6120 או 6288? *ערוך* או n73\k800i - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6120 או 6288? *ערוך* או n73\k800i

pwntigo

Recommended Posts

שלום, אני רוצה לקנות טלפון חדש, ואני דיי מתלבט בין שני אילו.

הייתי רוצה לשמוע קצת דעות למי שיש את אחד המכשירים או אולי אפילו את שניהם :P

ערוך

תגובה שחמישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני רוצה לקנות טלפון חדש, ואני דיי מתלבט בין שני אילו.

הייתי רוצה לשמוע קצת דעות למי שיש את אחד המכשירים או אולי אפילו את שניהם :P

אם אתה אוהב מוסיקה חזק ואיכותי וגם עיצוב יפה אז קח 6288 :xyxthumbs:

אגב:יש לי פלא 6288 בצבע לבן ואני מרוצה ממנו ורמקול שלו נורא חזק ופלא אחלה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שעברתי את ה6288 ויש לי את 6120, אין שאלה וודאי שה6120 עדיף, הוא יותר קל וכיפי, ה6288 אמנם גדול פיזי אך קטן בכל הנתונים חבל"ז, מסוג חדש קיצר הכל בקטן ולא מגושם....

יש דב"א שבו עוד לא הצלחתי לקבל תשובה זה חימום יתר של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל מי שהגיב...

עכשיו בדקתי קצת לגבי שני המכשירים וראיתי שיש ל 6120 הרבה חסרונות, כמו מצלמה לא טובה, חוסר תמיכה בתוכנות צד שלישי (לסימביאן) והרבה דברים אחרים.

עכשיו פתאום ניתקלתי ב k800i והוא ניראה הרבה יותר טוב (מבחינה טכנית) וגם לא יקר ממש, הבעיה שאין אותו כרגע במלאי של אורנג' בכלל, ואין להם מושג מתי יהייה אותו, ואני דיי חייב לקנות מכשיר חדש עד ל 31.12.07 בגלל מבצע באורנג (חיוג למספר אחד חינם למשך שנה... חייב אותו בשביל חברה שלי).

חוץ מזה באורנג' המחיר של שניהם מתקזז בשיחות שאני עושה, אז השאלה היחידה שלי זה איך ה ב k800i?

האם זה תחליף טוב לחבילות האינטרנט היקרות של אורנג'? (אני גולש דיי הרבה ב gprs שיש לי עכשיו במכשיר הישן 10 ש"ח לחודש תגלוש כמה שאתה רוצה)

וחוץ מזה, שווה להשקיע בטלפון קצת יקר כמו k800i ו N73 במקום לקנות את ה 6120 שיתן לי כמעט כל מה שאני צריך?

הדברים שאני משתמש בהם זה בעיקר והרבה... וכמובן מצלמה + .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי קצת לגבי שני המכשירים וראיתי שיש ל 6120 הרבה חסרונות, כמו מצלמה לא טובה, חוסר תמיכה בתוכנות צד שלישי (לסימביאן) והרבה דברים אחרים.

עכשיו פתאום ניתקלתי ב k800i והוא ניראה הרבה יותר טוב (מבחינה טכנית) וגם לא יקר ממש, הבעיה שאין אותו כרגע במלאי של אורנג' בכלל, ואין להם מושג מתי יהייה אותו, ואני דיי חייב לקנות מכשיר חדש עד ל 31.12.07 בגלל מבצע באורנג (חיוג למספר אחד חינם למשך שנה... חייב אותו בשביל חברה שלי).

חוץ מזה באורנג' המחיר של שניהם מתקזז בשיחות שאני עושה, אז השאלה היחידה שלי זה איך ה ב k800i?

כמה שטויות אפשר לומר בתגובה אחת????

לK800 אין WIFI!!! איפה שמעת על השטות הזאת בכלל?

דבר שני הסימביאן של ה6120 הוא הגרסא החדשה ובין הטובים שיש, וגם המכשיר עצמו הרבה יותר מהיר ועוצמתי ממערכות הסימביאן האחרות... הוא אוכל את הN73 בלי להתאמץ בכלל מבחינת מהירות...

מבחינת , תעריף החבילה הזולה היום הוא 20 שקלים לחודש, ל150 מגה WAP אז לא תהיה לך ברירה להחליף, תבדוק בכלל אם אתה מגיע לכמויות האלה...

אם חשובה לך, אז הK800 או הN73 עדיפים זה נכון, אבל הם פחות עדיפים בכל שאר הבחינות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה באמת לא יודע מאיפה הבאתי את זה :-[

קצת התבלבלתי בין כל הדפים שהיו פתוחים אצלי.

לגבי התוכנות, אז בדקתי כמה תוכנות שיכולתי למצוא להן שימוש ב 6120, אבל אף אחת מהתוכנות לסימביאן לא תומכת ב 6120, אלא בדגמים אחרים,

כמו כן גם איתרתי פה איזה דיון שדיבר בדיוק על זה, אם אני לא טועה זה היה הדיון על ה 6120 נגד e65

בכל אופן ניראה לי אני ילך על ה 6120 וזהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התוכנות, אז בדקתי כמה תוכנות שיכולתי למצוא להן שימוש ב 6120, אבל אף אחת מהתוכנות לסימביאן לא תומכת ב 6120, אלא בדגמים אחרים,

כמו כן גם איתרתי פה איזה דיון שדיבר בדיוק על זה, אם אני לא טועה זה היה הדיון על ה 6120 נגד e65

אתה צריך להבין שמערכת הסיביאן של ה6120 היא יותר טובה מהקודמות לה, משמע שיש לה גם תמיכה רחבה יותר בתוכנות חיצוניות - כנראה אתה ראית דיון של טיפש שלא יודע להתקין תוכנות...

לי יש את ה6120 והוא מלא בתוכנות ומשחקים, וכל מה שאתה רוצה להתקין עליו אתה יכול, כל עוד הקובץ עצמו תקין...

ותאמין לי שאחרי שתראה את ה6120/N73/E65 בפעולה, אתה תבין במקום שאתה צריך לקחת את ה6120

ושיהיה לך בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6120c ללא כל ספק, יש לי אותו ואני מאוד נהנה ממנו, המצלמה ברמה של 6288 והרמקול אולי טיפה טיפה יותר חלק, והמסך יותר קטן אך יותר איכותי מבחינת צבעים(ורואים את זה בתמונות איכותיות שאתה שם במכשיר) כל השאר הרבה יותר טוב ממנו.

*קח בחשבון שה6120 מתחמם בזמן שיחות ארוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...