בעיה בזכרונות OCZ עם 1.8V (לפי MEMTEST) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בזכרונות OCZ עם 1.8V (לפי MEMTEST)

dorono008

Recommended Posts

כשאני מריץ את הבדיקה מופיעים טונה שגיאות

ובנוסף ליד איפה שאמור להיות רשום מידע על ה ציפסט והזכרונות לא רששום כלום

יכול להיות שהבעיה לא בזכרונות אלא לוח האם?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שהם פועלים על תדר ותזמונים שמתאימים להם ושהם מקבלים את המתח שהם דורשים (2.1-2.2 לפי אתר היצרן, אבל תבדוק שוב).

אם הבעיה ממשיכה תפנה לחנות שיבדקו את הסטיק הבעייתי, אולי צריך להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי PC6400 לא עובדים על 1.8V זה עדיין בספציפיקציה של JEDEC.

זה כולה CL4, ממש מוזר מה שOCZ עושים.

תנסה להריץ את הזכרונות על מהירות איטית יותר (667) ולראות אם הם עוברים את הבדיקה בממטסט.

יש מצב שהזכרונות לא תקינים.

כתוב על הזכרון עצמו כמה מתח הוא אמור לדרוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא כתוב בשום מקום באריזה או על הזיכרונות דרישה ספציפית

על הזיכרון רק רשום :

pc2 6400 1Gb Dual CH Platinum Edition XTX 4-5-4-15...

ואני לא 100% בטוח איך משנים את התדרים של הזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נתקלתי במקרה עם לוח של אינטל g31 , כשהתקנתי שם זכרונות הוא כל הזמן עשה לי ריסטים.

אחרי שבירת ראש מסויימת הבנתי שהזכרונות צריכים מתח של 2.1-2.2, אבל לצערי לא יכלתי לשנות בלוח קקה הזה את המתחים לזכרונות, אז הצעתי ללקוח אחרים, וכמובן שהכל עבד בסדר לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שיעבוד לי המחשב קניתי בנוסף (בחנות אחרת) זכרונות :

Geil 2048MB 800MHZ CL4 Ultra Dual Channel Kit CL4-4-4-12

במקרה שלהם הם באו עם פתק הזהרה :

מהירות:

יעבוד על SAFE MODE לכן יעבוד בדפולט במהירויות שונות מהמפרט לכן צריך לשנות הגדרות בלוח אם על מנת לשפר ביצועים...

וולטז':

בשביל ביצועים אופטימליים צריך להתייחס להמלצת וולטים שלנו .... ואשכרה כתוב 2.1 וולט על הזיכרון

עכשיו המחשב עובד בסדר

לעומת זאת הOCZ לא באו עם הזהרה ולא דרישות ספציפיות אם מבחינת החנות וגם

וזה גם לא בסדר שלא מודיעים לי וגם בעצם מעין הטעיה שבעצם צריך "להמהיר את הזיכרון..."

בנוסף למרות שאחד הזיכרונות(OCZ) לבדו עובר MEMTEST השני לא עובר ובחנות הם טענו שזה ברור כי הם נועדו לעבוד יחד...ואחד מהם שונה מהשני...

אם כך אז למה אחד הזיכרונות עובד יציב??????

קיצר הGEIL אולי עובדים עכשיו על 5-5-5-18 אבל לפחות אצלם הם מזהירים שככה זה ולפחות הזיכרונות שלהם יציבים בדפולט שלהם...ללא צורך בשנוי הגדרות בביוס

עכשיו אני רוצה לברר אם הOCZ בכלל תקינים ב2.1 וולט ,לאיזה הגדרות אני צריך לשנות את הביוס?

ד"א התמונות מראות ביוס עם גייל ולא OCZ

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעטים הזכרונות המגיעים עם "פתקי אזהרה", ככה שלא הייתי בא בטענות ל-OCZ אלא יותר מעריך את הפלוס של גייל.

בכל אופן, יש לך שם OVERVOLTAGE בשביל לעלות את המתח לזכרונות.

OCZ רושמים בדף היצרן של המוצר (באתר שלהם) שהוא דורש 2.1-2.1 וולט, ככה שהם לא ממש מסתירים את המידע הזה.

זה שזיכרון אחד כן יציב והשני לא, יכול להיות מ2 סיבות.

או שהזיכרון השני פגום, או שהזיכרון הראשון "עמיד" יותר \ יציב יותר גם בלי המתח ש- דורשים.

בכל אופן אין 2 חלקים זהים ולא משנה כמה תנסה, זה פס ייצור ולא דולי הכבשה, גם במעבדים זה ככה, תקנה 2 מעבדים מאותו סטוק ושיוצרו בהבדל של שניה, אחד יגיע לתדר X באוברקלוק והשני לא.

בכל אופן אם שני הסטיקים יציבים במתח ובתזמונים שנכתבו ע"י אז זה בסדר גמור, אם גם אז הסטיק השני לא שורד 6+ שעות ב-MEMTEST אז תגש לחנות להחליף אותו תחת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעטים הזכרונות המגיעים עם "פתקי אזהרה", ככה שלא הייתי בא בטענות ל-OCZ אלא יותר מעריך את הפלוס של גייל.

בכל אופן, יש לך שם OVERVOLTAGE בשביל לעלות את המתח לזכרונות.

OCZ רושמים בדף היצרן של המוצר (באתר שלהם) שהוא דורש 2.1-2.1 וולט, ככה שהם לא ממש מסתירים את המידע הזה.

על הזכרון צריכה להיות מדבקה של תזמונים ומתח, זה ביזיון שהם לא עושים את זה.

הרבה חברות כן עושות את זה, אלה שלא עושות את זה הן הבעייתיות. במיוחד כשמדובר על מוצר שחורג מהסטנדרט שJEDEC קבעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...