מבקש המלצה לכרטיס מסך עד 2000 ש"ח שוקל מעבר מ GTS8800 &#150 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לכרטיס מסך עד 2000 ש"ח שוקל מעבר מ GTS8800 &#150

צפיד

Recommended Posts

מבקש המלצה לכרטיס למשחקים וHD.

המערכת:

מעבד Q6600

לוח של (סורי לא אמר דגם)

RAM 4 GB 800MHZ

כרגע כרטיס של GIGABYTE GTS8800 640MB

חושב לשדרג את הכרטיס מסך עד לסכום 2000 ש"ח.

אופציות:

GT8800 של ,הבנתי שיש דברים שהוא לא חזק מה GTS (גירסא 640MB),האם לדעתכם זה מצדיק שדרוג?

כמובן ה GTS8800 של נכנס בתקציב אבל הבנתי שהוא חזק ממש במעט מGT.

האם קיים GTS חדש מ ASUS?

הבנתי שתאריך ההשקה קרב ובא ויצאו גם גירסאות של 1 GB האם אז השדרוג ניהיה הרבה יותר משמעותי?

נברתי בפורום לפני והתשובות די אמביולנטיות,כנראה בגלל שעד לפני שבועיים דברים לא היו בהירים מספיק.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי, כבר יש לך 8800gts שאתה מעוניין לשדרג או שעדיין לא רכשת כרטיס ?

* אם עדיין לא רכשת, קח 8800gt, או את ה-gts החדש (g92) שעדיף עליו.

* אם כבר יש לך 8800gts, קשה לי להמליץ לך לשדרג, אבל זה תלוי בכמה אתה יכול למכור את הנוכחי.

אני אישית שידרגתי gts640 ל-gt (שניהם מומהרים). לפני שקופצים עליי - לא הפסדתי כסף על השדרוג.

מנסיון שלי אני יכול לומר שיש הבדל - ה-GT יותר חזק. ההבדל לא כזה רציני, אבל למשל ב-Crysis אני עכשיו יכול לעלות עוד רזולוציה ועדיין זז יותר

טוב. במשחקים אחרים, איפה שהיו האטות פה ושם - עכשיו אין. עוד בוסט נחמד ל-AA או לרזולוציות זה הסיפור בגדול.

אם אתה זונת גראפיקה ויכול למכור את ה-GTS640 בסביבות המחיר של GT חדש (1400~ ש"ח) - לך על זה. קח בחשבון שה-GT רועש\חם יותר ב-LOAD (בגלל גוף הקירור הזול) ויש לו פחות מה-640.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי, כבר יש לך 8800gts שאתה מעוניין לשדרג או שעדיין לא רכשת כרטיס ?

* אם עדיין לא רכשת, קח 8800gt, או את ה-gts החדש (g92) שעדיף עליו.

* אם כבר יש לך 8800gts, קשה לי להמליץ לך לשדרג, אבל זה תלוי בכמה אתה יכול למכור את הנוכחי.

אני אישית שידרגתי gts640 ל-gt (שניהם מומהרים). לפני שקופצים עליי - לא הפסדתי כסף על השדרוג.

מנסיון שלי אני יכול לומר שיש הבדל - ה-GT יותר חזק. ההבדל לא כזה רציני, אבל למשל ב-Crysis אני עכשיו יכול לעלות עוד רזולוציה ועדיין זז יותר

טוב. במשחקים אחרים, איפה שהיו האטות פה ושם - עכשיו אין. עוד בוסט נחמד ל-AA או לרזולוציות זה הסיפור בגדול.

אם אתה זונת גראפיקה ויכול למכור את ה-GTS640 בסביבות המחיר של GT חדש (1400~ ש"ח) - לך על זה. קח בחשבון שה-GT רועש\חם יותר ב-LOAD (בגלל גוף הקירור הזול) ויש לו פחות זכרון מה-640.

תודה על התשובה המפורטת,

יש לי GTS8800 דור ה 82(מי שישמע דור...כולה לפני חודשיים נקנה).

1.האם יש מקומות בהם ה GTS 8800 גירסא ה640 MB כמו שלי הכרטיס חזק מה GT החדש?

2.זה שיש לו פחות זכרון מה זה אומר מבחינת ביצועים?

3.בהנחה שאני מוכר אותו במחיר דומה למה שאתה אומר,האם הוספת 600 לערך עבור ה GTS8800 של GIGABYTE לעומת GT מומהר של מה עדיף?

4.האם באמת יצאו גירסאת ה 1 GB בימים הקרובים (עבור ה GT/S)?מה מחירם?

תודההההההההההההה ענקית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא נתקלתי במבחן בו ה-GTS640 ניצח את ה-GT.

2. כל עוד ניצול הזכרון נמוך מ-512mb לא תהיה שום השפעה על הביצועים..

אם אתה צריך לנצל יותר מ-512MB (משחק כבד+רזולוציות גבוהות+פילטרים) עלולה להיות האטה משמעותית \ תקיעות בזמן משחק.

אני עדיין לא נתקלתי בחוסר . הדרך הטובה ביותר לבדוק את העניין היא להריץ תוכנה שמראה ניצול כ.מסך (vram) ולראות איפה אתה עומד.

מצאתי כתבה נחמדה עם גראפים של ניצול במס' משחקים:

http://www.yougamers.com/articles/13801_video_ram_-_how_much_do_you_really_need-page7/

האמת נהיה לי רע מלהביט בגראפים... אני יבדוק בעצמי ונראה כמה הם מדוייקים...

3. גם אני הייתי צריך להתמודד עם השאלה הזאת, בחרתי בסוף BFG 8800gt OC2 ב-1555ש"ח.

