האם ספק EZCOOL 400W יחזיק GEFORCE 8500 בנוסף ל: - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק EZCOOL 400W יחזיק GEFORCE 8500 בנוסף ל:

ניב200

Recommended Posts

ממש ממש לא.

קודם כל נתחיל מהעובדה שה-HEC300 לא נחשב לספק איכותי במיוחד ולכן גם מחירו הזול,אבל הוא עדיין אופציה טובה למחשבים חלשים.

בכל אופן,אני לא שמעתי על אף מקרה כזה עם HEC 400TRT ומעלה (שלא נדבר על ליברטי או HX520 או VX450 וכו' וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואי אהבתי את ה automatic translation הזה של ..

האמת שלפי הביקורת הראשונה אפשר לראות שהמתחים במסילה של ה- 12V לא יציבים בכלל, ובמסילה של ה 5V המתח המתקבל (בממוצע) הוא 4.275V

במסילה של ה 3.3 המתח הממוצע הוא V3.315.

מצד שני אני לא יודע כמה התנודות האלו משמעותיות (אחרי הכל הסטיות נעות בערך בין 0.2V במסילה של ה 0.1V. 12V במסילה של ה 3.3V ובמסילה של ה 5V סטייה של 0.725V בערך.) ואיך זה בהשוואה לספקים אחרים שנחשבים יותר איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות של ה 12V בסדר גמור, דומות מאוד לאנטק TP באותה ביקורת. ה 5 וולט קצת נמוך, אבל פחות נמוך מהאנטק באותה ביקורת.

בכל מקרה, הביקורת הזאת לא ממש מעמיסה על הספקים כך שאינה רצינית. השאלה מה קורה למתחים תחת עומס.

צריך לשים לב שאיזיקול 400 שמגיע עם המארזים קצת פחות טוב מהאיזיקול שמגיע בריטייל.

אני הרכבתי הרבה מערכות עם האיזיקולים שאפילו מחזיקים 7600GT + כפול בלי בעיה, אם כי אישית, ברגע שעולים לכרטיס מסך נורמלי הייתי מוותר על התענוג והולך לכוון של ספקים מהצד השני של הסקאלה כמו אנרמקס וכו'....

מהכרות עם לא מעט ספקים גנריים, אין מה להשוות לאיזיקולים. הם שקטים יחסית, ולפחות במערכות שאני הרכבתי, אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם עבר שבוע אבל...

דור, לי התפוצץ ספק HEC 400TRT בפרצוף, כנ"ל ליברטי 620 ו TP2 480 ועוד...

הEZCOOL ממש לא נכלל כג'נרי לדעתי, אמנם רחוק מTOP END אבל הוא נמצא לו אי שם בMID END ולא בLOW.

ה400 החזיק E6420 בOC ל3.2 עם שני דיסקים של 160, P35-DS3 ,8880GT@700/2000

כל זה נבדק ב25 שעות של ORTHOS + 14 שעות לופ של 3DMARK06 . שיט, פיירפוקס לא אוהב החלפת שפות, בעע :silly: .

כנ"ל Q6600 @ 3GHZ .

אני לא אומר שספק איכותי לא נחוץ למערכות איכותיות אבל איפושהו אנשים ירדו פה מהמסילות. שמים במפרטים ספקים יקרים בהרבה מהנחוץ. כשצריך , צריך (לי יש ליבטי 620) אבל כשלא צריך אז פשוט לא.

זה שלא עשו בדיקות לספקים אכן מקשה על העניין כי אין בדיקות אובייקטיביות עליו ברחבי הרשת. הדעה שלי ושל כל אחד מפה (גם צביקה) היא אומנם מנסיון אבל לא אובייקטיבית מהסיבה שאין כלים לבדוק את העניין לעומק וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שספק איכותי לא נחוץ למערכות איכותיות אבל איפושהו אנשים ירדו פה מהמסילות. שמים במפרטים ספקים יקרים בהרבה מהנחוץ. כשצריך , צריך (לי יש ליבטי 620) אבל כשלא צריך אז פשוט לא.

זה שלא עשו בדיקות לספקים אכן מקשה על העניין כי אין בדיקות אובייקטיביות עליו ברחבי הרשת. הדעה שלי ושל כל אחד מפה (גם צביקה) היא אומנם מנסיון אבל לא אובייקטיבית מהסיבה שאין כלים לבדוק את העניין לעומק וחבל.

השאלתי 3 HD נוספים של 250GB מהHTPC של חבר, + 2זיכרונות 1024MB \667,+ צורב DVD נוסף וכונן DVD,כרטיס HD2900P בC@ לXT

השארתי אותו לרוץ באורטוס ובOCCT (מעבד בC@ ל2.9) החזיק יפה מאוד,הבדיקות כללו

הספק מחזיק כמו גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיגהבייט יש את הEASYTUNE שם תוכל לראות את כל המתחים

שיטה יותר מדוייקת היא להשתמש במולטימטר פשוט: ניתן למדוד בסופיות מתחים של 12 ו5 וולט שהם המתחים הפעילים יותר.

ערכי מתחים אחרים אפשר לבדוק דרך המחבר של החשמל ללוח אם (מלמעלה) אבל זה די מיותר לבדיקה שלנו במיוחד שמדובר בספק של מסילה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...