רוצה לקנות גיטרה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות גיטרה

DrecK

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מקווה שברור לך שבלי שום סיבה.

כלי זמר שהם בערך היבואנים היחידים מביאים את הדגמים הכי זולים של גיבסון ונותנים להם מחירים כאילו הם הדגמים הכי יקרים. פאק, לס פול BFG עולה 970 דולר, שלפי שער הדולר הנוכחי זה 3600 שקל בערך... בכלי זמר 5200. למה בארץ לס פולים מתחילים בערך ב5500 שקל? למה לעזאזל? המחירים כפולים ויותר מאשר בחו"ל.

ההגדרה שלך ללואו- מיד אנד מעוותת.. אתה חושב שכל מי שאתה רואה ביוטיוב עם לס פול הוציא יותר מ1400 דולר רק על גיטרה? איך היא כלכך פופולרית אם היא כלכך יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאין סיבה למחירים הגבוהים,

ועוד דוגמה מצמררת היא שה KH 202 LTD עולה 400$ בסך הכל, ובארץ היא מגיעה ל 2800 ש"ח במרום.

400$ זה בערך 1600 שקל,

ותסכים איתי שאם חבר שלך יגיד לך שהוא קנה גיטרה פצצתית ב1600 שקל אתה תרים גבה ("כאילו כמה היא כבר יכולה להיות טובה בכזה תקציב").

מה שאני מנסה להגיד זה שבתקציב של גיטרה איכותית במחירים של חו"ל,

אתה מקבל בארץ את הלו אנד של כל חברה (בעצם לא כל חברה, כמו ג'קסון לדוגמה שבארץ המחירים שלהם די טובים).

לא הבנתי את הטיעון שלך לגבי הלס פול בחו"ל, לס פול סטודיו עולה 1000$ פחות או יותר וזה לא סכום אסטרונומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאין סיבה למחירים הגבוהים,

ועוד דוגמה מצמררת היא שה KH 202 LTD עולה 400$ בסך הכל, ובארץ היא מגיעה ל 2800 ש"ח במרום.

400$ זה בערך 1600 שקל,

ותסכים איתי שאם חבר שלך יגיד לך שהוא קנה גיטרה פצצתית ב1600 שקל אתה תרים גבה ("כאילו כמה היא כבר יכולה להיות טובה בכזה תקציב").

מה שאני מנסה להגיד זה שבתקציב של גיטרה איכותית במחירים של חו"ל,

אתה מקבל בארץ את הלו אנד של כל חברה (בעצם לא כל חברה, כמו ג'קסון לדוגמה שבארץ המחירים שלהם די טובים).

לא הבנתי את הטיעון שלך לגבי הלס פול בחו"ל, לס פול סטודיו עולה 1000$ פחות או יותר וזה לא סכום אסטרונומי.

KH 202 עולה 2300 אחרי אי- אלה כיפופים בקילומבו בחיפה, והם מוכנים לרדת עוד. ובמחיר תיקח viper 200fm :) בעצם, זה תלוי בסגנון. אני משוכנע שבחרתי נכון אבל זה עניין אישי.

לגבי ג'קסון המחירים היו טובים, הDK2 שקניתי לפני שנה בערך עלתה אז 2400 אם אני זוכר נכון. היום כלי זמר "במבצעים" והיא עולה 2890 אם אני זוכר כמו שצריך.

מה הבעיה? שלס פול סטודיו עולה 6000 בערך בכלי זמר, ו1000 דולר בשער של היום זה 3800 שקל. תיקון: 3970. בוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת מיופי? זאת אומרת זה נחמד כשיש לך FLAMED OR QUILTED MAPLE TOP לאיזה לס פול או PRS CUSTOM 22. אבל זה לא מה שהופך את הכלי לכלי (מה גם שהגטרה הזאת מעוצבת עבור בני 16 או בני 16 בהתפתחותם).

גם לא ההאמבקרים האלה שיתנו צליל מכאני דוחה - לא הופכים את הכלי הזה לשווה משהו. גם לא הגשר צף המעפאן הזה.

אני מצטער, זה צעצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Feedmeh הviper והKH-202 זהות מבחינה תכנית רק העיצוב שונה,וסופרסטאט יותר יפה מSG לדעתי..ולדעת אחרים,זה עניין של טעם.

זה לא ממש נכון, אמנם יש אותם פיקאפים אבל העצים שונים, העובי שלהם, המבנה של הגיטרה ושל הצוואר בעיקר, והגשר השונה (FR לעומת טיונומטיק ) מובילים לשינוי טונאלי מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מהותי. השוויתי את שתי אלה שעות והוויפר פשוט נשמעת מלאה יותר, חמה ויותר ומסיבית יותר. (פיקאפים זה לא הכל?) חוץ מזה שאיכות ההרכבה של הKH202 הייתה די בינונית, אפילו בגיטרת התצוגה המטופלת הגשר היה רופף לגמרי (ובחנות אמרו לי שזה לא ממש אשמתם, אלה שחיקה טבעית מהירה במיוחד. ואני מאמין).

לגבי היופי.. בעין המתבונן.

^^^ על מה אתה מתבסס בדיוק ??

וחוץ מזה כל הליין הזה של LTD של הגיטרות ב400$ זה אותה החומרה רק בעיצוב שונה...

כמו מה שכתבתי לבחור מלמעלה. זה לא אותה החומרה, זה אותם הפיקאפים. וגם זה לא ממש נכון לכל הגיטרות, ולוויפר יש COIL TAP שאין לKH.

נוב, זה לא ממש נכון. לKH יש צליל די ריק ומכאני שדווקא מתאים לhi gain, אבל המרחק מפה ל"צעצוע" הוא די גדול. (חוץ מהפלוייד). ולגבי העיצוב, כן, מה לעשות, חלק מהרעיון בליין של KH הוא הפוזה של קירק. שהיא לצורך העניין גיטרות שחורות וגולגלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,טעות שלי.

לפי מה אתה קובע שאיכות ההרכבה שלה בינונית?

בגקסון שלי יש FR ואני שוחט אותו לגמרי מבחינת שימוש,הוא נשאר מכוון כמו שצריך בלי בעיה כבר המון זמן..FR זה גשר מצוין והמון מוזיקאים עובדים איתו..

העץ עצמו זניח יחסית לפיקאפים,בטח שלא עם ציוד והגברה פשוטים,יש הבדל ב"חמימות" הצליל אם יש לך 24 או 22 סריגים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...