המחשב לא עולה, לדעתי בגלל ה- HDD (כבר עולה!) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא עולה, לדעתי בגלל ה- HDD (כבר עולה!)

ssib

Recommended Posts

מחשב ישן

עבד!

החלפתי HDD1 שעבד ב- HDD2 שעבד במחשב אחר.

לאחר ההחלפה המחשב עושה רעש שעובד אבל לא עלה.

בדקתי את המחשב בלי ה- HDD2 והוא עלה (אם כי היו קוים מוזרים על המסך) והודע לי שלא מוצא את ה- HDD המאסטר, ולכן נראה לי שזו הבעיה (מה אתם חושבים?)

במקור ה- HDD היה משני, ניסיתי עם הג'מפר במאוזן (במקום במאונך) לא עבד, ניסיתי ללא ג'מפר, גם לא עבד.

HDD2 עבר פירמוט וחלוקה מחדש במחשב אחר טעם הועבר

גודלו כ- 9.2 ג"ב והוא חולק ל-2 מחיצות

ראשית FAT32 (יותר גדולה)

משנית NTFS

יכול להיות שהפרמוט לא היה בסדר? שבגלל החלוקה מחדש לא עובד?

ואם כך, האם הפתרון היחידי הוא לפרמט מחדש במחדש אחר או שאפשר איכשהו גם במחשב הזה?

ואם אני כבר מפרמטת מהתחלה כדאי רק במחיצה אחת?

תודה

אגב אני יודעת שה- HDD הזה פעם עבד לבדו, כך שהאפשרות שהוא לא יכול לעבוד לבדו, גם אם אולי רלוונטית, כנראה לא מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שהג'מפור של אחד הHD לא נכונה .

הHD2 פורמת במחשב שלך ? הית רושמת את הדגמים של הHD היה יותר קל ,עכשיו אם הבנתי נכון

את רוצה ששנהם יעבדו במחשב ,אם כן הראשון כ מאסטר ,והשני כסלב ,ותראי שהביס מזהה אותם וזהו,

או אם לא הבנתי נכון ,אז לא משנה איך הHD2 היה במחשב אחר ,אם את רוצה אותו לבד ,ניתן גם כמאסטר,או ללא ג'מפר הוא גם

יזוהה ,וגם את צריכה להרכיב את הכבל שלהם נכון .ולא מומלץ לפרמט במחשב אחר ולהעביר למחשב שני ,יתכן ובגלל זה הוא לא יעלה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מקס

HDD1. 1 יצא מהמחשב הזה ועבר לאחר.

HDD2. 2 הוא היחיד במחשב הזה, והוא כן פורמט באחר לפני שעבר.

בגלל שלא רשומות עליו הגדרות ג'מפרים לסינגל בתחילה ניסיתי לשים את הג'מפר במאוזן ולאחר שלא עבד הוצאתי אותו לחלוטין. כאמור גם אז לא עבד.

3. אנסה לבדוק את החיבורים שוב. מקווה מאוד שזו הבעיה.

יש עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה הצעות ואני לא יודע איזה מהם נכונה למחשב שלך ..

תיכנס לאתר של היצרן של הHDD שלך ושם תוריד את הMANUAL ותראה איך אמור להיות הג'מפיר

והיה פעם אצלי שהיה צריך להיות שני כוננים על אותו כבל , ואם היה אחד לבד הוא היה נתקע ולא עלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vampire_Master

תודה על ההצעות

אמנם ה- HDD דיי ישן ואני בספק אם עדיין יש לו תמיכה אצל היצרן, אבל אני בהחלט אחפש לבדוק

בקשר לכבל, מקווה מאוד שזה לא היה המצב ויתברר שהוא לא יכול לתפקד כסינגל

למען האמת אם אני זוכרת נכון הוא תפקד כסינגל לפני כמה שנים. ואם כך הדבר אין סיבה שזה לא יקרה שנית.

בכל מקרה, אתה ההצעות האלה אבדוק

אמרת שיש לך כמה, הצעות, אז אם יש נוספות, (גם) הן יתקבלו בשמחה.

SSIB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי, בדקתי, ובסוף זה היה חיבור הפוך של הכבל ללוח

תוקן וכעת עובד (עדיין עם הפסים המוזרים האלה, אבל מקווה שהם ייעלמו ברגע שאתקין מערכת הפעלה)

תודה רבה ל Vampire_Master max74 שעזרו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...