אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4 - עמוד 58 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קרה, נעלבתה בגלל מה שאמרתי על הטקסט בספארי?

Black Rain, זה שזה ניראה מטושטש זה לא נורא, כי זה לא רקע סטטי.

משהו אולי מכיר שיטה שGADGETS של , יהיו על שלוחן העבודה ללא הסיידבר כמו בWIN7, ואני לא מעוניין להשתמש בתוכנה צד שלישי כמו הווידגטים של יאהוו, אני יודע איך שאפשר להוציא את הגאדגטים מהסיידבר, אבל אני לא יודע איך אפשר לסגור את הסיידבר ושהגאדגטים ישארו.

נפגעתי ממש לא, קודם כל אם אני נהנה להשתמש בדפדפן, בגללך אני לא יפסיק להשתמש בו... הוא נוח לי, קריאת טקסטים מאוד חשובה לי וה- Font Smoothing היא פיצ'ר מאוד חשוב בשבילי..

למה אמרתי שאתה אחד המעצבנים בפורום, כי נראה שאתה בכוונה רוצה לבעס אנשים, לדעתי KDE הוא ממשק מאוד יפה ואפשר לשחק איתו הרבה יותר מווינדוס.. זה אחד, דבר שני, מעניין אותי לראות איך הדסקטופ שלך נראה, לראות מה הטעם שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפגעתי ממש לא' date=' קודם כל אם אני נהנה להשתמש בדפדפן, בגללך אני לא יפסיק להשתמש בו... הוא נוח לי, קריאת טקסטים מאוד חשובה לי וה- Font Smoothing היא פיצ'ר מאוד חשוב בשבילי..

למה אמרתי שאתה אחד המעצבנים בפורום, כי נראה שאתה בכוונה רוצה לבעס אנשים, לדעתי KDE הוא ממשק מאוד יפה ואפשר לשחק איתו הרבה יותר מווינדוס.. זה אחד, דבר שני, מעניין אותי לראות איך הדסקטופ שלך נראה, לראות מה הטעם שלך..

[/quote']

אם זה נוח לך, תהנה, לי הוא ממש לא נוח וגם ממש לא יפה.

אני ממש לא אומר כדי לעצבן אנשים, אני אומר מה שאני חושב, וזכותי לחשוב מה שאני רוצה (ועד כמה שאני זוכר גם יש חופש ביטוי), אתה אוהב KDE יופי, הוא ממש לא בטעם שלי ולדעתי גם לא נוח.

את הדסקטופ שלי פספסתה, הוא בראש העמוד, אני משנה אותו כל כמה ימים כי זה נימאס לי מאוד מהר ומעביר למשהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא

העדפתי את 8.10 (גירסת 64bit)

ד"א (שיהיה גם גיבוי בשבילי אם אני שוכח) שם הערכת נושא:

shiki

אני משתמש בshiki-brave (כחול, יש גם כתום (כמה אפשר כבר עם צבע החרא הזה?) אדום וירוק)

שכחתי לעלות תמונה עם יותר "מידע" (והפעם באיכות נורמאלית)

screenshot1bs8.th.pngthpix.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי לי איזה samurize נחמד למעלה שלאט לאט אני אפתח ואעיף את הסיידבאר קיבינימט :smile1:

אם יש לכם רעיונות מה אפשר להוסיף או איך לשנות כדי שיראה יותר נחמד אני אשמח לשמוע..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...