סקר- משחק השנה בקטגוריית -יריות מגוף ראשון FPS - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר- משחק השנה בקטגוריית -יריות מגוף ראשון FPS

simonsix

איזה משחק יריות הכי סחף אותכם השנה ומתאים להיות משחק השנה בקטגוריה זו (ניתן להצביע פעמיים)  

1141 הצבעות

1. 1. איזה משחק יריות הכי סחף אותכם השנה ומתאים להיות משחק השנה בקטגוריה זו (ניתן להצביע פעמיים)

• Crysis
    • Call of Duty 4
    • Bioshock
    • Medal of Honor: Airborne
    • half-life 2 ep2
    • S.T.A.L.K.E.R.:SoC
    • Enemy Territory:Quake Wars
    • Unreal Tournament 3

Recommended Posts

הגענו לסוף השנה האזרחית של 2007

עוד מעט ימטירו עלינו מצעדים שונים של בחירת משחק השנה ותוצאות.

השנה היתה מבורכת ביותר במשחקים ובעיקר בז'אנר FPS

אם אתם סוברים שלשני משחקים מגיע התואר ,יש לכם אפשרות להצביע פעמיים.

מענין אם נצליח לקלוע לדעת ה"מומחים" בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ.. האמת הספקתי לשחק רק COD4 וCrysis וגם אותם עוד לא סיימתי אבל אני חייב לציין COD4 זה פשוט חויה, המשימות מאוד איכותיות ומגוונות, הסאונד והגרפיקה פשוט מדהימים וגורמים לך להכנס לדמות ולהרגיש כאילו אתה באיזור המלחמה.

יש עוד הרבה לשבח בCOD4 אבל מי ששיחק יודע על מה מדובר ולדעתי למרות שלא שיחקתי בהרבה משחקים של השנה כי לא היית לי ההזדמנות עם FX5200, לא נראה לי שיש משחק FPS שיעלה על COD4 מבחינת גיוון המשימות וכל שאר הדברים שהזכרתי.

גם Crysis משחק די טוב יש הרבה דרכים לבצע משימות השטח גדול ופתוח אך משום מה לא התחברתי למשחק עם כל זאות שהגרפיקה והסאונד מדהימים אבל לא התלהבתי מהמשחק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4 ו-Crysis....

COD4 מאוד אהבתי את המשחקיות וגם הגרפיקה הנחמדה שבאה עם מנוע קל.

Crysis עוד לא שיחקתי אבל הספיק לי לשחק בבטא כדי לראות כיוון... בשמחה הייתי משחק בו אם היה לי מחשב יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cod 4

למרות שמבחינת המשחקיות שום דבר לא השתנה מאז המשחק הקודם (בעצם שום דבר לא השתנה אפילו מהמשחק הראשון, חוץ משינוי בשיטת ה"בריאות" שקיים כבר במשחק השני), אני חושב שזה משחק פשוט מצויין.

הגרפיקה שלו ממש יפיפיה, אנימציה חלקה, והדמויות הראשיות נראות וגם נשמעות פשוט נפלא (אחחח... אין כמו קפטיין פרייס....), ובעיקר: לא צריך מחשב-על בשביל להריץ אותו (לי עבד חלק עם פילטרים והכל על כ"מ 8600gt)

מה שכן מייחד את המשחק הוא פשוט החוויה של לשחק בו, כמו שהרבה אנשים כבר כתבו אתה פשוט מרגיש שאתה נמצא בתוך סרט אקשן משובח. ואולי זה בעצם סוד הקסם של המשחק, כמו שיש המון סרטי אקשן זבל בהוליווד, אבל בכל זאת פה ושם יוצא סרט אקשן שלמרות שהוא לא מחדש כלום בז'אנר -הוא פשוט עשוי בצורה מקצועית ומשובחת. גם כאן, המפתחים של המשחק לא המציאו את הגלגל ולא שינו כלום בז'אנר של FPS, אבל הם עשו את העבודה בצורה מקצועית לגמרי. יש המון הקפדה על הפרטים הקטנים, המון הפתעות במשחק ורגעים של WTF?!?!

לא זכור לי משחק בשנים האחרונות שממש החזיק אותי ככה במתח מההתחלה ועד הסוף (חולשה של משחקים רבים, למשל קרייסיס שלדעתי הוא אחל'ה משחק, אבל למשל בשלב שבו אתה בתוך חללית האם זה היה בשבילי ממש נפילת מתח רצינית, שלב ארוך ומשעמם להחריד שהוציא לי את ההתלהבות מהמשחק, כ"כ שמחתי כשיצאתי סוף סוף מהחללית כאילו שבאמת אני עצמי הייתי תקוע שמה...)

we're going in and we're going hard!

surely you'r not serious?

i AM serious... and don't call me shirley

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי COD 4. אבל אם היתי שם לב שאפשר להצביע 2 אפשרויות היתי גם מצביע לHL2 EP2.

שתי משחקים שעשויים ממש טוב וממש כיף לשחק בהם.

מCRYSIS התלהבתי הרבה פחות. הבטא והדמו לא הרשימו אותי במיוחד. לא יצא לי עדיין לשחק במלא ואני לא ממהר לשים עליו את הידיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוחה!

איך הכנסת את S.T.A.L.K.E.R.:SoC לרשימה אבל השארת בחוץ את Soldier of Fortune: Payback?

אופסס... :kopfpatsch:

מתנצל בשם מעריציה המושבעים של משחק המופת הזה.

הוא לא נכנס לרשימה רק מהעובדה שחחשתי שייקח ל COD4 את הבכורה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...