low fps in crysis!!! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

low fps in crysis!!!

zombie

Recommended Posts

צריך עזרה

המפרט:

8800GTX

Q6600 @ 3.2

2GB 800Mhz

אני מקבל בקרייסיס fps שלא מצליח להגיע ל30!בהגדרות של very high פרוץ בלי סינון...

אמרו לי לעדכן דרייברים נכנסתי לאתר של הורדת בטא

לא הרגשתי הבדל

אחר כך הורדתי שלא בבטא........

מה עושים?

אפשר קישור אולי לדרייבר המתאים?

הווינדווס sp2 32 bit

תודה רבה מראש :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשחק על HIGH וכמה הגדרות בודדות על VERY HIGH ויהיה בסדר :xyxthumbs:

אני משחק ככה וזה חלק.

בכל מקרה יש דיון ראשי על המשחק.

שטויות!!! לי יש 8800GT OC2 BFG ואת המעבד שלו בסטוק ואני מריץ את הכל על VH + 2AA....מעל ל30 FPS רוב הזמן....[1280*1024]....

כנראה שאתה משחק על רזולוציה גבוהה מזו, אם לא תוריד את הדרייבר העדכני ביותר גם לכ.מ. וגם תשה עדכון [אם יש] לביוס....

אם לא עוזר אני ממש לא יודע כיצד לעזור לך...יכול להיות שקיבלת את הGTX הכי גרוע שיצא מהמפעל...=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות!!! לי יש 8800GT OC2 BFG ואת המעבד שלו בסטוק ואני מריץ את הכל על VH + 2AA....מעל ל30 FPS רוב הזמן....[1280*1024]....

כנראה שאתה משחק על רזולוציה גבוהה מזו, אם לא תוריד את הדרייבר העדכני ביותר גם לכ.מ. וגם תשה עדכון [אם יש] לביוס....

אם לא עוזר אני ממש לא יודע כיצד לעזור לך...יכול להיות שקיבלת את הGTX הכי גרוע שיצא מהמפעל...=\

א אלו לא שטויות, כי פותח הטראד לא ציין הגדרות מלאות, רזולוצייה\AA\AF וכולי..

ב יש מלא סוגים של VH, חלקם מיוחדים שלא מורידים FPS בקושי ויש חלק שמורידים בהרבה FPS

ג שאתה בודק FPS אל תגיד יש לי ככה וככה, תריץ תוכנה לבדיקה, תאמין לי שה-FPS שמה יותר נכון כי הוא מראה בממוצע כמה FPS יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א אלו לא שטויות, כי פותח הטראד לא ציין הגדרות מלאות, רזולוצייה\AA\AF וכולי..

ב יש מלא סוגים של VH, חלקם מיוחדים שלא מורידים FPS בקושי ויש חלק שמורידים בהרבה FPS

ג שאתה בודק FPS אל תגיד יש לי ככה וככה, תריץ תוכנה לבדיקה, תאמין לי שה-FPS שמה יותר נכון כי הוא מראה בממוצע כמה FPS יש לך.

א)

בלי סינון...
סינון = filtering = AA.

ב)הכל אצלי על VH.

ג)כל הנתונים שאמרתי הם על סמך התוכנה - "Crysis Bench Tool".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מתלהב כל כך?

זה ברור שכמה שאתה יורד ברזולוציה תריץ מהר יותר

לי מבחינתי קודם כל חשוב פרימים ורזולוציה ורק אחרי זה פילטרים והגדרות

אבל הורדתי הכל למדיום לקבל משחק חלק לחלוטין והגרפיקה בסדר גמור גם ככה

אולי אני יכול לשחק בהגדרות יותר אבל אין לי אף רצון לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט פותח הטראד תריץ בדיקה על High בילבד על הרזולוצייה 1280x1024 ו-X-BLADE, תריץ גם אתה בדיקה על אותם הגדרות.

וניראה כמה FPS תקבלו וככה נוכל לדעת עם משהו לא בסדר ועם ה-FPS שלך תקין.

את הבדיקה תריצו בתוכנה הזו.

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1791

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מתלהב כל כך?

זה ברור שכמה שאתה יורד ברזולוציה תריץ מהר יותר

לי מבחינתי קודם כל חשוב פרימים ורזולוציה ורק אחרי זה פילטרים והגדרות

אבל הורדתי הכל למדיום לקבל משחק חלק לחלוטין והגרפיקה בסדר גמור גם ככה

אולי אני יכול לשחק בהגדרות יותר אבל אין לי אף רצון לזה

גם לי אותו דבר...רק שאם הפריימים מעל 30 אני לא רואה שום הבדל. אם אין לך רצון זאת הבעיה\יתרון שלך....אבל רוב האנשים רוצים שהמשחק שלהם יוצג באופן הכי טוב.....ןאני לא מתלהב אני רק תוהה כיצד התופעה מתרחשת לפותח הת'ראד זה הכל....

פשוט פותח הטראד תריץ בדיקה על High בילבד על הרזולוצייה 1280x1024 ו-X-BLADE, תריץ גם אתה בדיקה על אותם הגדרות.

וניראה כמה FPS תקבלו וככה נוכל לדעת עם משהו לא בסדר ועם ה-FPS שלך תקין.

את הבדיקה תריצו בתוכנה הזו.

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1791

אני הרצתי את הבדיקה עם התוכנה הנ"ל והרזולוציה הנ"ל כשהל על VH ו2AA.

הAVG יצא 32 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אותו דבר...רק שאם הפריימים מעל 30 אני לא רואה שום הבדל. אם אין לך רצון זאת הבעיה\יתרון שלך....אבל רוב האנשים רוצים שהמשחק שלהם יוצג באופן הכי טוב.....ןאני לא מתלהב אני רק תוהה כיצד התופעה מתרחשת לפותח הת'ראד זה הכל....אני הרצתי את הבדיקה עם התוכנה הנ"ל והרזולוציה הנ"ל כשהל על VH ו2AA.

הAVG יצא 32 FPS.

תריץ אותה על High רגיל ולא ערוך, וללא AA, ואני יגיד לך למה לא להריץ עם VH

כי יש מיספר סוגים אנשים יכולים לערוך קובץ ככה וככה ולשחק עם ההגדרות של ה-VH וחלק יקבלו FPS נמוך וחלק גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק ברזולוציה של 1680X1050 .........בגלל זה -> שני הגדרות על VERY HIGH וכל השאר על HIGH במצב הזה זה חלק.

וכמה זמן עד ש PATCH יוצא....מה יהיה איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...