השאלה "האם וויל סמית' אנטישמי?"

הדיוק הזה נועד לדעת מה אתם חושבים על העניין.

אני עדיין לא גיבשתי ממש דעה. וויל סמית' הוא אחד האהובים עלי.

האם הוא אנטישמי? ממש לא נראה לי. זוהי לא אמירה אנטישמית.

האם הוא דביל- יש מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה לעזאזל הקשר לאנטישמיות? :s07:

התפיסה שכל אדם הוא טוב בבסיסו היא תפיסה נוצרית מובהקת, אין בכך שום פסול ושום קשר לגזענות או אנטישמיות, מראיון שראיתי שערכו איתו זכור לי שהוא אדם מאמין שהולך לכנסייה, ככה שזה הגיוני לגמרי שהוא יחשוב כך, זה לא נשמע דבילי בעיניי. מה שנשמע דבילי בעיניי הוא שעשו מזה כותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד מסכים עם זה, היטלר עשה מה שהוא האמין שהכרחי למען שמירה על המולדת.

זה שהוא היה מעוות מאוד והרעיונות שלו בקשר למה הכרחי היו זוועתיים זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפיסה שכל אדם הוא טוב בבסיסו היא תפיסה נוצרית מובהקת, אין בכך שום פסול ושום קשר לגזענות או אנטישמיות, מראיון שראיתי שערכו איתו זכור לי שהוא אדם מאמין שהולך לכנסייה, ככה שזה הגיוני לגמרי שהוא יחשוב כך, זה לא נשמע דבילי בעיניי. מה שנשמע דבילי בעיניי הוא שעשו מזה כותרת.

:goodposting:

Word

OT

לא ביטלו את לימודי השואה באנגליה - עם מישהו קיבל את המייל ההמוני הזה כמוני (מספר פעמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטישמי? בתור אפרואמריקאי פעיל?... נו באמת..

בתפיסה שלו אדם עושה את מה שהוא מוצא לנכון - יש בעיות?

מה זה "צדק" ?"טוב"? - נקבע עפ"י אותו אדם והראייה שלו, היטלר החליט לטרוף מיליוני אנשים תמימים ולהפוך סדרי עולם ומבחינתו זה היה "טוב" ו"צודק", זה מה שהוא ציין

זה שמבחינתנו צדק וטוב נקבע עפ"י נורמות ידועות מראש לחברה מזה שנים(בייחוד אם אתה אמריקאי, כבד ככל שתהיה) - לא אומר שזאת הצהרה אנטישמית...

מנגד, אם הוא היה מכריז שהוא אוהב צ'יטוס גבינה - זאת כבר אנטישמיות מובהקת וצריך להחרים את הסרטים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת היטלר וטוב באותו משפט וישר נחסמו החושים, הא? העתקת כל כך יפה את מה שהוא כתב, תקרא שוב. אין אף אדם שעושה משהו עבור הרוע, כל אחד עושה את הטוב כפי שהוא נראה לו. זה שהטוב "שלי" פוגע באחרים לא מעניין אותי, כי זה הטוב שלי ואין לי אפשרות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד מסכים עם זה, היטלר עשה מה שהוא האמין שהכרחי למען שמירה על המולדת.

זה שהוא היה מעוות מאוד והרעיונות שלו בקשר למה הכרחי היו זוועתיים זה כבר סיפור אחר.

מחזק,מה שבמדינה המפגרת שלנו אין בכלל דבר שנקרא שמירה על המסורות
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוע הוא, בגדול, הנאה מסבל של אדם אחר.

אם אדם עושה משהו כזה, הוא לא בהכרח רע. אני די מסכים עם האמירה שלו.

אבל הרעיון שכל אדם הוא טוב בבסיסו - עם זה אני לא מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אתה מטיפים לי על זה שלא קראתי?

תקראו אתם שוב מה שאמרתי.

אני אמרתי שזוהי לא אמירה אנטישמית לדעתי.

אני אך ורק העלתי את זה לדיון כי רציתי לדעת מה חושבים פה.

מנגד, אני עדיין לא מסכים עם האמירה.

היא מפריעה לי קצת.

בשורה התחתונה, מפריע לי להגיד על בן אדם שהרג במתכוון, תוך התבססות על תורות מעוותות (כגון "תורת" הגזע), מליוני אנשים (לאו דווקא יהודים) שהוא היה טוב "בבסיסו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך שמתי שהיטלר היה בן 7 ובנה אנשי שלג בחורף האירופאי הקפוא, הוא לא חשב על רצח של מליונים או על רייכים למיניהם. זה התחיל איפושהו.

לכן אני אישית כן מסכים עם האמירה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אתה מטיפים לי על זה שלא קראתי?

תקראו אתם שוב מה שאמרתי.

אני אמרתי שזוהי לא אמירה אנטישמית לדעתי.

אני אך ורק העלתי את זה לדיון כי רציתי לדעת מה חושבים פה.

מנגד, אני עדיין לא מסכים עם האמירה.

היא מפריעה לי קצת.

בשורה התחתונה, מפריע לי להגיד על בן אדם שהרג במתכוון, תוך התבססות על תורות מעוותות (כגון "תורת" הגזע), מליוני אנשים (לאו דווקא יהודים) שהוא היה טוב "בבסיסו".

תשמע, מה שוויל סמית' אמר דיי נכון, היטלר עשה את מה שהרגיש לנכון (וגב מי שאמר שהוא עשה את זה למען המולדת אז איתך אני לא מסכים כי להיטלר היו אינטרסים משלו ואני חושב שהוא דיי מימש אותם).

אין סיבה לקרוא לו אנטישמי (לוויל) + זה דיי מעצבן כל האנשים האלה...

למשל כששוורצנגר אמר שהיטלר היה בן אדם חכם כולם קפצו והתחילו לקרוא לו אנטישמי, הם בטח לא יודעים שבן אדם טיפש בחיים לא היה מגיעה לאותן תוצאות שהיטלר הגיע אליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...