שאלה בנוגע למאבטח מתקנים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע למאבטח מתקנים

imac

Recommended Posts

לכל הידענים בעלי הנסיון הצבאי העשיר והגיל המופלג שממליצים לבחור לקחת את התפקיד: בבקשה תחזרו לספרי הלימוד, ואל תעשו נזק.

אני בן 23, השתחררתי לפני כשנה וחצי, ושירתתי שירות מאוד מגוון, בו יצא לי לטעום כמעט מכל דבר בצבא.

אני לא יודע מה כן מתאים לך, אבל אני אעזור לך להמנע מטעויות יקרות: אל תהיה מאבטח מתקנים.

כל תפקיד שעולה לי על הדעת עדיף מזה, כי: אתה סמרטוט, אתה חולה נפש, אתה נדפק, אתה ממציא לעצמך 3 חיילים נוספים בראש ומדבר איתם, רק כדי להעביר את הזמן ולא להתחרפן (כאילו שאתה עדיין לא מחורפן וסובל מפיצול אישיות). אתה מתפלל שמישהו אי שם יעשה טעות במספר ויתקשר לעמדה שלך, רק בכדי להעביר 3 דקות חיות בים של שעות מתות... :nixweiss:

תחשוב טוב מה אתה מעדיף לעשות בשירות ממה שיציעו לך, אבל לדעתי תעשה הכל כדי לא להיות מאבטח מתקנים. תהיה עובד כללי או אולי עובד רס"ר, אולי נהג אם אתה חושב שזה בכיוון שלך. יש המון אופציות, רק תדע מה אתה רוצה ותלחם להשיג את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ברמת העקרון אם אתה כשיר גופנית במאה אחוז, אין סיבה שתהיה מאבטח מתקנים.

א-ב-ל, ישנם עוד מדדים למדידת איכויותיו של חייל ומיונו בצבא, מלבד פרופיל רפואי.

אישיות ויכולות קוגניטיביות הם גם חלק מההערכה. בגלל זה עושים מבחנים עיוניים ושיחה אישית עם בוחן.

2. כל אחד כמעט יכול להיות טבח, זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הידענים בעלי הנסיון הצבאי העשיר והגיל המופלג שממליצים לבחור לקחת את התפקיד: בבקשה תחזרו לספרי הלימוד, ואל תעשו נזק.

אני בן 23, השתחררתי לפני כשנה וחצי, ושירתתי שירות מאוד מגוון, בו יצא לי לטעום כמעט מכל דבר בצבא.

אני לא יודע מה כן מתאים לך, אבל אני אעזור לך להמנע מטעויות יקרות: אל תהיה מאבטח מתקנים.

כל תפקיד שעולה לי על הדעת עדיף מזה, כי: אתה סמרטוט, אתה חולה נפש, אתה נדפק, אתה ממציא לעצמך 3 חיילים נוספים בראש ומדבר איתם, רק כדי להעביר את הזמן ולא להתחרפן (כאילו שאתה עדיין לא מחורפן וסובל מפיצול אישיות). אתה מתפלל שמישהו אי שם יעשה טעות במספר ויתקשר לעמדה שלך, רק בכדי להעביר 3 דקות חיות בים של שעות מתות... :nixweiss:

תחשוב טוב מה אתה מעדיף לעשות בשירות ממה שיציעו לך, אבל לדעתי תעשה הכל כדי לא להיות מאבטח מתקנים. תהיה עובד כללי או אולי עובד רס"ר, אולי נהג אם אתה חושב שזה בכיוון שלך. יש המון אופציות, רק תדע מה אתה רוצה ותלחם להשיג את זה.

מצטרף אליך בהמלצה !

כשהייתי עושה מפקד תורן אלה היו האנשים שהכי הייתי מרחם עליהם והייתי הולך לעמדות השמירה שלהם רק כדי לשבת איתם ככה איזה

שעה שעתיים בקור \ חום, להעביר להם את המשמרת המסריחה שלהם, חלקם הם אנשים ממש ממש טובים עם לב זהב שהצבא פשוט עשה להם

עוול מטורף ושם אותם בתפקיד שלא מנצל אותם כמו שצריך (או שמא אומר מנצל אותם מדי... -- תלוי איך תסתכל על זה..), והישיבה

איתם פשוט עשתה לי רע לראות איך הם סובלים מהתפקיד, ואני ממליץ כך לכל קצין עם השפעה בפורום לעשות, המלצתי בחום רב ושיגעתי

את השכל למפקד היחידה להתקין מצלמות איכותיות במקום העמדות שמירה.. רק חבל שאחרי 5 שנים רק התקינו אותם... חבל שלא הייתי

בבסיס כדי לראות את השמחה של המאבטחים.....

אז פותח הת'רד: סוף מעשה במחשבת תחילה, ולך כן יש את הפריבילגיה שייעצו לך כאן בפורום, תדע לנצלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי איפה, אם אתה תקוע בבסיס בסוף העולם שמאלה אז כן, אם אתה קל"ב ועוד עם ת"ש אז התפקיד שונה.

בקריה המאבטחי מתקנים לא שומרים בלילות אלא התורנים(חיילים שמשרתים בקריה) או לבד יש שמה קבוצה לא קטנה בש"גים, בגבעתיים המאבטחים עושים תורנות של 6 שעות ומקבלים אפטר.

בעקרון זה באמת תפקיד איום ונורא, אבל יחסית לעובד מטבח או לעובד רס"ר כל עוד אין לך קורסיסטים לסנג'ר לא יודע אם זה עד כדי כך גרוע(שוב כל עוד אתה קל"בניק).

אם אין התחייבות לקל"ב אז להתסלק משמה כמו טיל ולהפלט בתור עובד כללי ולקוות לתפקיד טוב, פקיד או אפילו מש"ק מחשב כל עוד זה לא תפקיד יעודי אין שום בעיה עם זה שאתה עובד כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...