דחוף!בקשה בקשה תעזרו לי ב oc ל 8800GTX!!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף!בקשה בקשה תעזרו לי ב oc ל 8800GTX!!!

zombie

Recommended Posts

אז ככה אני עכשיו עומד על

core bus :630

memory bus:1020

מקורי:

core bus:575

memory bus:900

בהתחלה הייתי על bus :635 אבל אז הוא היה ניתקע ב 3dmark06 אז הורדתי חזרה ל630 ויסתדר

ו memory bus:1035 אבל כניראה שהכרטיס יתחמם וקיבלתי קוים מוזרים כשיחקתי קרייסיס(על הגדרות very high 12080x1024 בלי aa)

המעלות הגיעו ל80 וכניראה שזה יותר מידיי...אז העלתי תמאורר ל90% ..(כשאני משחק אני לא שומע את זה אבל ב 2d כשאני בשולחן עבודה זה מפריע)

הכרטיס במעמץ על 70 ואני לא מקבל קוים סגולים ומוזרים אבל עכשיו אני לא על very high זה משנה?אני יכול להעלות עוד את ה oc אתם חושבים?

והאם יש אפשרות שהמאוורר אוטומטית ב 3d יהיה על 90 ועל 2d יהיה על 60?אם כן אז איך?

ביצעתי את הoc דרך ntune

וגם ניראה לי קיבלתי מכל ה oc הזה באיזה 5-10 fps שזה כלום...

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד RivaTuner...כמו כן את מוזמן לעלות מה שבאלך ואיפה שבא לך...כל עוד אתה לא פוגע בכרטיס מבחינת טמפ' וארטיפקטים..

ו70-80 מעלות לכרטיס שלך במאמץ זה בסדר..

בקשר לcore

אני הגעתי ל corebus:635 ואז זה התחיל להיתקע בבנצ' מארק זאת אומרת שאני לא יכול להמשיך עוד בcore?

ובקשר לmemory

אמרו לי אבל שאם אני מעלה את הזיכרונות אני מחמם אותם ותוכנות מראות טמפרטורה כללית של הכרטיס ולא טמפרטורה של זיכרונות ואז אני יכול לחשוב שאה וואלה זה על 60 מעלות אבל הזיכרונות רותחים..

זה נכון?או שרק לידאוג שהטמפרטורה הכללית של הכרטיס לא תעלה?

ומז"א אני יכול כמה שבא לי להעלות(אתה מדבר על זיכרונות כן? כי הכשהעלתי תליבה זה ניתקע) לא צריך לעשות מוד פיזי ולעלות מתחים?או שזה רק עניין של קירור?כי אם כן אז אני יקנה מטורף ויעשה oc קיצוני לגמרי לזיכרונות!

ועוד דבר :אני רוצה שכשאני בשולחן עבודה המאורר יהיה נגיד על 25% ובמשחקים 100% איך עושים את זה?(שזה יהיה אוטומטי כן...)

ואותו דבר לגביי ה oc שהוא יופעל רק כשאני משחק וכשאני יצא הoc יעלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי יש גם את הטמפ' של הסביבה..אבל זה לא עקרוני..שכן ברגע שהזיכרונות יתחממו יותר מדי..

אתה תתחיל לראות ארטיפקטים - קווים/צורות ועוד שלא קשורים לגרפיקה של המשחק...

ועם גוף יותר טוב יש סיכוי שתוכל לעלות עוד קצת בתדר אבל אל תצפה למהפך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה אני עוד יוכל להעלות עם טוב?

ובקשר לאירור וoc...

איך אני עושה שרק כשאני מפעיל משחק המאורר יהיה על 100% וכשאני יוצא זה יהיה על 25%?

ויש אפשרות לעשות אותו דבר עם ה oc?שרק כשאני משחק יהיה את ה oc?

תודה רבה! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר שוב ואומר..יכול להיות שתוכל לעלות את הליבה והזיכרונות בעוד קצת..ויכול להיות שלא..אני לא יכול להבטיח לך..

וכמו שציינתי כבר תוריד RivaTuner ובלשונית FAN תגדיר את המאוורר במצבים שונים (3D/2D וכו)..

בעיקרון לכרטיס יש מנגנון עצמאי..בו הוא מוריד את תדר הליבה במצב של 2D ומעלה בחזרה במצב של 3D..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע תודה רבה לך על העזרה והזמן

לרוב האנשים ממש לא בא לעזור לכל מיני נובים כמוני

אבל אתה באת הקדשת זמן ועזרת לי ואני מעריך את זה מאוד!!!!תודה רבה לך!!!!!!!!! :yelclap:

רק עוד שתי דברים

על איזה אתה ממליץ עד 300 ש"ח?

חשבתי על duorb של Tt יש יקרות ממש טובות עליו...

מה אתה אומר?

וכשאני לוחץ ב rivatuner על apply בלשונית של הfan אז הbars חוזרים חזרה למקום שהיו בהתחלה

עשיתי בבאר של 2d 25% בבאר של low 3d 50% ובבאר של performace 3d 96% לחצתי apply וזה לא עבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"וכשאני לוחץ ב rivatuner על apply בלשונית של הfan אז הbars חוזרים חזרה למקום שהיו בהתחלה

עשיתי בבאר של 2d 25% בבאר של low 3d 50% ובבאר של performace 3d 96% לחצתי apply וזה לא עבד"

מה לעשות לגבי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"וכשאני לוחץ ב rivatuner על apply בלשונית של הfan אז הbars חוזרים חזרה למקום שהיו בהתחלה

עשיתי בבאר של 2d 25% בבאר של low 3d 50% ובבאר של performace 3d 96% לחצתי apply וזה לא עבד"

מה לעשות לגבי זה?

אתה משתמש בגירסה האחרונה של התוכנה (2.06) ?

תשנה בלשונית FAN את ההגדרות שמסומנות בריבוע אדום..מAUTO לDIRECT..וV בסעיף למטה..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...