אוברקלוק Q6600 G0 על P35-DS3 עם Tuniq ו-MX-1 - בדיקת יציבות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק Q6600 G0 על P35-DS3 עם Tuniq ו-MX-1 - בדיקת יציבות

biodome

Recommended Posts

הרצתי Memtest במשך 100 שעות על 3.6Ghz.. ללא שגיאה (חכיתי למארזים ומערכת הפעלה).

ביוס F10.

ווינדוס בינתיים קורס לי כשאני מנסה גם ב-3.5Ghz.

זכרונות 1:1, MCH וכל אלה 0.1v+, ו-disabled על מה שצריך.

עכשיו אני על 9x378 = 3.4Ghz, במתח 1.45v בביוס, ב-CPUZ הוא מראה לי 1.344v ברגע שאני ב-FULL LOAD לכל הליבות.

מה הבדיקת יציבות הכי מוצלחת?

להריץ 4 עותקים של PRIME ב-SMALL FFTS במשך 7 שעות?

כי TAT אני רואה שמעמיס רק על שתי ליבות.. מצב שני נראה שהוא לוקח אותן לטמפ' יותר גבוהה.

ב-CoreTemp 0.95.4 הטמפ' הן 63-57-57-63 עם 4 PRIME כמו שציינתי.

האם יש מקום לתת עוד במתח למעבד ולנסות לרוץ על 3.6ghz?

הצ'יפסט חמים למגע - מתקרב לגבול של בקרוב אני לא אוכל להשאיר עליו את האצבע, חיישן חיצוני מדווח שהגוף של ה-MCH ב-45 מעלות.

המארז פתוח.

אגב קרה לי שעליתי לווינדוס עם הגדרות מסויימות וזה זיהה לי רק 3 ליבות - מה גורם לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי משתמש ב TAT בשביל Q6600.

תומך בהמלצה של xVERTIGO לגבי שימוש ב PRIME גירסאת 25.5 אשר מריצה 4 העתקים של עצמה.

כן הייתי מנסה עוד קצת מתח למעבד ע"מ לנסות להגיע ל 3.6 בשל ה VDROP+VDROOP של הלוח. (אולי 1.475? :nixweiss:)

ע"מ לבדוק רק את יציבות המעבד הייתי בודק תחילה עם SMALL FFTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-PCIE נעלתי על 102 לפי המדריך שראיתי ב-HARDOCP.

ננסה עכשיו עוד מתח ל-FSB ל-0.2 וואולי עוד קצת למעבד.. מתח מקסימלי היה 1.45 כמו שכתבתי.

לפי האתר של אני מבין שהטמפ' של המעבד לא צריכה לעלות על 71 מעלות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אין ממש סיבה לא להגיע ל80. המעבד מבחינתו נכנס ל'מצב מסוכן' רק ב100 מעלות. עם זאת, היות ועכשיו חורף ומדובר במערכת חדשה אני לא ממליץ לעבור את ה75 מעלות בשום מקרה.

מתח 1.45 זה כנראה נמוך מדי לG0 בתדר שכזה. האמת שמההתעסקות שלי עם G0 בארץ(שהיא יחסית מועטה, שניים של שבוע 27 ועוד אחד של שבוע 33), ניתן לומר די בוודאות ש'נפלנו' על לא משהו באופן יחסי. ה-G0 זקוקים גם הם למתח גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ננסה עכשיו עוד מתח ל-FSB ל-0.2 וואולי עוד קצת למעבד.. מתח מקסימלי היה 1.45 כמו שכתבתי.

הייתי דווקא מנסה תחילה להעלות את המתח למעבד ולא FSB VTT.

(

מתח 1.45 זה כנראה נמוך מדי לG0 בתדר שכזה. האמת שמההתעסקות שלי עם G0 בארץ(שהיא יחסית מועטה, שניים של שבוע 27 ועוד אחד של שבוע 33), ניתן לומר די בוודאות ש'נפלנו' על לא משהו באופן יחסי. ה-G0 זקוקים גם הם למתח גבוה.

שלי שבוע 29 - מצריך בביוס 1.4225V בשביל 3.6GHZ - בסופו של דבר עניין של מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שבוע 29 הוא טוב לאין ערוך.

שבוע 33 שבדקתי בשבועיים האחרונים דרש 1.425V בשביל 2.8Ghz. אומנם מדובר בלוח DS3, ולכן ה-VDROOP+VDROP מורגשים עד מאוד, אך עדיין מדובר במתח גבוה לתדר נמוך כל כך. עם שבוע 27 המצב מעט טוב יותר, אך היה צריך הרבה יותר מ- 1.5V (אמיתי הפעם) בשביל 3.6Ghz. עם שבוע 27 נוסף שבדקתי עצרנו ב3.2GHz עם מתח 1.4 אמיתי.

בכל אופן, Biodome - נסה לקבוע בביוס V1.5. אם זה לא מספק תבדוק גם 1.55V. אלה יתנו לך בערך 1.4-1.45V במאמץ מלא, וזה אמור להספיק. תהיה קשוב לטמפ', ובמידת הצורך והאפשר תוריד אפילו את המתח נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...