שלום,אני מעוניין בהמלצות לקניית מצלמת רשת אכותית מחיר מירבי 150 רצוי כמה שפחות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום,אני מעוניין בהמלצות לקניית מצלמת רשת אכותית מחיר מירבי 150 רצוי כמה שפחות

tro1234

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מצלמת חדשה כי שלי ישנה מאוד(3 שנים כבר חח),יש כל כך הרבה ואין לי מושג מה יותר טוב מהשני.

איך אפשר לבחור מצלמת טובה?

אשמח לקבל המלצות למי ששי מצלמת רשת והיא טובה ,מחיר שאני מעוניין להוציא על זה גג 150 שקל אבל ברור שכמה שפחות .

אני רוצה שאני יוכל לשוחח במסנג'ר ויראו חלק כמו שצריך באיכות טובה וגם שתצלם בצורה אכותית.

תודה מראש לכולם אשמח לקבל כמה שיותר המלצות שיהיה לי מגוון רחב של בחירה ;):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשיםםםםםםםם בבקשה אני מה זה צריך עזרההה ,אני במיוחד רוצה לקנות תמצלמה בכדיי לדבר עם משפחה בחו"ל ויש מלא מלא מצלמות אני לא יודע איזה טובה ואיזה פחות ומה הכי כדיי ,בבקשה אני מה זה צריך עזרה בעניין אני מחכה כבר 3 ימים לתשובה אם מישהו מסוגל לענות לי ולעזור לי אז בכייף אם לא אז אני ינסה בפורום אחר,פשוט חשבתי באתר הזה אני יקבל תשובה ממש מהר .

תודה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה יש הבדל באיכות של המצלמה,יש לי שרואים בא קצת מטושטש לא תמונה חלקה חלקה כלומר היא לא מעבירה ממש תמונה מדוייקת וראיתי אנשים שמשדרים במצלמות אחרות וזה ממש רואים חלק וממש באיכות טובה. לכן שאלתי אילו מצלמות שוות באיכות של הצילום כלומר שאני מפעיל ומדבר עם מישהו אחר במסנג'ר אז אני רוצה שהאיכות של השידור וגם צילום תמונה יהיה באיכות טובה.

ציינתי שאני מוכן להשקיע עד 150 שקל למצלמה ו AmL1 שבטווח המחירים האלו אין הבדל ויש לי כבר של gpt אבל היא מראה מסך קצת מטושטש אז אם צריך להוסיף עוד כסף למצלמה באיכות טובה אשמח לקבל עוד תגובות כי אני רוצה ממש שהשידור במצלמה יהיה חלק ואכותי בלי טישטוש או נקודות כנ"ל לגביי צילום תמונה דרך המצלמה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...