האם ספק EZCOOL 400W יחזיק GEFORCE 8500 בנוסף ל: - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק EZCOOL 400W יחזיק GEFORCE 8500 בנוסף ל:

ניב200

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יחזיק בקלות

הספק הנדון שקט וכן נותן 24A אמיתיים במסילות ה12V

עובד רצוף עם 8800GTS וCORE2DOU4300@3GHZ בOC ללא בעיות שהן.

מה שכן הם חסכו בכבלים הכבלים דקים יותר בהשוואה לכבלים מספקים איכותיים .

אני דווקא התאכזבתי מחברה "איכותית" FSP, ההלחמות בFSP לא נראים משהו, כבר יצא לי לתקן הלחמה בספק בן חודש. בנוסף ייצוב המתח בספקים הזולים שעברו אצלי (350GLN וכו') של FSP לא משהו.

אולי הוא "גנרי" ??? אבל הוא עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר אם כבר יש לך אותו תשתמש בו בלי חשש.

צ'ומפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"גם המחשב שלי מוחזק ע"י EZC00L"

תאכלס שלי עוד בC@ ל2.8GHZ עם מתח למעבד של 1.45 וזיכרונות על 800mhz@667 ועשיתי לספק הנ"ל בדיקות די גורסות שכוללות לופים של אורטוס במשך 72שעות+ATITOOL והספק לא קרס או ריסט לי את המחשב.

הקירור אצלי כרגע מאוד עד שאקבל את הדלת של ה250mm FAN ו2 מאווררי 130mm עם חורים ל120

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צומ'פי,

עם כל הכבוד לך ולעובדה שהוא מחזיק לך את המחשב הזה,זה בעצם לא אומר כלום.

גם סדרת TR2 של TT גרועה והרבה מחשבים מוחזקים על ידה

אני דווקא משתמש בספק של FSP

אני מדבר מתוך נסיון, הרכבתי מספר מחשבים עם EZCOOL.

הנטייה להמליץ לקנות ספק לפי חברה, לא בהכרח מצדיקה את עצמה, צריך לבדוק כל ספק בפני עצמו.

למעשה, כמו שאמרת לTT יש סדרות טובות יותר וטובות פחות...

צ'ומפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי מת לבדוק את הספק הזה ספציפית אבל איך אני אמור לעשות את זה בדיוק?

אפילו באתר של החברה אם אני לא טועה לא מפרטים נתון בסיסי כמו כמה A יש ב-12V..

ובכל מקרה,אין ביקורות על אף אחד מהספקים של החברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי מת לבדוק את הספק הזה ספציפית אבל איך אני אמור לעשות את זה בדיוק?

לקנות את הספק שלהם ולעשות לו בדיקות במאמץ,כמובן שמדובר בבדיקות אנטנסיביות של תוכנות במקביל ל-72שעות ומעלה!

ועם בודק מתחים לראות כמה הוא מוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומר הרבה ..אתה לא יכול לעשות בבית שלך בדיקות שיהיו שוות משהו ת'אמת.

שוב אני אכניס את סדרת ספקי TR2 של TT למשל..יכול להיות שיש פה מישהו שהספק מחזיק לו מערכת מכובדת ושעשה בדיקות מאמץ לכל המחשב במשך עשרות שעות גם בשיא הקיץ ולא יודע מה עוד..שורה תחתונה,הספק רחוק מלהיות שווה הרבה וזה ביקורות מקצועיות אומרות ולא אני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למנהל הפורום הנכבד,

גולשים בפורום מעידים מעדות ראשונה על ניסיונם הטוב בשימוש עם הספק הנ"ל, וזאת לארך פרק זמן ארוך.

האם בדיקה משך 72 שעות במעבדה משתווה להרצה משך 3 שנות מכירה בארץ? לא בטוח.

כנציגה של חברת EZCOOL כמו גם של ENERMAX אשר להבנתך נמצאות בשתי קצוות הסקאלה אני יכול העיד על רמת נפל זהה אצל שני היצרנים.

אני לא אמליץ ללקוח הרוכש מערכת הצורכת הספק גבוה להשתמש בספק כח בסיסי כשל EZCOOL, אבל לא כל העולם רוכש 8800GTX, ובעלות נמוכה של כ- 150 שקלים ניתן לרכוש ספק כח שיכול לספק לחלוטין צריכת הספק של מחשב ממוצע.

ולגבי ביקורות.. הרבה יותר "פוטוגני" להשוות בין קלאודיה שיפר לבין פמלה אנדרסן מאשר בין השכנה מקומה שנייה לזו מקומה ראשונה.

נראה אותך לוקח יוזמה ועושה סקר השואתי בין ספקים גנרים שהם גם הרוב הנמכר בארץ.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה "Xtract" ידוע ככזה הוא סתם זורק עובדות לא נכונות על יבש...

רוצה לדבר? כך את הספק ותעשה לו בדיקות עומס עם רכיבים שונים.. לא רוצה? אל תזרוק סתם עובדות לא נכונות כי יש לך פה דוגמאות טובות המפורום

או במילים אחרות:

"אסייג לחוכמה שתיקה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rivking,נתחיל מזה שכדאי שתמתן את הטון שנראה שדיברת בו.

וכדי לסיים את הדברים,לאתר אין מכשיר שמאפשר בדיקה רצינית של ספקים כמו באתרים רציניים בחו"ל ככה שזה לא רלוונטי.

אם תמצא לי ביקורת באתר רציני שאומרת שהספק הזה טוב אני אוריד את הכובע. אני אישית לא מצאתי אפילו ביקורת על ספק כלשהו של החברה לא משנה באיזה הספק ואיזה דגם..

ולאדון צביקה הנציג,

הכמות שאתם מוכרים בארץ לא מייצגת לדעתי את עניין האמינות אבל זה כבר משהו אחר.

ובשורה התחתונה,כל עוד זה מחזיק אנשים אין להם מושג אם זה באמת איכותי כי כאמור הרבה מחשבים מוחזקים ע"י ספקים ג'נריים לחלוטין וגם יעברו בדיקות רבות ע"י אותם משתמשים ביתיים וגם יחזיקו שנה בלי בעיה וגם יעברו חורף..זה אומר שהם פתאום טובים? תעשה לי טובה..

לי אין בעיה שמישהו שקונה מחשב משרדי יקנה EZCOOL 400 אבל חוץ מזה שאתה טוען שרמת הנפל זהה,יש לך עוד ביסוס לכך שהספק הזה שווה משהו?

אשמח לתשובה כנה,כי מי כמוני יהיה שמח מהאפשרות שעוד ספק איכותי (אפילו ברמה בינונית) יכנס לרשימת המומלצים לשוק הנמוך...

אז באמת הגיע הזמן למתן את הטון כי תחושתי היא זלזול מסוים מצידכם וזה ממש לא הולך להמשיך ככה.

אם יש טענות או הערות או הארות (אני אשמח להארות) אתם מוזמנים לעשות זאת בצורה תרבותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...