הטרלייר החדש של GTAIV!זה כאן! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרלייר החדש של GTAIV!זה כאן!

BIGmaMA

Recommended Posts

הטריילר הזה לא אומר לי כלום, לא מראים בכלל את הgameplay , איך אפשר בכלל להחליט אם זה מבטיח או לא?

אז יש לו סרטונים שמשרים אווירה של אקשן, ביג דיל :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטריילר הזה לא אומר לי כלום, לא מראים בכלל את הgameplay , איך אפשר בכלל להחליט אם זה מבטיח או לא?

אז יש לו סרטונים שמשרים אווירה של אקשן, ביג דיל :s05:

הGAMEPLAY שלו לא השתנה ב- 3 הכותרים האחרונים. סביר להניח שהוא לא ישתנה גם בנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mafia 2 הוכרז אבל תקוע ב TBA... לעומת זאת 4 עומד לצאת כל רגע ;D

האמת... התאכזבתי מהטריילר. לא רואים שיפור יחסי מ SA. גרפיקה - מה הבעיה של RS עם דברים עגולים FFS!? נמאס לראות גלגלי מכוניות עם 20 צלעות... משחקיות - לא נתנו רמז קלוש לגבי משחקיות, ועלילה - נראית מעורפלת וממוצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד אבל טריילרים נועדו להרשים אז זה לא אומר כלום גם מבחינת הגרפיקה

והמשחק אמור לצאת לקונסולות ב FEB 2008

לא הזכירו בשום מקום שהוא יוצא למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה סבבה לגמרי, מזל שזה לא עוד משחק שכרטיס ב3000 שקל, לא יכול להריץ חלק עם פילטרים והגדרות עד הסוף :nono:

מסכים ב 100%

Mafia 2 הוכרז אבל תקוע ב TBA... לעומת זאת 4 עומד לצאת כל רגע ;D לקונסולות, למחשב לא הוכרז תאריך

האמת... התאכזבתי מהטריילר. לא רואים שיפור יחסי מ SA. גרפיקה - מה הבעיה של RS עם דברים עגולים FFS!? נמאס לראות גלגלי מכוניות עם 20 צלעות... משחקיות - לא נתנו רמז קלוש לגבי משחקיות, ועלילה - נראית מעורפלת וממוצעת.

המשחק הוא עולם גדול מאוד והם לא יכולים לעשות שהכל יהיה עגול כמו שצריך (ולא מצולע לפעמיים) כי זה מאוד מאוד מעמיס על הכרטיס מסך...

GTA צריך לספק גרפיקה סבירה לתקופה שהוא ייצא, היא לא צריכה להראות גרפיקה שממש ממש מדהימה ואמיתית כי (נראה לי ש) זה פאקניג המשחק הכי מוכר בעולם (חוץ מסופר מריו ופאקמן)וכולם משחקים בו-> גם הגיימרים שלא מבינים כלום במחשבים ולא יודעים בכלל עד כמה מחשב עגלה יש להם... ככה ש

אם הוא יעשו אותו עם גרפיקת על הוא יהיה כבד והוא לא יסחוב ל המון אבל המון (לא מעט אנשים שמשחקים לא מעניינים אותו דווקא שיחקו במשחקים הזה...)

לפי דעתי בשבילי GTA: זה ה-משחק, עם ה-עלילה, וזה כל הקטע, לשחק בעולם שלם על פי עקרונות כמה שיותר ריאליים,

שיהיה עם גרפיקה סבירה ומעלה- שתהיה מקובלת ושחיקה כדי שיוכלו להנות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המציאו דבר כזה בשם הגדרות!

למי שיש מחשב חזק מספיק שיריץ על VERY HIGH ויהנה ולמי שאין שיריץ על LOW.

הבעיה שבדר"כ ההבדל בGTA בין VERY HIGH לLOW מסתכם בכמות הדשא וזהו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי לשמוע תגובות תמוהות מאנשים שמלינים על הגרפיקה. "מה?! זה לא נראה כמו קרייסיס???"

קרייסיס נראה מרשים אבל רץ כמו אובליביון על ג'יפורס2 64 ביט :kopfpatsch:

ROCKSTAR פעלו נכונה כששמרו על גרפיקה סבירה ולא כבדה, אתם שוכחים שזה אמור לרוץ על , ומדובר בעולם ענק.

הקטע במשחק הזה הוא המשחקיות המהנה, ועכשיו גם גרפיקה "מרועננת" בכותר החדש = טבלת יאוש עד שיצא :cool2:

מה גם שמהטריילר נראה שהמכוניות והאופנועים במשחק נראים יותר כמו חיקוי של כלי אמיתיים - שזה שידרוג מבורך, חדי העין יבחינו באופנוע שנראה זהה לחלוטין לסוזוקי GSX-R

אני כרגע משחק בGTA3 וגם בGTA:VC ובז'אנר הזה אין תחליף לדעתי.

גם אני נהנתי ממאפיה, ואני אשמח לשחק בשני, אבל התחיל את הז'אנר הזה בתכלס, וקשה להתעלם ממנו. זאת אחת הסדרות הטובות שיש בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זה בטח יהיה המשחק של השנה המשחק הזה פשוט חלום וסוף סוף משחקים עם מישהו יותר רציני מאשר איזה אמריקאי דפוק שלא מדבר כמו בGTA3 או עם ניגה בSAN ANDREAS הפעם מביאים לGTA שחקן ממש מפורסם ברוסיה שנחשב כמו איזה ארנולד שוונצרנגר בטח יהיה מעניין. מישהו שאל איך קוראים לשיר שיש בסירטון אז אינה הוא http://youtube.com/watch?v=q6_IHfwoItc השיר כמובן ברוסית אבל חלק גם בגרמנית שיר ראפ חזק ביותר :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריילר טוב מאוד נראה אחלה משחק,רק נשאר לקוות שייצא גם למחשב....הגרפיקה טובה מאוד לדעתי..והמכוניות והאופנועים באמת מלאים בפרטים ונראים כמו במציאות..נראה אחלה משחק..שייצא כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...