מפרט AMD למשחקים כולל OC עד3800 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט AMD למשחקים כולל OC עד3800

Miyota

Recommended Posts

במידה ואתה רוצה איכותי אחר מלבד הוולקנו 7+ תצטרך להשקיע כ- 220 ש"ח בגוף SK-7 ומאוורר SF2 שייתנו מעולה. אם אינך רוצה להשקיע כל כך הרבה בקירור, הוולקנו 7+ הוא הקנייה הנכונה בפחות מ-150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בחרת ב8RDA+ אם 166 יספק אותך? אני מציג לרדת מהר לK7NCR18D-Pro של . לזה הV7+ בהחלט שיספיק, כמו כן. המארז שבחרת לא יהיה מקורר בצורה טובה, אבל אם כבר הגעת לכזו רמה של מארזים, הייתי מציע לעבור לCI-6A19 של Compucase. מארז שיגיע עם ספק מבית Heroichi אשר יספק מתחים יציבים יותר. דבר שיעזור לך בשביל הOC. כמו כן, גם סטיק בודד יהיה מעשה חכם בשביל הOC.

עכשיו, עם החיסכון הזה שהגיע ל300שקלים בקירוב, מה עושים? בעיקרון הייתי ממליץ לחסוך, אבל אם לתכנן מפרט טוב יותר, הייתי ממליץ להחזיר את ה8RDA+ ולקחת טוב יותר למעבד. דבר שיביא לOC כבד יותר ופשוט ישיג יותר ביצועים. כך יצאת בזול ולא בזבזת כסף מיותר על רכיבים שונים. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לNike אני ינסה להגיע ל200+

אין לי בעיה לעבור לסטיק אחד אבל מה עם הDual channel?

בקשר למארז ולספק אם תוכל לתת לי לינק כדי שאני יראה אותו.

ודבר שני.

יש לאחי לוח של 8k9a2+ וזה לוח פצצתי!

אני מעדיף להשקיע על הלוח מאשר להיתקע עם משהו שהיכולות של הOC שלו ממש נמוכות

יש לי 7vrxp שהוא לוח מעולה אבל בOC דפוק. אז אני מעדיף להוסיף עוד 100-200 ולדעת שקניתי את הכי טוב שיש היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהבנת את ההודעה שלי, אבל אם לסכם את מה שאמרתי, הצעתי לרדת לסטיק אחד של זיכרון ולקחת קירור ומארז טובים יותר. את הR9500P תוכל להחליף לאחד זול יותר בגרסאת OEM. תאמין לי שעם החסכונות הקלילות שאני מביא לך, יכלת לקחת AXP2100+. תן לי לסכם הכל בעבורך תוך מפרט שיראה טוב יותר לעין מאשר הסברים.

AMD Xp 1700+ [JIUHB Stepping] -406nis

nVidia nForce2 Epox EP-8RDA+ [A3 Stepping] -750nis

Winbond 512MB PC3200 400MHz [bH-5 Chip] -617nis

Compucase CI-6A19 Case +Heroichi 300Watt PSU -340nis

Thermalright SK-7 +ThermalTake SmartFan2 -300nis

ATi Radeon 9500 Pro 128MB SD- -1212nis

חסכתי לך 150ש"ח והשגתי לך מפרט טוב יותר שיגיע לביצועים טובים יותר עם OC. מה שכן, תוכל לקחת 8RGA+ שיביא את הOC למצב טוב עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה NIke על המפרט

בקשר לכרטיס מסך אתה צודק אני יחליף לOem גם ככה הקופסא בסוף תיזרק. דריברים אין בעיה להשיג.

בקשר למאורר אני לא מתכוון לעשות עכשיו Oc אז הvolcano 7+ יהיה מעל ומעבר

ושמעתי שיש מחסור ב8rga בגלל זה לא הזמנתי אותו (תקן אותי אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...