מפרט לAMD ללא מסך למשחקים ב8000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לAMD ללא מסך למשחקים ב8000

As-E

Recommended Posts

טוב זה המחשב האחרון לפני הצבא :'(

AMD 2600

EPOX 8RDA+ nForce2

Winbond 512MB 2700 / 333MHZ

WD 80GB 7200RPM 8 MB special version

Hercules 3D Prophet 9700 PRO

YAMAHA 44X24X44 F1 OEM

Thermaltake Highest Xaser III V1000A Tower

Antec 350 Watt

VANTEC AeroFlow VA4-C7040 AMD

Cold Cathode Fluorescent Lamp

אני לא חושב שאני יעשה o/c

והדבר שאני לא מוכן לוותר עליו זה המארז ;)

חוץ מזה אני די פתוח להצעות תגידו מה אתם חושבים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב אתה יכול לקחת של Lite On מהיר יותר וזול בכמה מאות שקלים. כרטיס מסך אתה יכול לקחת את הדגם של ה Gygabyte, אותו כרטיס עם קירור פחות מסיבי.

ספק כוח תחליף ל- Enermax 350W יותר זול אלא אם כן אתה רוצה ספק שקט ואז תשפר ל True Power 380.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק Enermax 350W EG 365P VE

יותר יקר בשקל מאיפה שאני מתכנן לקנות הוא עדיף כל ה Antec?

בקשר לR9700 PRO

קירור מוביל לביצועים וזה מה שאני מחפש

ואני באמת יחליף את הצרוב ;)

גם אני רוצה לדעת עם שווה להוסיף כסף בשביל 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר של הספקים הוא זהה אז אין הבדל בין ה ל ENERMAX ואם אני לא טועה ה- מעט יותר טוב. טוב יותר לא מוביל לביצועים טובים יותר, בטח לא כאשר ההפרש הוא 300 ש"ח. הוא מיועד יותר ל- O/C אבל ציינת שאינך מתכוון לעשות זאת לכן הוא זניח. ה-DDR400 עולה בכ-50 עד 100 ש"ח יותר מה DDR333 ושיפור הביצועים אינו רב, במיוחד כאשר אינך עושה O/C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא יבוצע OC, ובגלל זה הרכיבים מפתיעים אותי, המון דברים ישתנו.

יהיה מומלץ לרדת לR9700P של ATi, ללוח האם K7NCR18D בגרסאת הPro של , לAXP2400+ במקום החיה הבזבזנית והמאוד לא משתלמת שבחרת ו.. אפילו לוותר על הקירור למעבד. עם זאת, ספק הכח יהיה בזבוז כשספק של Heroichi יציג כמעט ואת אותם ביצועים במחצית המחיר. המארז דיי מפתיע, כי הוא גם יהיה מעולה לאוברקלוקרים, אבל אתה ממשיך להפתיע אותי מרגע למשנהו. תתחדש בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר קונים מחשב אז קונים משהו טוב ,לא? :)

לא.

ודבר שני מה זה המארז היקר הזה?! אין לך מה לעשות עם הכסף?! הרי אתה לא עושה OC אז בשביל מה?! לא מצאתי את הדגם שאתה בחרת אבל הוא נראה לי מהחדשים אז הוא עולה בערך 1500 לא?

מקסימום את זה Xaser II 5000 Plus Tower שעולה 600. הוא יפה והוא קר מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עולה 1000 שקל אבל זה המארז הכי יפה שראיתי בלי מודיניג חוץ מה האליין אבל עוד אין אותו בארץ

ועכשיו שאתם אומרים שמערכת הזות כל כך טובה OC אז אולי ניפגש ב OC פורם עוד כמה שבעות אני מקווה ;D

למרות שגם עם אני OC הוא לא יהיה רציני אני לא מוכן לסכן את החומרה שלי בשביל עוד כמה פרמיים למרות שהמערכת הזות אמורה להציג ביצועים מועלים ללא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע בדיוק מה הגבולות והמעבד קר אתה יכול לעשות OC קטן כל פעם קצת קצת בראש שקט, וגם בשביל להרוס חומרה אתה ממש צריך לחצות מהירויות רציניות מאוד וזה בדרך כלל לא קורה ובדרך כלל שהמתח גבוה מדיי או המעבד חם מדיי לוח האם פשוט סוגר ת'עסק וקורס ולאו דווקא נהרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עולה 1000 שקל אבל זה המארז הכי יפה שראיתי בלי מודיניג חוץ מה האליין אבל עוד אין אותו בארץ

ועכשיו שאתם אומרים שמערכת הזות כל כך טובה OC אז אולי ניפגש ב OC פורם עוד כמה שבעות אני מקווה ;D

למרות שגם עם אני OC הוא לא יהיה רציני אני לא מוכן לסכן את החומרה שלי בשביל עוד כמה פרמיים למרות שהמערכת הזות אמורה להציג ביצועים מועלים ללא ...

ת'שמע... אתה צודק.. הוא יפה.

אבל תחשוב על זה רגע...זה רק מחשב... הוא לא צריך להיות יפה. אין לי ממש כוח להטיף לך כמו שאני עושה פה די הרבה בזמן האחרון

אבל אם אתה יכול לחסוך די הרבה כסף במארז ואולי בעוד דברים. לדעתי לקנות מחשב ב-8000 שקל בלי מסך זה די בזבוז... אבל לך תדע אולי זה בגלל שאין לי את הסכום.

בכל מקרה ההחלטה שלך. אתה רוצה מחשב דוגמנית? בי מי גאסט... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...