בעיות בחיבור DOK תחת WinXP/Abit AN8 Ultra - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בחיבור DOK תחת WinXP/Abit AN8 Ultra

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

אין לי מושג אם זו בעיית חומרה או תוכנה, אז הימרתי על תוכנה. אם אתם חושבים שזו דווקא בעיית חומרה, תעבירו בבקשה לפורום תמיכה טכנית.

מחשב מבוסס לוח AN8 Ultra rev. 2, מערכת הפעלה XP Pro SP2 חוקית למהדרין עם כל העדכונים, התקנתי דרייברים עדכניים (ישנים מאוד) מהאתר של אביט. הבעיה היא בשימוש בדיסקים חיצוניים בחיבור . דיסקים מבוססי פלאש עובדים כמו שצריך רק בחיבורים שמובנים בלוח האם, כלומר באחורי המארז וגם שם לא תמיד. בפורטים הפנימיים, אלו שבמארז, הם לא מזוהים או מזוהים כ- 1.1 בלבד.

הבנתי שזו בעיה ידועה במארזי אנטק, אבל דיסקים קשיחים חיצוניים דווקא עובדים יותר טוב בחיבורים שבמארז ולא באחוריים! אותה בעיה, פחות או יותר.

וגם כשהם כן עובדים יש בעיות לעיתים קרובות: הדיסקים מדווחים על תקלות ב- eventlog, או שאי אפשר לקרוא מהם קבצים מסויימים, או שניסיון לכתוב לדיסק גורם למחשב לקפוא. אני מקבל את זה על שני דיסקים קשיחים משני יצרנים שונים ושלושה DOK משני יצרנים שונים. שניים מה- DOK הם U3, אבל 95% מהזמן התוכנה לא עולה או שעולה וקורסת מיד.

כל הבעיות האלו קורות רק במחשב הספציפי הזה, כל מחשב אחר שאני מנסה עובד עם הדיסקים האלו ללא כל בעיה.

רעיונות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...