Samsung 226bw תאימות ל HD? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 226bw תאימות ל HD?

ROEY--1

Recommended Posts

היי אני יודע שאין עדיין מסכי מחשב שתומכים ב HD מלא...(או שיש במחירים עצומים)

לעומת זאת רציתי לדעתי מה זה תמיכה חלקית שלהם ב HD כמו שיצרני המסכים טוענים שיש להם..

Samsung 226bw איזה סוג של תמיכה ב HD יש לו?

ואם יש לו תמיכה חלקית..במידה ואני יריץ סרט או משחק עתידי שיצא ב HD ... מה בדיוק אני לא אזכה לראות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD מלא או במילים אחרות 1080P צריך רזולוציה גבוהה משל ה 226BW, יש מסכי 24 (ויותר) שמציגים רזולוציה 1900X1200 שיכולים לתמוך באופן מלא.

אבל ... לא כל כך נורא משום שהרזולוציה של המסך עדיין מספקת לתוכן HD באיכות טובה כגון 720P ולפי מה שאני רואה אין סיכוי שבזמן הקרוב נראה שידורים בארץ באיכות גבוהה יותר -> גם הניסוי של YES עומד להיות ב 720P.

אם יהיו לך סרטים יותר איכותיים (1080P) בעתיד ב HD או מהאינטרנט מקסימום תוכל להקטין את החלון של הסרט שיתאים לגודל המסך, לא נראה לי שתראה גרוע כתוצאה מכך ...

אבל אני דווקא במקומך הייתי שוקל לקנות מסך שאינו מבוסס פאנל TN בגלל שזוויות הצפיה בו לא טובות והניגודיות גם כן, עדיף לך להעדיף מסך 20" עם פאנל VA שיתאים מאוד לסרטים ובעצם לכל השימושים כולל משחקים.

יש את הפיליפס 200W6CS (חפש מידע בפורום) שנמכר כרגע במחיר דיי נמוך, בסביבות 1360 שקל ויהיה בחירה עדיפה משמעותית על ה 226BW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

שים לב אבל שלסמסונג יש הרבה ייתרונות עליו.

זמן תגובה של 2MS לעומת ויחס ניגודיות של 1:3000 שזה הבנתי מעולה.

נכון לעכשיו גם אני אני אשתמש בו יותר לגבי משחקים מאשר לסרטים...

אז הפאנל אולי יותר טוב שם אבל זה עד כדי כך משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרונות היחידים שיש לסמסונג על הפיליפס הם בזמן התגובה (דיי זניח משום שהנתונים לא תמיד קרובים לאמת) ובגודל הפיזי של המסך.

לגבי השאר הפיליפס מספר רמות מעל:

1. הפיליפס יציג 16.7 מליון צבעים אמיתיים לעומת 16.2 מליון בסמסונג (בגלל סוג הפאנל).

2. זוויות הצפיה של הפיליפס יהיו עדיפות משמעותית (וזה מאוד חשוב כשצופים בסרט).

3. הניגודיות של הפיליפס היא 1:800 סטטית אמיתית ולא 1:3000 דינאמית מפוברקת כמו בסמסונג, שוב פעם בגלל סוג הפאנל.

מרבית מסכי ה TN מגיעים לניגודיות סטטית ממוצעת של 1:500, כל הנתונים בפרסומים מאוד מטעים ולא ניתנים לאימות, אם אינך מאמין קרא את המדריך בסטיקי.

4. הפונטים בפיליפס יהיו יותר חדים ופחות מפוקסלים משום ששני המסכים מציגים אותה רזולוציה אבל בגלל שהפיליפס 20 אינץ' גודל הנקודה קטן יותר.

כדאי לקרוא את המדריכים שיש פה באתר ולהבין מה ההבדלים הטכנולוגיים בין סוגי הפאנלים השונים:

http://hwzone.co.il/articles/lcd_guide_a/

http://hwzone.co.il/articles/lcd_guide_b/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תודה.

אני חושב לקנות מסך LCD שישמש גם למחשב, וגם לקונסולה שאני יקנה בעוד חודשים.

הבנתי באחד הדיונים כאן שאם מחברים אותו למחשב צריך כרטיס מסך חזק, בגלל הרזולוציה שלו, כמה כרטיס כזה אמור לעלות?(AGP)

אני לא ממש מעונין לשחק במשחקים "חזקים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...