האם חוסר יציאת DVI יקלקל את החוויה של 2007WFP ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חוסר יציאת DVI יקלקל את החוויה של 2007WFP ?

sashaefi

Recommended Posts

אני שוקל (בחיוב) לקנות את המסך .יש לי כרטיס מסך אנטיקה (RADEON 9200SE) שיש לו רק יציאת VGA וSVIDEO.האם הבדל בתצוגה הוא משמעותי

(אני מעריך שכן אבל עד כמה?).קניית כרטיס מסך איננה על הפרק כי זה מחשב ישן אם לוח הכולל יציאת AGP שאני לא מתכוון להשקיע בו.אני אקנה מחשב חדש בעוד כמה חודשים ואז המסך יעבור אליו.

אולי שווה לחסוך ולקחת את הפיליפס המומלץ פה (לאחרונה) ב1360.ממילא אני כמעט ולא משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משדרג מחשב בעוד כמה חודשים אז אני במקומך לא הייתי קונה כרטיס מסך למחשב הנוכחי.

אתה מתלבט בין ה-2007WFP ל-200W6CS: ההפרש ביניהם לא קטן: 790 ¤ זה סכום מכובד על מנת להשתדרג מפנל P-MVA ל-S-IPS. מבחינת איכות טקסט ורזולוציה שניהם דומים.

היתרונות של ה-2007WFP הם

ביכולת של ה- לשמור על הצבעים, שהם קצת יותר מדוייקים, מבלי שיתבהרו בזוויות צפייה רחבות; לא ממש קריטי לדעתי לשימוש ביתי וממילא לגרפיקה ה-200P7ES הוא עכשיו הבחירה המועדפת.

מהירות התגובה של ה- מאוד טובה למשחקים

קיום כניסות וידאו קומפוזיט ו-S-Video לממירי TV / קונסולות משחק

תמיכת HDCP ב-DVI

הארגונומיה ב-2007WFP רכה וגמישה בשינויי גובה. ה-Pivot לכשעצמו יותר שימושי ב-20" רגיל

לעומת זאת מבחינת ניגודיות לפנל VA של הפיליפס יש יתרון להצגת סרטים הצבע השחור לא מאבד את עומקו בצפייה מזוויות, ולפי הבדיקות שעשו ב-Svethardware הורדת הבהירות לא פוגעת בניגודיות, בזמן שבדל ידוע שיש פגיעה כזו ככל שמורידים את ערוצי ה- במקביל.

לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. תבחר לעצמך את המסך על פיהם. לסרטים אני אישית מעדיף פנל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...