האם אתם בעד / נגד ויסטה ? - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם בעד / נגד ויסטה ?

exercise

האם אתם בעד / נגד ויסטה ?  

900 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד / נגד ויסטה ?

• בעד
    • נגד
    • כרגע נגד, אולי בעתיד בעד

Recommended Posts

גם & OS X 10.5 ועוד המון דברים שזה לא מקומם,

אני אישית ממש לא מתיחס לזה...

נכון לעכשיו זה הווינוס הכי טוב!

על מחשב פשוט כמו שלי היא לא פחות מהר מXP, מבחינת ממשק נוחה יותר והרבה אפשרויות חדשות שמשפרות את החוויה בשימוש במחשב.

היום רוב אלה ש"יורדים" עליה לא באמת ניסו אותה בזמן האחרון והולכים עם העדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסיבות שבגללן PCWORLD (לא שמדובר במשהו מקצועי במיוחד) בחרו ב-VISTA הן אותן סיבות שפחות או יותר כל "מתנגדיה" מציינים.

זה לא שהיא גרועה יותר מ-XP, היא פשוט לא מספיק יותר טובה כדי להצדיק את כל מה שעשו ממנה.

כשחברת ענק, מונופול עולמי, כמו משקיעה משהו כמו 5 שנים של פיתוח על מערכת הפעלה, אתה מצפה שזה יהיה משהו באמת מהפכני, ולא סתם XP פלוס כמה פיצ'רים ספק חביבים, ספק מיותרים. זה מקור האכזבה.

אבל כמו ME היא לא תגמור, בוודאות של מיליון אחוזים, פשוט כי כל הביצים של נמצאים בסל של ה-VISTA והם בחיים לא יתנו לזה לקרות. מהתחלה הם דחפו אותה כמו בולדוזר לכל מקום, גם כשהיא הייתה על הפנים (לזכותם ייאמר שבמקביל הם גם עבדו לשיפורה ולתיקון מירב הבעיות), ועוד מעט הם פשוט יחתכו את התמיכה ב-XP, ובזה זה ייגמר.

אגב ההתנהגות הזו של היא עוד סיבה שרבים מסתייגים מ-. מה לעשות, יש אנשים שכשדוחפים להם משהו כל-כך בכוח, זה יוצר אצלם תחושה חזקה של אנטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שאין הרבה שיפורים, אבל מצד שני אין סיבה לא להתקין אותה (למחשבים עם P4 3.0GHZ ו1GB ומעלה).

אני עובד עם ולא עם XP ביגלל שאין חיסרונות, אבל יש כמה יתרונות קטנים.

מי שלא צריך AERO ויכול לעבוד עם STANDARD או CLASSIC שהם לוקחים עוד פחות משאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם & MAC OS X 10.5 ועוד המון דברים שזה לא מקומם,

אני אישית ממש לא מתיחס לזה...

אכזבה רצינית! חזרתי מהר לטיגר, מעניין שאת ליאופרד לא קוטלים כי זה , אבל שמדובר על אז כולם יורדים על החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די נו... אתם סתם מחפשים את ויסטה בקטנות. אני לא יודע מה קרה שם בהעתקה אולי באג? אבל לי בחיים על ויסטה לא היתה לי בעיה בהעתקה! להיפך ויסטה מודיע לי מראש אם יש ביעד מקום להעתקה, הפוך מ- שלקראת סוף העתקה מודיעה שאין מספיק מקום ביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...