אני רוצה להוסיף זיכרון... לזרוק את הזכרונות הישנים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה להוסיף זיכרון... לזרוק את הזכרונות הישנים?

LastForOne

Recommended Posts

שלום,

אני עובד עם הרבה ישומים כבדים ולפעמים אני שם לב שלמחשב טיפה קשה לסחוב... [אל תמליצו לי על דברים כמו בדיקת , רג'יסטרי, וכאלה כי בזה המחשב שלי הוא 100%]

בזמן שאני מפעיל משחקים שנחשבים טיפה כבדים.. לדוגמא סימס 2 על הגדרות גבוהות... אני מסתכל בTask Manager ואני רואה שהמעבד בכלל לא מתאמץ... וזאת לא בעיה שלו... אבל אני שם לב שנשארים לי רק 40 - 20 מ"ב פנויים בזיכרון ...

כרגע הזיכרונות שלי הם שתי סלוטים של 256 מ"ב ... לפי CPU Z כל אחד מהם פועל על 200 מגהרץ, ככה שבכללי יש לי זיכרון 512 מ"ב במהירות 512 מגהרץ... 1

אני רוצה להוסיף עוד ג'יגה זיכרון... .. שתי סלוטים של 512... בלי לזרוק את הזיכרונות הישנים..

השאלה היא איזה מהירות כדאי לי לקחת? האם הזיכרונות הישנים יהוו "צוואר בקבוק" ויהפכו את המהירות הגבוה של הזיכרונות החדשים ללא אפקטיבית?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לחבר שני סוגי זכרונות , DDR1 יעבוד רק עם DDR1 ולא עם 2 גם כן.

לכן , במעבר ל תהיה חייב להוציא את ה DDR1 שיש לך עכשיו.

מעבר לכך, היום אפשר להשיג 2G זיכרון במחיר של פחות מ 270 ש"ח ולכן גם לא כדאי לקנות 512X2 מה גם שלא תוכל לשדרג אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם מערכת מחשב כמו שלי צריכה שתי ג'יגה זיכרון?

אז זאתומרת שלמרות שיש לי שתי סלוטים לDDR ושתי סלוטים לDDR2 אני בחיים לא אוכל לנצל את כולם בו בזמנית?

יהיה לי מאוד חבל לזרוק בני שנתיים לפח... אין מה לעשות איתם? אין לי עוד מחשב שאפשר לשים בו את הזכרונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 2 אפשרויות:

הראשונה היא להוציא את הזיכרונות הישנים ולשים 1GB של .

האפשרות השניה היא להוציא את הזיכרונת הקיימים, ובמקומם לשים 1GB של DDR1 מה שלא מומלץ בכלל מאותה סיבה שהלוח שלך תומך בDDR2. (ורק לידע כללי - הרבה יותר זול מ-DDR1)

בקיצור, בכל מקרה תצטרך להוציא את הזיכרונות שיש לך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שכזה בגלל שהלוח שלי תומך בעד 2 גי'גה הלוח יתמוך נגיד ב1998 מגה... והזיכרונות יהיו 2001 מגה.. כי בדברים האלה זה לא מדוייק..

אגב אני לא יודע בכלל אם שיפור הזיכרון יעזור לביצועים... הוא יעזור?

ואיזה מהירות כדאי לי לבחור אגב? וכמה CL? הבנתי שCrosair זאת חברה טובה גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות להשיג לפחות במהירות 667, ההפרש מאוד קטן ויתן לך אופציה בעתיד אם תשדרג מערכת למעבדים החדשים להעביר את הזכרונות איתך במקום לזרוק גם אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...