===המפרט הסופי שלי תמורת 5,400 ש"ח, חווה דעתכם=== - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

===המפרט הסופי שלי תמורת 5,400 ש"ח, חווה דעתכם===

SunMen

Recommended Posts

אוקיי חברה...אז החלטתי לפרסם את המפרט הסופי שלי לפני שאני קונה אותו ביום א'.

כאמור המפרט מיועד למשחקים, אינטרנט, סרטים, תוכנות ועריכת גרפיקה ועריכת מוסיקה...

זה המפרט תמורת 5,400 ש"ח.

את כל החלקים חוץ מהמסך אני קונה מחנות אחת ולכן נאלצתי לבחור בכרטיס של ספייר במקום ATI כפי שתכננתי וגם בזיכרון של סמסונג במקום וינבונד...

אני אשמח לשמוע הערות והארות...כל דבר!!!

תודה

Case: Super Midi Tower Case USB Front ATX 300 Watt + 1 Fan (210nic)

Mobo: Gigabyte GA-8SQ800 SIS 655 Motherboard (HT,DualDDR,AGPx8,Firewire, ATA133,5.1 Sound,USB 2.0) (641nic)

CPU: Intel Pentium IV 2.4GHz 512K 533MHz Socket 478 CPU BOX + 1 Fan (1116nic)

Memory : -RAM 256MB 2700 Samsung Original Memory (290nic)

Video Card : Sapphire Atlantis 9500 PRO 128MB (1280)

HDD: 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD (697nic)

Monitor: CTX PR711F WEGA TRINITRON 17' (1238nic)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאני קניתי :lol:

רק תדע שהלוח יכול לעשות בעיות עם ההרד דיסק כמו שוא עשה לי

ואני כבר חודש עם 13 ג'יגה מסכנים

חוץ מזה המחשב טוב מאוד אבל בשביל משחקים תוסיף עוד 256 כי הלוח תומך ב Dual וחבל לא לנצל את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקח את הR9500P של ATi ותרד לדגם המסך PR705F (או אפילו מסכים שמחירם עומד מתחת לקו ה1000שקלים שיציגו ביצועים דיי זהים אף הם), דבר שיהיה מאוד לא משמעותי, תחסוך מספיק כסף בשביל ללכת על מארז CI-6825 שיגיע עם ספק 300ART של Heroichi. כמו כן, לקחת של Winbond יהיה זול ויציג ביצועים אף טובים יותר. מה שאני ממליץ זה לבצע את ההחלפות שציינתי ובנוסף להם לנסות לדחוף שני סטיקים של PC3200. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות....אבל כמו שרשמתי בהתחלה לחנות שממנה אני קונה אין כרטיסים של ATI מה שכן יתכן שאני יקבל על הספייר הנחה של משהו כמו 50 ש"ח.

בקשר לזכרונות גם כן רק , אתם חושבים שזה חשוב לקחת כבר עכשיו 2 סטיקים של PC3200 ושל סמסונג?

בקשר למסך אני לא יודע אולי אפשר להתפשר על הPR705F אבל לא הייתי רוצה להפחית בעניין הזה כי זה חשוב לי לשמור על העיניים אני יושב המון שעות מול המחשב והבנתי ממכם שזה מסך מעולה...

בנוגע לספק, עד כמה העניין קריטי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר AXP2200 מציג ביצועים כמעט זהים לפנטיום 4 וחבל לבזבז עוד 400ש"ח.

ואל תדאג, כל מה שאומרים על ה- שטויות, הם לא מתחממים יותר מאינטל,

ואין איתם בעיות ושום דבר, אם תסתכל על המפרטים של האנשים כאן באתר ל-70%

מהם יש {בערך}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...