[עזרה] מחיצות בכונן קשיח - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] מחיצות בכונן קשיח

DanielHatuka

Recommended Posts

יש לי את התוכנה PowerQuest Partition Magic 8 והנה מה שמראה שם:

helpartitionrq0.jpg

אני רוצה לחלק את הכונן(של 320 ג'יגה) לכמה מחיצות לדעתי ל-3 מחיצות: 2 עם 120 ג'יגה ו-1 עם 50 ג'יגה (שבו יהיה הווינדוס),

האם יש חלוקה יותר יעילה ומהירה לכונן?

ושאלה הכי חשובה: איך אני מכין מחיצות עם התוכנה?

יש כמה אפשרויות שלא הבנתי- Logical/Primary ובעבר הכנתי מחיצה של Lofical

עם 243.1 ג'יגה (להלן Unallocated בתמונה) ומחקתי בגלל שהיה משהו מוזר שבמחשב שלי היה כונן C עם 320 ג'יגה והכונן שעשיתי

D עם 243.1 ג'יגה (אולי בגלל שעשיתי Logical או משהו בהגדרות?).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו הרבה תלונות על הפרטישן מג'יק בזמן האחרון (מה גם שהגרסא שהתקנת ישנה בהיסטריה), תעבור ל ACRONIS DISK DIRECTOR, ידידותית מאוד.

מעבר לזה, ה-UNALLOCATED שלך הם סך הכל 240 מגה, לא גיגה... אז לא הבנתי מה הכוונה שלך.

תעשה ל-C הקטנה (RESIZE) ל-50 גיגה (יש לך 42 גיגה בשימוש). ותיצור עם המקום הפנוי שלך איזה כוננים שאתה רוצה.

אני ממליץ להשאר על פרטישנים "פריימרי", אין סיבה לגעת באקסטנדד כל עוד אתה לא עושה 4 מחיצות ומעלה.

אתה יכול גם לנסות למחוק את האקסטנדד שכבר קיים אצלך, אני לא רואה סיבה שהוא יופיע שם ובחלק מהמקרים הוא קצת "תוקע" את האפשרויות משחק עם הפרטישנים...

שיהיה בהצלחה.

פורום תמיכה טכנית עוסק בבעיות ותקלות חומרה, התארד מועבר לפורום תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה זה המצב ב-acronis disk director:

partitionkk3.jpg

מה זה ה-Unallocated והאם ליצור מחיצה על המקום או על המקום הפנוי ב-C?

זה ממליץ לי שאני עושה ליצור מחיצה חדשה לעשות סוג Logical ולא Primary אם אני לא מתקין על המחיצה וגם רשום שזה יותר טוב לקבצי DATA,

מה אתם אומרים? והאם החלוקה שאני רוצה (2 מחיצות 120ומחיצה 50 לווינדוס) היא יעילה ומהירה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...