ההארדיסק שלי משמיע רעשים בוויסטה 3200AAKS - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההארדיסק שלי משמיע רעשים בוויסטה 3200AAKS

Oranili

Recommended Posts

תנסו לעשות איחוי תחת עם תוכנות תואמות.

יש לכם בניהול דיסקים בחלונות עצמה איחוי דיסקים.יכול להיות שיש לכם קבצים מפוזרים וזה גורם לדיסק להתאמץ.איחוי יפתור את הבעיה.

מקש ימני על המחשב שלי -- ניהול -- ניהול דיסקים --- מעל זה מאחה הדיסק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסו לעשות איחוי תחת עם תוכנות תואמות.

יש לכם בניהול דיסקים בחלונות עצמה איחוי דיסקים.יכול להיות שיש לכם קבצים מפוזרים וזה גורם לדיסק להתאמץ.איחוי יפתור את הבעיה.

מקש ימני על המחשב שלי -- ניהול -- ניהול דיסקים --- מעל זה מאחה הדיסק .

ניסיתי גם את זה והמחשב גם חדש לא נראה לי שזה קשור וזה לא עזר בכל זאות.

וגם יש בעיות טעינה למשל לעלות תווינדוס נראה כאילו לוקח לו הרבה זמן יחסית לכזה מחשב במחשב הישן עלה יותר מהר עם 4...

וכל מיני קרטועים מידי פעם שאני כולה ניכנס לאתר או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא ננסה לאתר תקלה מכיוון אחר לגמרי.במחשב של קרוב משפחה שלי יש בעיה דומה.עזוב את הדיסק הקשיח ותבדוק את הדואל צ'אנל של הזכרונות שלך

גש לגוגל ותחפש את ה CPUZ.תתקין אותו ובלשונית של הזיכרון תבדוק אם כתוב לך SINGLE או DUAL.

יכול להיות שאם יש לך מצב SINGLE אז אין לך דואל צ'אנל ואז כל המחשב עובד לאט וזה משפיע על כלל המערכת.

זו רק הערכה אבל בכל כדאי לוודא שזה תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא ננסה לאתר תקלה מכיוון אחר לגמרי.במחשב של קרוב משפחה שלי יש בעיה דומה.עזוב את הדיסק הקשיח ותבדוק את הדואל צ'אנל של הזכרונות שלך

גש לגוגל ותחפש את ה CPUZ.תתקין אותו ובלשונית של הזיכרון תבדוק אם כתוב לך SINGLE או DUAL.

יכול להיות שאם יש לך מצב SINGLE אז אין לך דואל צ'אנל ואז כל המחשב עובד לאט וזה משפיע על כלל המערכת.

זו רק הערכה אבל בכל כדאי לוודא שזה תקין.

יש לי דואל ציאנל בדקתי.

שלחתי הודעה לSkyPC על הרעשים והאיטיות של הכונן הקשיח הם אמרו לי: "אם אתה חושש מהדיסק הקשיח תבוא ונחליף לך אותו ואחד אחר".

אז כנראה זה מה שאני יעשה כי שאלתי הרבה אנשים שיש להם אותו כונן ואין להם בעיות של רעש או איטיות אז כנראה הבעיה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הטראד, עם בוויסטה הרעשים וב- אין את זה כניראה המערכת הפעלה שולטת במהירותו או בהפעלתו וכוליי.

קיצר זה בול מה שקורה לי.

אבל שומעים כאילו הדיסק קשיח מיתאמץ כאילו הכרטיס מסך מיתאמץ רעש מוזר אבל רק לשנייה עם הטעינה של הווינדוס וויסטה, ובווינדוס אין לי ביכלל את זה.

חוץ מי זה הדיסק קשיח תקין.

לפותח הטראד עם הרעשים כול הזמן גם במנוחה וגם עם מערכת הפעלה אחרת נגיד , ויש עדיין רעשים שוטפים כניראה שהוא פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לדואל צ'נל!

בויסטה כשאתה מעלה את המערכת יש תהליך שבו הWINDOWS מעלה חלק גדול של נתונים מההארדיסק לזיכרון ה . התהליך לוקח כ 3 דקות אולי יותר(תלוי במפרט). כשהתהליך הזה מסתיים, הכל צריך להיות שוב שקט.

תחכה כ 5 דקות ותבדוק אם יש רעש.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תסביר לי את זה שעם תוכנת מאמץ שאני מריץ על ה-HDD שלי לא משנה איזה ב- הוא לא עושה את הרעש בטעינה ובוויסטה כן.

בקיצור פותח הטראד כבר דיבר איתי, הבעיה שיש לו שכול הזמן יש רעש של חשיבה טק טק טק כאילו הוא במאמץ כול הזמן.

תנסה ליבדוק בתהליכים מה מאמץ את ה-CPU ותן תצלום מסך וניבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...