IPHONE?! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE?!

thebestof2005

Recommended Posts

אז ככה, אפעם לא אהבתי את , אבל אני חייב להגיד שהאייפון פשוט כבש אותי. לא יודע אם זה בגלל העיצוב, בגלל הנוחות שימוש (שיחקתי איתו ותוך שניה הבנתי מה מי מו) ועוד כמה דברים שקשה לי להסביר.

אני טס בעוד כחודש וחצי לארהב,ומכיוון שאני יודע שבארץ לא מוכרים אותו, אז ארהב זה המקום היחיד שאני יכול לקנות את האייפוד.

כמה דברים שאני צריך טיפה הבהרה לגמי:

1. לפי מה שהבנתי, הגירסה האחרונה של האייפוד עדיין לא ניפרצה? האם זה נכון?

2. האם המכשיר כבר נפרץ לשימוש ברשת סלקום?

3. קראתי קצת וראיתי שהמחיר הוא 400 דולר, ותוסיפו מיסים זה ייצא בערך 430. מה החבילה שלו כוללת? האם יש מטען כלול?

4. אם תוכלו לתת קצת לינקים של ביקורות זה מאוד יעזור.

5. האם כבר יצא תירגום לעברית?

6. האם יש אפשרות לעשות אחריות בארץ? (וכן אני יודע שאחרי שאני פורץ אין אחריות...)

7. הבנתי שקונים אותו חייבים להתחבר גם לרשת at&t. יש אפשרות לקנות אותו בארהב ולא להתחבר אליה, אלא לקנות אותו לבד בלי החבילה?

הרבה שאלות, הרבה חוסר מידע על העניין.

למי שיוכל לעזור זה ממש יהיה מצויין.

שוב תודה על העזרה, ושיהיה שבת שלום לכולם!:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגירסא האחרונה (1.2.1) עוד לא נפרצה. בקרוב יוצאת גם גירסא עוד יותר חדשה (1.3.1)

2. כל מכשיר שהוא לא מהגירסאות האחרונות (1.2.1/1.3.1) יכול להיפרץ לרשת סלקום

3. החבילה כוללת מטען, כבל נתונים, Dock, , ואם אני לא טועה גם מטלית.

4. כנס ל Iphones.co.il או ל iphoner.co.il. יש שם המון מידע, שלא תמצא באף ביקורת.

ואם אתה בכל זאת מתעקש על ביקורת פשט תחפש בגוגל (iphone review)

5. יצא עברית (תמיכה+ממשק) לא רשמי כמובן. ישנם כמה באגים, אבל זה נמצא בפיתוח באופן תמידי.

6.אין, רק אם אתה קונה בארץ אתה מקבל אחריות.

7. אתה לא חייב להחתבר לAT&T בזמן הקנייה. בארץ אתה עושה לו Activation+Jailbreak. מידע נוסף האתרים שהזכרתי למעלה.

**8. עושה רושם שאתה לא יודע באיזה התעסקויות נובעות מרכישת (ופריצת) איפון. אני ממליץ בחום לעבור על האתרים למעלה.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה לך על התגובה הזריזה.

כמה שאלות על התשובות.

1. אם אני אקנה אותו בפברואר הקרוב, הגרסה החדשה (1.3.1) תצא כבר?

2. יש הבדל מהותי בין הגרסאות מלבד שאת החדשות עדיין לא פרצו?

3. איך בדיוק אני יכול לקנות את המכשיר בלי להתחבר לAT&T? קראתי קצת ברשת והבנתי שאפשר להגיד שקונים את זה כמתנה לחבר או משו בסגנון. זה באמת תופס התירוץ הזה או שיש דרך אחרת?

4. ראיתי תעברית, לפחות את המקלדת וזה ניראה סבבה לגמרי. האם גם ישנה אפשרות לגלוש לאתרים בעברית?

5. מה הסבירות שיצליחו לפרוץ את האייפון בקרוב (אני יודע שזה שאלה קצת מפגרת אבל עדיין..)?

ובנוגע למה שרשמת ב8...כן אני די חדש בעניין של האייפון, הרבה מידע אין לי ואני אכנס ואקרא עוד קצת באתרים.

בכל מקרה אם תוכל לעזור לי בשאלות הללו אני אודה לך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רוב הסיכויים שכן, ואפילו יש סיכוי שאפל יפתיעו בגירסא חדשה. יש עוד המון זמן עד פברואר.

2. בין 1.2.1 ל1.1.1 אין שום הבדל מעותי.

3. אם אתה קונה באפל סטור אתה לא אומר כלום, אלה אם כן שואלים אותך. ואז אתה אומר שזה מתנה לבן דוד.

אתה יכול גם לקנות בחנויות AT&T, ולהגיד ישר שזה מתנה.

4. יש אפשרות, אבל יש הרבה אתרים עם בעיה. אני יודע כבר שמפתחים בשבועות האחרונים משהו שיסדר הכל.

5. IPSF (תוכנת sim free בתשלום) אמרה שהיא די קרובה לפריצתו. במידה והוא יפרץ תוכל לראות זאת באתרים שהזכרתי בפוסט הקודם.

בכל מיקרה, אני מציע לך לפני הקנייה (שתיהיה בפברואר) להתעדכן שוב לגבי עניין הפריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בטוח אני אעשה. פשוט נכנסתי עכשיו לעסק כדי להבין פחות או יותר מה קורה עם עניין הפריצה, ותאמת שאני די אופטימי כי הוא מאוד פופולרי ואין הרבה מצב שלא יפרצו אותו, לפחות כך אני מקווה...

בנוגע למחירים, הבנתי שזה 400 דולר, ועוד מיסים זה בערך 430 דולר. יש מקומות שמוכרים את זה ביותר זול בניו יורק שאתם מכירים?

עוד משו אחרוןלמכשיר יש WIFI נכון? זתומרת שאם בבית יש לי ראוטר אני יכול להתחבר אל הראוטר ולגלוש באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...