אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4 - עמוד 65 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מממ ממה שהבנתי מהתיאור באתר הנ"ל, הקובץ פשוט מאפשר להפעיל את התוכנה למי שזה לא עובד אצלו (כמו אצלי למשל).

אצלי זה עזר ועכשיו זה עובד בצורה נחמדה למדי, רק שאני לא יודע איפה אני מוצא את הטמפרטורה של איזור ב"ש והדרום וזה לא מכוייל אצלי (רק בטמ"פ אגב צריך למצוא כל אחד ולעיר שלו).

הפעלתי את הקובץ רג'יסטרי כאשר הסיידבאר היה מכובה, ולאחר מכן ריסטרט של המערכת, לאחר הריסטרט עשיתי עריכה לרג'יסטרי והוספתי "1" בכל שורה שרציתי שתופיע לי בתוכנה (כגון טמפרטורה, פעילות מעבד HDD וכו') לאחר מכן הפעלתי את הסיידבאר, והטאבים הופיעו באמצע המסך, רשום בקובץ להזיז את הטאבים סתם על המסך לשניה (לא לתוך הסיידבאר!) ולהמתין כחצי דקה, לאחר מכן למשוך אותם אל תוך הסיידבאר, לאחר מכן זה הופיע לי בתוך התוכנה ללא בעיה.

תסתכל בקובץ עצמו זה 3K של קובץ, הוא מפרט לך בדיוק מה צריך לעשות...עניין של כמה דק' עבודה בדיוק :)

עריכה:

אגב אני מוסיף לכאן את האתר של הטמפרטורות השונות בעולם, יש שם את הערים הגדולות והחשובות לרוב (עד שמצאתי את ב"ש...)

http://xoap.weather.com/

תרשמו את שם העיר במדוייק או תעשו חיפוש לפי מדינה (במקרה שלנו ISRAEL), ופשוט תבדקו לפי האותיות אם אתם מתקשים למצוא את העיר שלכם,

לאחר שתמצאו את העיר תעתיקו את השורה של שם העיר והמדינה (כמו אצלי במקרה, Beersheba, Israel)

ואז תקבלו את הטמפ" המדוייקת) ולאחר מכן תוסיפו את זה לטאב של הטמ"פ בסיידבאר.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו אייקונים ששמתי אחד אחד,לא חלק מהחבילה (שלא כזאת יפה, פשוט קשה למצוא חבילות מלאות עם אייקונים גדולים)

לשלוח לך אותם ?

הTASK BAR זה זה: (applied with tuneup utilities 2009 )

http://www.vistaknowledge.com/vista-themes/m7-remix-ii-vista-theme/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את זה ואני לא מבין איך מתקינים.

יש שתי תיקיות שכשאני מפנה לשם את ויסטה מהSECTION שנקרא THEMES ועושה BROWSE, הוא לא מוצא בתיקיות האלה כלום בשביל להפעיל את מה שהורדתי בשתי התיקיות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את התוכנה TUNEUP UTILITIES, בין כל מה שהיא מציעה (ניקוי רג'יסטרי, איחוי, הסרת תוכנות וכו') יש גם אפשרות לשנות THEME, דרך הויסטה עצמו אתה לא יכול...

תבדוק פרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...