שאלה והמלצה על הספק Armor Jr - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה והמלצה על הספק Armor Jr

12131

Recommended Posts

קודם כל המארז שקט ממש וביחד עם הקירור טוניק טאוור אי אפשר לשמוע אותו, ואם לא היה לא אור כחול מגניב כזה אי אפשר היה לדעת אם הוא דלוק או לא, באמת המארז מומלץ לכל מי שמחפש מארז בסכום הזה (450 ש"ח בערך) משלוש סיבות: הוא ממש שקט, ממש נוח (אפשר לפתוח אותו בלי ברגים) וממש יפה (לטעמי).

ועכשיו לשאלה: האור הכחול שלו יפה והכל, אבל הוא קצת מפריע לי לישון בלילה... יש דרך לכבות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה אבל כשיש ב-450 ש"ח את ה-CM690 ה-TT הזה הופך להיות מקום שני אם לא יותר..

ולא,אין דרך לכבות את הלדים אבל פשוט תשים מול זה משהו ככה שלא יפריע לך.

ואני בכלל לא מבין אותכם,טיפת אור מפריעה לכם לישון? לי יש מארז בבית עם לדים גם ואיפה אני ואיפה הפרעות בשינה..אל תהיו מפונקים.

אם אני לא טועה הלדים הם במאורר ככה שהאופציה היחידה שלך היא לקנות מאורר חדש ללא לדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ה CM69 הוא אחד המארזים המושקעים ,איורור והבניה -ברמה מאוד גבוהה ,ומחיר סביר מאוד ,למרות שלדעתי ה CHAKRA עם ה 25 בצד יהיה עדיף אליו ,וגם יותר זול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בנץ' אבל אני מניח שבמצב כמו שהם באים מבחנות הם פחות או יותר שווים,אבל אם מוסיפים ל-CM עוד מאורר עוד שניים זה כבר עולם אחר לדעתי.

ובכל אופן,המאורר 80mm של הלקסה מאוד מרעיש ועל זה כמעט אין ויכוח ככה שלדעתי עדיין ה-CM שקט יותר.

אם אתה מוריד את ה-80mm מהגג אתה פוגע בעצם באויר חם שיוצא מלמעלה ולכן עדיין לא הרווחת כלום (הורדת רעש אבל העלת טמפ')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הבלאקליין מהולל בביקורות [בכל אחת ואחת שבדקתי] כמארז שקט ובעל סירקולציית אוויר מצוינת, ומוגן מאבק.

זה אולי מצחיק, אבל כל הביקורות עליו מכל האתרים פשוט חוזרות על אותם עובדות שוב ושוב.

בנגוד ל-cm690, שהביקורות עליו מעט שונות אחת מהשנייה, אך גם עליו ניתן להגיד חד וחלק שהוא מצוין. ועדיין, אני יכול להפנות אותך לביקורת שבה דווקא טוענים שהוא מעט רועש במצבי עומס, או שסירקולציית האוויר בו טובה באופן סביר/מספק.

ד"א איך שחכתי.. יש לי את הבלאקליין ברגעים אלו ממש, זה המארז שלי :)

השארתי את המאוור 80 ס"מ דולק מההתחלה, והקול היחידי שאני שומע כרגע הוא את כל ההקשה על המקלדת שלי :) [טוב אולי אני מגזים קצת אך עדיין].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם הביקורות ואני לא אומר שהבלקליין גרוע.

אני סה"כ אומר שפוטנציאל הקירור ב-690 עדיף. הוא יותר גדול ומרווח ולכן נוח לעבודה ומתאים לכרטיסי מסך ענקיים.

בנוסף,מניסיון אישי הוא איכותי בהרבה. לא צריכים גם כ"כ ניסיון כי ידוע שהמארזים של CM מתאפיינים באיכות בניה וחומרים נהדרת,ו- דווקא מאופנים במראה והרגשה פלסטיקית כזו.

תוסיף לכל זה מחיר של כ-440 ש"ח ל-690 ומאה ש"ח יותר ל-Blackline..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זה אני חייב להסכים אתך, הבלאקליין נראה מצועוע ומארז פלסטיק ג'נרי..

אבל מסתכלים על העובדות אחי כי זה מה שקובע בסופו של דבר.. [יש כאלה שדווקא ממש אוהבים את המראה של הבלאקליין, אני אישית לא אוהב אך גם לא כל כך מפריע לי..].

רק כדי להוסיף דודבן לקצפת, גם לבלאקליין יש איכות בנייה מצוינת שבהרבה ביקורות הופתעו מהעובדה הזו, אך אצל ה-cm690 מהביקורות שקראתי באמת מוסיפים המחשות ותיאורים לרמה המצוינת של איכות הבנייה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...