אני לא חושב שההפרש הכספי ל-GTS G92 שווה את הביצועים. צריך לבדוק עוד השוואות

4. אני לא מעודכן מספיק בשביל לענות על זה.[br]פורסם בתאריך: 9.12.2007 בשעה 19:30:33

עריכה:

בקשר לניצול , בדקתי עכשיו את COD4 עם כל ההגדרות על מקסימום ברזולוציה 1600x1200 עם AAx4.

הגראפים די נכונים... ניצול ה-Local vram עלה עד ל-500mb וה-non-local (זכרון המערכת) עלה לסביבות ה-90mb. ביחד הגיע ל-588mb~

האמת, לא שמתי לב להאטה מורגשת שאני יכול להצביע על הזכרון, בנוסף לא הייתי משחק על הגדרות אילו עם ה-gts640 שהיה לי. זה לא זז חלק כמו עכשיו עם ה-GT.

טוב שנזכרתי שיש לי "רק" 512, עכשיו מחכות לי הרבה בדיקות לבצע :P ברגע שאמצע את "נקודת האכזבה" שלי מהזכרון של ה-GT אני ידווח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא נתקלתי במבחן בו ה-GTS640 ניצח את ה-GT.

2. כל עוד ניצול הזכרון נמוך מ-512mb לא תהיה שום השפעה על הביצועים..

אם אתה צריך לנצל יותר מ-512MB (משחק כבד+רזולוציות גבוהות+פילטרים) עלולה להיות האטה משמעותית \ תקיעות בזמן משחק.

אני עדיין לא נתקלתי בחוסר . הדרך הטובה ביותר לבדוק את העניין היא להריץ תוכנה שמראה ניצול כ.מסך (vram) ולראות איפה אתה עומד.

מצאתי כתבה נחמדה עם גראפים של ניצול במס' משחקים:

http://www.yougamers.com/articles/13801_video_ram_-_how_much_do_you_really_need-page7/

האמת נהיה לי רע מלהביט בגראפים... אני יבדוק בעצמי ונראה כמה הם מדוייקים...

3. גם אני הייתי צריך להתמודד עם השאלה הזאת, בחרתי בסוף BFG 8800gt OC2 ב-1555ש"ח.

אני לא חושב שההפרש הכספי ל-GTS G92 שווה את הביצועים. צריך לבדוק עוד השוואות

4. אני לא מעודכן מספיק בשביל לענות על זה.[br]פורסם בתאריך: 9.12.2007 בשעה 19:30:33

עריכה:

בקשר לניצול , בדקתי עכשיו את COD4 עם כל ההגדרות על מקסימום ברזולוציה 1600x1200 עם AAx4.

הגראפים די נכונים... ניצול ה-Local vram עלה עד ל-500mb וה-non-local (זכרון המערכת) עלה לסביבות ה-90mb. ביחד הגיע ל-588mb~

האמת, לא שמתי לב להאטה מורגשת שאני יכול להצביע על הזכרון, בנוסף לא הייתי משחק על הגדרות אילו עם ה-gts640 שהיה לי. זה לא זז חלק כמו עכשיו עם ה-GT.

טוב שנזכרתי שיש לי "רק" 512, עכשיו מחכות לי הרבה בדיקות לבצע :P ברגע שאמצע את "נקודת האכזבה" שלי מהזכרון של ה-GT אני ידווח...

אני שמח (ומקווה שגם אתה תיהיה) שנתתי לך נקודה למחשבה.

כמו תמיד מגיעים איכשהו לצוואר בקבוק שצריך עוד זכרון.

מדבריך אני מסיק שהGT8800 עדיין טוב יותר מGTS8800 למרות הזכרון המועט יותר,כאשר אני רואה את הגראפים אני רואה ניצול זכרון אימתני מצד משחקים,

אז איפשהו קצת עולות שאלות בדבר כדאיות לשדרוג ל GT8800 גירסאת ה 512.

האם אתה או מישהו אחר יודע על מועד יציאת הכרטיסים עם הזכרון הגדול יותר....

קצת הלחצת אותי שנלחצת האמת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל איזה מסך יש לך? (רזולוציה מקסימאלית) - כי אם מדובר ב 1280x1024 ה-GT 512 יהיה דיי והותר, ואתה יכול לדלג על מה שאני רושם.

כשבדקתי את COD4 לא הצלחתי "להרגיש" שהמשחק צורך יותר זכרון משיש ל-GT להציע. והמשחק הזה זללן של vram.

אני לא חושב שתהיה לך בעייה עם משחקים הקיימים בשוק, ואם אתה מתכנן לשחק משחק חדיש עם הגדרות גבוהות יותר מ- 1600x1200 AAx4

גם ככה אתה צריך כרטיס חזק יותר או .

הדאגה המדוברת מתייחסת בעיקר למשחקים שעתידים לצאת. הרי משחקים של היום לא מהווים בעייה אמיתית ל-GT.

נקח את Crysis כנקודת ייחוס... כשאני משחק על 1600x1200 בהגדרות משולבות High / Very high ללא AA המשחק צורך 400-480mb.

אם תשים גם AA, הכרטיס (גם עם 1GB) כבר לא יספק את הסחורה. כבר ב-1280x1024 עם AAx4 הוא מקרטע ועדיין לא מנצל את כל הזכרון.

מה שאני מנסה לומר זה שכשתגיע למצבים שחסר לך מ-512MB, סביר להניח שה-GPU לא יחזיק מעמד בכל מקרה.

* GT עם 1GB יהיה יעיל בדיוק כמו GT עם נאמר 600mb... השאלה כמה יעלה.

* GTS 640 "רגיל" היה מסתפק ב-512.

* GTS g92 512mb נשמע כבר בעייתי יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...