רוצה לשרוף את מסך המחשב. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשרוף את מסך המחשב.

BIGmaMA

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח לפי התאורים שלך שמת ליד המסך מקור מגנטי... זה לא ישרוף את המסך אלה רק יפיק צבעים יפים.

פיתרון:

תיקח דלק.

תיקח גפרור.

מפה אני מאמין שתצליח להמשיך

(רצית לשרוף לא? :D )

נ.ב

למה לעזעזל אתה רוצה לשרוף את המסך?!?!?!?!??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשרוף כאילו שלא ידלק יותר,כשינסו להדליק אותו אז יהיה שחור ולא יראו כלום....

הסיבה היא שאם המסך שלי נדפק אז להורים שלי לא תהיי ברירה ויצטרכו לקנות לי מסך חדש [lcd]ואני לא יצטרך לחכות ליומהולדת או לאיזה חג ולקבל את זה במתנה...אם המסך שלי נדפק היום,סוף החודש,חודש הבא יש לי מסך חדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי והם לא יקנו לך כלום

והמסך היחיד שיהיה לך זה של הפלאפון.

אין לך ערך לכסף?

רוצה LCD? תמכור את מה שיש לך עכשיו ותלך לעבוד

פרזית.

הקדמת אותי בשניה :)

כנראה שטעיתי, חבל.

הלוואי ולא יקנו לך מסך בחצי שנה הקרובה.

שתלמד שלא שופכים מים מלוכלכים לפני שמשיגים מים נקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם ? נדפקתם רצח ,הא? יש לי מסך ישן רצח מכיתה ב', עד לפני שעתיים היה לי מסך בסדר,הלכתי למחשב של אחותי ולקחתי את המסך הישן שלי [מכיתה ב'] עכשיו אני כיתה י'. ההורים כבר אמרו שעוד מעט יקנו לשנינו lcd אבל אני רוצה להקדמים את זה,אז אני דופק תמסך שלי....במקום שאני יקבל אותו בעוד 3 חודשים אני יקבל אותו חודש הבא.מה הבעיה? ההורים מודעים לזה שיש לי מסך חרא והם לא ממהרים לקנות לי lcd כי המסך הנוכחי שלי עובד "מצויין"[ הם לא מבינים ] אז אם הם יראו שהוא לא מצויין כמו שהם חושבים אז הם יקדימו את הקניה.

יש מבינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשרוף כאילו שלא ידלק יותר,כשינסו להדליק אותו אז יהיה שחור ולא יראו כלום....

הסיבה היא שאם המסך שלי נדפק אז להורים שלי לא תהיי ברירה ויצטרכו לקנות לי מסך חדש [lcd]ואני לא יצטרך לחכות ליומהולדת או לאיזה חג ולקבל את זה במתנה...אם המסך שלי נדפק היום,סוף החודש,חודש הבא יש לי מסך חדש :)

תעשה קצר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאם ההורים שלך היו רוצים/מסוגלים לקנות לך עכשיו את המסך הם היו עושים את זה עכשיו.

שום דבר לא אמור לקרות למסך בן 9 שנים בכמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפונק!

אין לך כסף לקנות מסך אז אתה תהרוס את המ שיש לך עכשיו?

מקווה שלא יקנו לך חדש ותדפק בלי מסך בכלל.

נראה מה תעשה אז.

אוליי תצא לעבוד....

אתה רוצה לשרוף?

פשוט תעשה קצר. תכניס הרבה מתח למסך....

אבל זה החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי והם לא יקנו לך כלום

והמסך היחיד שיהיה לך זה של הפלאפון.

אין לך ערך לכסף?

רוצה LCD? תמכור את מה שיש לך עכשיו ותלך לעבוד

פרזית.

כל כך צודק. איך אני שונא ילדים שמנסים לדפוק את ההורים שלהם בכל מני דרכים מפגרות. זה כמו הפרחות האמריקיות בMTV בתוכנית של היומולדת 16, שאם האבא לא מסכים לעשות להן מסיבה בכל המשכורת שלו למשך שנה, הן מאיימות שהן יזדיינו עם חצי שכונה ויכנסו להריון מהבן של השכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם ? נדפקתם רצח ,הא? יש לי מסך ישן רצח מכיתה ב', עד לפני שעתיים היה לי מסך בסדר,הלכתי למחשב של אחותי ולקחתי את המסך הישן שלי [מכיתה ב'] עכשיו אני כיתה י'. ההורים כבר אמרו שעוד מעט יקנו לשנינו lcd אבל אני רוצה להקדמים את זה,אז אני דופק תמסך שלי....במקום שאני יקבל אותו בעוד 3 חודשים אני יקבל אותו חודש הבא.מה הבעיה? ההורים מודעים לזה שיש לי מסך חרא והם לא ממהרים לקנות לי lcd כי המסך הנוכחי שלי עובד "מצויין"[ הם לא מבינים ] אז אם הם יראו שהוא לא מצויין כמו שהם חושבים אז הם יקדימו את הקניה.

יש מבינה?

אבל למה לשרוף אותו? יש במדינה הזאת מספיק עמותות שישמחו לקבל מסך כזה (גם אם הוא בן שמונה) - ואני מבטיח לך שאם תציע להורים שלך לתרום את המסך הנוכחי ולקנות אחד חדש הם לא יהססו לרגע (במידה ויש להם את היכולת לקנות כעת מסך חדש).

ד"א, אמרת שאתה בכיתה י', נכון?

כי בגיל הזה אתה אמור כבר להבין שאם תמשיך עם דרך החשיבה הזאת, תגמור בסוף כמו כמה מחברי הפורום (*אהם* פאנבוי *אהם*).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...