התקשרתי עכשיו לבזק בינלאומי לגבי כל הבעיה של האיטיות והפינגים הגבוהים - - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקשרתי עכשיו לבזק בינלאומי לגבי כל הבעיה של האיטיות והפינגים הגבוהים -

X-Style

Recommended Posts

והוא אמר שהם מודעים לבעיה שזה כבר הרבה זמן ושזה אצלהם בשרתים ושיש להם שרתים חדשים חירטוט משהו ושבוע הבא הם יכנסו לפועל והבעיה תיפתר..

קיצר מישהו מאמין לזה? מישהו בדק ושמע את אותו הדבר?

כי חבל לי לעזוב את בינלאומי כי עד לתקופה שהפינגים התחילו לעלות, הכל היה טוב.. הפינגים היו נמוכים מאוד, הורדות על המקסימום, לא היתה חסימת פורטים.. וגם לא נראה לי שיש חברה יותר טובה מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהם מחרטטים תמיד.

בפועל קורה משהו ?

שום דבר לא משתנה , כל פעם אני שומע, משדרגים, מרחיבים, מעדכנים וכו'..

בקצב שאני שומע את זה היה צריך להיות לנו כבר חיבור 20 מגה ממזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לחכות שבוע ולראות.

אני לא חושב שבחברה אחרת יהיה לנו יותר טוב , אולי בהתחלה הם לא יגבילו פורטים. אבל בעקרון ל014 יש הכי הרבה פס לחלק לחלוקות.

ולפחות הם מודים שיש תקלה ?

זה היה נשמע לך שבאמת יש תקלה זמנית או שהם משקרים אותך ?

אני אומר שנמתין ונחכה לראות מה יהיה. לעזוב אפשר תמיד.

והאלטרנטיבות ? ברק , מגבילים. 012 ? כנראה מגבילים. 015 ? נראה לי אחת החברות הכי חלשות בשוק.

נטוויזן ? יש להם איכות טובה , אבל הם מגבילים כמות הורדה , ואולי גם פורטים..

לפי דעתי עדיף לחכות.

ואני באמת מקווה שהעניין יסתדר.

אני כרגע נע בסביבות 25- 40 קיי ממוצע..הכי הרבה בטורנט האחרון שרפי נתן , באשכול המדובר..

seeds 26 (9774) peers 56 (12755

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין (המצער) הוא שכרגע אין ממש אלטרנטיבה.

אני לקוח חדש של 014. העברתי 2 חשבונות מ-012, אחרי שההגבלות על שיתוף הקבצים הפכו לבלתי-נסבלות.

בינתיים לפחות זה נראה כאילו 014 באמת סובלים מעומס, ולא מגבילים שרירותית אחוז מסוים מלקוחותיהם. ההורדות הן מהירות מאוד לפעמים, ואיטיות בזמנים אחרים. בשבועות האחרונים שלי עם 012, המהירות הייתה תקועה על 10-20K גג, תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ יכול להיות שיש.

הבנתי שנטוויזן מודיעים מראש ללקוחות , שאסור להם להוריד מעל 20 ג'יגה בחודש ?

ופותח האשכול אומר שהכל עובד אצלו טוב עכשיו..אז נראה שכל הברז פתוח שם עד 20 ג'יגה בחודש ?

אבל לא הייתי רוצה להתעסק איתם.

אני לא חושב שלבזק כדאי לבצע מהלך של חסימת פורטים , הרי הם נהנו מאלפי ולא יודע כמה פליטים של חברות אחרות ,

שעברו אליהם רק בגלל שהם היו החברה הכי "נקיה" , כיבכול.

במידה וגם אצל יהיה הכל חסום..אז אני חושב שחברה חדשה תצטרך להכנס לשוק , או שהגולשים שמשתמשים באינטרנט

בשביל הורדות , ומשחקי , יצטרכו להקים חברה לעצמם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פינגים גבוהים ואיזה נעליים ועל איזה איטיות אתה מדבר??....

אני מקבל בCOD4 פינגים בין 70 ל 150 ל אחוז80 מהשרתים

ואיטיות ?? ממש ממש אין הכל זואם חלק

בדוק את המחשב שלך או עם אתה מחובר בראוטר אז תנסה להתחבר חיבור רגיל עם מודם

לא יודע עם זה חירטוט או לא מה שאומרים לכם אבל אצלי ממש אין שום בעיה ממה שאתם מזכירים פה....

5 מגה כבלים ובזק ביןלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא שרתים, הבעיה היא עומס בקווים הבינלאומיים. כנראה שאמרו לך (או שהתכוונו לומר) שיוסיפו קווים כאלו.

בהחלט יתכן שיש אנשים שסובלים מאיטיות בעוד שאחרי לא - לא כולם יוצרים (או, חשוב יותר, חוזרים) דרך אותם קווים. איטיות? נסה להתנתק ולהתחבר שוב. בכל פעם שאתה עושה את זה, כתובת ה- IP שתקבל משתנה (ב- ADSL, לא בטוח בקשר לכבלים) ומאחר שלא כל הכתובות מנותבות דרך אותם קווים, יש סיכוי שתגיע לקו פחות עמוס. לא עבד? נסה שוב. אם ניסית הרבה פעמים ותמיד הגעת לקו איטי, או שממש אין לך מזל או שכל הקווים תפוסים, אנא המתן ותענה לפי התור והגיע הזמן להחליף ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי איטיות התכוונתי לאיטיות במשחקים

ו-pringles.. הבעיה היא לא אצלי.. יש עוד מלא אנשים שמתלוננים על זה, והבעיה מתחילה רק בשעות הצהריים\ערב.. עד אז כל הפינגים נמוכים.. זאת אומרת שאני יכול להתחיל לשחק בבוקר והכל יהיה טוב, יגיע צהריים ופתאום כל הפינגים יקפצו בפעם אחת.. וזה קורה כל הזמן.. אז איך זה בדיוק קשור למחשב?

והמחשב גם בדיוק אחרי פירמוט והוא עובד מצויין ככה שאין קשר למחשב.. חוץ מזה שהוא אמר שהם מודעים לבעיה והוא יודע שהבעיה היא אצלהם ולא אצלי..

ואולי אצלך הפינגים לא קופצים כי יש עדיין כמה מקומות בחו"ל שבהם הפינגים נשארים נמוכים גם בשעות העומס.. אבל במשחקים שאני משחק, כשמתחיל משחק, יש התחברות לאנשים מכמה מדינות באותו הזמן ככה שמספיק שהפינג יהיה גבוה רק למישהו אחד ואני לא יוכל להכנס לשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...