החורף עושה טוב למחשבים שלנו! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החורף עושה טוב למחשבים שלנו!

LastForOne

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי הבדל של 15 מעלות בערך בין Everest לCore Temp...מוזר :-\

בכל מקרה אני מבין מפה שCore Temp יותר נכונה ולכן:

2.8@2.0 E4400 עם Tuniq Tower אבל הRPM נשלט ע"י המחשב ולכן במנוחה בערך 550 ובמאמץ 970 (הTuniq אמור להגיעעד 2100)

ואחרי חפירה זו:

במנוחה בערך 33 מעלות

במאמץ (אחרי כמה דקות של הרצת Prime95 במצב שרב המאמץ על המעבד...לא בא לי להשקיע יותר מזה עכשיו :P):בערך 50 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אפשר לעשות נגד הלחות(אם כבר הזכירו..)?

אני סגרתי את כל המודים שלי של המארז ועדיין הטמפ ירדו בכ10 מעלות. בכל אופן, נראה לי שיש מלא לחות. אני מאיזור הקריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מה אתה אתה גר באיגלו? הטמפרטורות מזוייפות אין מצב שהמחשב יותר קר מהטמפרטורה של החדר.

תיבודק בביוס או ב-CoreTemp

אצלי בקיץ בממוצע 34 וכרגע בחורף 26

הגעתי לשיא של 20 מעלות אבל זה היה בלחץ וגם החלון בחדר היה פתוח.

אני חייב לציין שהמאווררים הרוב על Low ורק 2 על Med

כמה מאווררים יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הבדל של 15 מעלות בערך בין Everest לCore Temp...מוזר :-\

בכל מקרה אני מבין מפה שCore Temp יותר נכונה ולכן:

2.8@2.0 E4400 עם Tuniq Tower אבל הRPM נשלט ע"י המחשב ולכן במנוחה בערך 550 ובמאמץ 970 (הTuniq אמור להגיעעד 2100)

ואחרי חפירה זו:

במנוחה בערך 33 מעלות

במאמץ (אחרי כמה דקות של הרצת Prime95 במצב שרב המאמץ על המעבד...לא בא לי להשקיע יותר מזה עכשיו :P):בערך 50 מעלות

אני ממליץ לך לבטל את התכונה ששולטת על המאווררים לפי המאמץ של המעבד... אם הביצועים חשובים לך והרעש טיפה פחות...

רק כדי שתבין כמה ההבדל משמעותי - ב800 RPM הטמפ' הממוצעת של המחשב שלי היתה 50~ ... ועכשיו היא בערך 30~ על 2500 RPM...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלי עכשיו על 46 ,שיפור של 20 מעלות

מה לעשות Q6600 תנור ואבל פעם אחת בדקתי את זה בכך שהפעלתי את המזגן על 16 מעלות לשעתיים שהיה בחוץ 20 מעלות

אני קפאתי ,המחשב היה על בערך 22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נחזור לכותרת הת'רד - היה כל כך קר בבוקר שנדמה לי שקריינית החדשות אמרה בבוקר "תנאים טובים לממהירים".

היתרון הכי גדול מבחינתי (Q6600B3 ב-3.2G) שאני יכול להוריד את מהירות המאווררים לרמה של רעש פחותה משמעותית מהמקרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מעבד 5600 מקורר מים

בדרך כלל הוא על 29 במנוחה ו56 מקסימום במאמץ

היום במקרה מדדתי ואני על 13-14 במנוחה ו31 מקסימום במאמץ אבל הוא היה בעיקר על 28

יש לי את אותו המעבד עם סטוק והוא כמעט קבוע על 35 =\

ואצלי בעיקרון הטמפ' ירדו משמעותית... כרטיס מסך במקום 65 אז 40-50 ומעבד במקום 40 על 35+- וכו'

אם נחזור לכותרת הת'רד - היה כל כך קר בבוקר שנדמה לי שקריינית החדשות אמרה בבוקר "תנאים טובים לממהירים".

חחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותי. הייתי מוסיף לחתימה אבל כבר אין לי מקום xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים לעשות OC? טמפרטורות עדכניות וה-CoreTemp מדייקת.

אתה מוזמן לעשות ... אבל זה ממש לא תלוי רק בטמפרטורות... למשל לי יש טמפרטורות שנעות סביב ה25 עכשיו והצלחתי להעלות את המחשב רק מ3.0 ל3.2 ...

היתרון הכי גדול מבחינתי (Q6600B3 ב-3.2G) שאני יכול להוריד את מהירות המאווררים לרמה של רעש פחותה משמעותית מהמקרר.

חחחחחחחחחחחחחחחח כן בטח xD היא גם אמרה שבעלי מעבדי צריכים להחליף דחוף לאינטל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...